Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Как стать популярным в Инстаграме: 10 основных правил

Коваленко Марія 

Прагнення мати якісний профіль у Instagram пов’язане не лише з мрією стати популярним, але й бажанням отримувати від своєї діяльності дохід.

І це зрозуміло, що багато людей мають від $100 до $1000 на місяць, займаючись своїм акаунтом. Раніше було достатньо робити якісні фотки на гарному фоні та викладати їх якнайчастіше. 2021 року такі поради вже не працюють. Можна вирішити все питання один махом і назбирати собі передплатників за допомогою сервісу, але якщо бюджет не дозволяє, то доведеться діяти самостійно. Нижче розповімо як стати популярним в Інстаграмі за короткий час.

Як працює соціальна мережа Instagram

Неабиякий інтерес до розважального контенту в Instagram приваблює мільярди користувачів. Якщо вірити рейтингу найінноваційних компаній у світі , то ця мережа посіла свого часу перше місце. Згодом стає популярною в Інстаграмі складно, оскільки конкуренція висока, рекламодавці тепер ретельно підбирають розкручені сторінки для співпраці, а користувачі вимагають більше унікального контенту.

Щоб зробити Інстаграм популярним, можна використовувати наші рекомендації, які дозволять залучити більше передплатників. Зрозумійте, що робота із соцмережами міцно пов’язана з PR та маркетингом, тому важливо знати, як ця кухня працює. Почніть із азів, з’ясуйте, що таке стратегія розвитку, позиціонування, як розрахувати ефективність реклами, яку користь приносить націлення. Інфлюєнсер знає, як зробити свій інстаграм популярним, розуміє, що для цього потрібно стати справжнім маркетологом.

Поради про те, як стати популярним в Інстаграм

Нижче будуть робочі поради, лайфхаки та просто рекомендації з досвіду роботи із соціальними мережами, поради успішних блогерів, які дозволять повторити їхній шлях. Просто дотримуйтесь інструкцій, тоді станете популярним в інсте.

1. Змініть фото у профілі на особисте

Фото профілю – це перше, що бачать ваші передплатники, а вже потім вони гортають публікації, дивляться історію. Безликі облікові записи не приносять доходу, тому що цінуються справжні живі фото. Пам’ятайте, що люди йдуть за людиною як за брендом, а ставши нарешті брендом, ви зможете непогано заробляти в інтернеті.

2. Слідкуйте за своїм контентом

Перед тим як монетизувати свою сторінку, подумайте, а чим ви відрізняєтеся від інших. Ваші ролики та фото мають бути унікальними, корисними та цікавими, тоді люди будуть із задоволенням відвідувати вашу сторінку, залишати коментарі, лайки, підписуватись. Не варто зациклюватися на поширених, не популярних темах, наприклад подорожі, фуд блоги, краса та спорт, мама.

Краще пишіть про те, до чого лежить душа, тоді зможете швидше зробити сторінку Інстаграм популярною. Тоді вам не потрібно буде щодня читати щось нове, оскільки контент йтиме з серця. І найголовніше, ви незабаром станете в Інстаграмі отримувати добрий дохід.

Пам’ятайте, що оптимальний розмір повідомлення — до 2000 символів, намагайтеся забирати негативні нотки в тексті, робіть живіші звернення до читачів. Обов’язково жартуйте, тому що гумор об’єднує передплатників та автора. Незабаром можна буде запускати групові чати в Facebook Messenger між додатками з подальшою інтеграцією з Instagram, що полегшить спілкування з фоловерами.

3. Дізнайтесь, хто ваші передплатники

Коли ви оберете тему свого блогу, то зможете вивчити своїх передплатників. Щоб стати популярним в Інстаграмі за 1 день, не полінуйтеся переглянути профілі своїх однодумців, дізнатися про їхню точку зору, чим вони живуть і захоплюються. Це дозволить обрати напрямок роботи, створити план з різними тематиками постів, які обов’язково зацікавлять людей. Головне — не розпорошуйтесь на широку масу людей, заволодійте душами відданої та невеликої аудиторії, а решта обов’язково підтягнеться.

4. Заповніть свій профіль

Інформація в шапці вашого профілю допоможе відвідувачам сторінки зрозуміти, чи потрібно на вас підписуватися або настав час покинути акаунт. По суті, це ваша візитна картка, ще один, зате найголовніший пост, що продає, який дозволить стати популярним блогером в Інстаграмі. Використовуйте ключі, розбийте шапку на смислові блоки, додайте невимушених смайликів. Обов’язково розмістіть там робоче посилання на свій сайт або інший обліковий запис у соціальній мережі.

5. Продумайте контент-план

Планування – найкращий спосіб ефективно вести свої соціальні мережі. Це допоможе контент-план, який популярні сторінки в Інстаграм розробляють на місяць вперед. Слідкуйте за роботою інших блогерів, уловлюйте останні тренди, тому що будь-який інфопровід легко можна адаптувати під ідею вашого облікового запису. Тільки готуйте сториз та пости заздалегідь, щоб завжди мати під рукою щось цікаве.

6. Активно просуйте сторінку

Швидше зробити обліковий запис в Інстаграмі популярним можна при підключенні таргета. Розрізняють основні варіанти просування – це Ads Manager, який передбачає прив’язку акаунтів у ФБ та Інсті. Вкладати багато для цього не доведеться, окремо можна сплатити рекламні місця у популярних блогерів та інфлюєнсерів. Це все добре звучить, але підрахувати прибутки від цієї рекламної кампанії буде неможливо.

Також можна працювати з іншими користувачами – ставити лайки їм, писати повідомлення, коментарі, відзначати в особистих постах їхні акаунти, очікуючи, що вони теж наслідують ваш приклад. Не варто забувати про масовий фолловінг, giveaway, чати активностей, конкурси.

7. Перейдіть сторінку на бізнес-аккаунт

Перехід на бізнес-аккаунт дозволить заявити всім, що ваш профіль має конкретну мету. За такими обліковими записами простіше зібрати статистику, проаналізувати дані, зрозуміти, що треба фолловерам. Перехід на новий статус допоможе швидше стати відомим в Інстаграмі, налагодити зв’язки із брендами та іншими блогерами. Виконати перехід у бізнес-режим можна, якщо у вас є сторінка у ФБ.

8. Поділіться особистим

Сторителлінг вважається гарною можливістю розповісти передплатникам про себе, своє життя, пояснити, що автор така сама людина, як і вони. Це можуть бути звичайні історії про те, як ви провели літо, робочий день, вихідний, дурні історії, про які не розповіси своїм дітям і т. д. Мета таких оповідань — знайти відгук у читачів, дати їм більше інформації про вас, спонукати залишити коментар з лайком та в ідеалі – підписатися на ваші оновлення.

9. Прикрасьте свою стрічку

Як і квартира, ваша стрічка має бути привабливою. Це головне правило успішного профілю у Instagram. Фото мають бути красивими, якісними, витриманими в одній темі. А це означає, що знімки повинні добре виглядати один з одним. Деякі блогери вибирають особливість для своєї стрічки – певний колір для публікації, композицію, інструменти для прикраси знімків. Якщо зайшли в глухий кут, то встановіть фоторедактори або використовуйте вбудовані фільтри від Instagram.

10. Регулярно викладайте пости

Це ще одне правило успішного ведення блогу. Ваші ролики, фото та тексти повинні з’являтися щодня, інакше народ нудьгує, піде шукати більш плідного автора. Дослідження показали, що збільшення публікацій підвищує залучення ЦА, так що дерзайте. Головне, поставте собі реальні плани, які зможете виконати.

Висновок

Наші 10 основних правил підвищення популярності профілю в Інстаграмі допоможуть вам отримати свій перший мільйон передплатників у соціальній мережі. Пам’ятайте, що головним секретом успіху сторінки стане ваша щирість, несхожість на інших блогерів, індивідуальність — це дозволить відкрити вам двері до успіху.

Instagram надає всім рівні можливості стати популярним, розкрити свій потенціал, розповісти про себе іншим людям. Вам залишається тільки створювати щось вартісне, і все це в межах вашого телефону. Докладайте зусиль, у Вас все вийде.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment