SMM - Соціальні медіа

Як зробити фотошоп на телефоні безкоштовно

Коваленко Марія 

Давно минули ті часи, коли телефон був лише засобом зв’язку. Навіть на найпримітивніших мобільних телефонах були різні ігри та розваги. А сучасні смартфони вже майже нічим не поступаються комп’ютеру, і нещодавно для цього було зроблено ще один значний крок – вийшов фотошоп для телефону Android – Adobe Photoshop Touch for phone. Якщо у вас смартфон на андроїді, то тепер ви можете використати повноцінний фотошоп прямо у вас у телефоні. Програма повністю функціональна, повноцінна і навіть вже є російською, щоправда, переклад не офіційний, але цілком хороший. А якщо ви звикли скористатися фотошопом англійською мовою, то перед вами вже відчинені всі двері.

Скачати фотошоп російською для Android - Adobe Photoshop Touch for phone

Сьогодні ви можете скачати з нашого сайту фотошоп для Android англійською та російською мовами безкоштовно. Версії активовані та готові до повноцінного використання. Але не зловживайте халявою, якщо вам справді потрібен фотошоп на телефон, то ви можете купити його на сайті Google Play. Така річ дійсно коштує вкладень, якщо вона вам потрібна. Адже що може бути зручніше, ніж мати повноцінний компактний комп’ютер з усіма можливостями у маленькому телефоні. Для планшетів Android фотошоп був і раніше, але ми пропонуємо вам завантажити нову версію і для планшетів. Погодьтеся, що навіть планшет не зрівняється зручністю зі смарфоном. Тож новина справді значуща та важлива.

Скачати фотошоп російською для Android - Adobe Photoshop Touch for phone

З фотошопом для телефону Android ви можете додавати текст до картинок, обробляти його, як хочете, можете використовувати фільтри для фотошоп, редагувати великі зображення та інше. Для цього потрібен сматрфон з Android мінімум 4.0. Якщо хочете подивитися скріншоти, дізнатися всю інформацію про фотошоп для телефону або хочете купити Adobe Photoshop Touch for phone, то можете відвідати офіційний сайт Google Play за посиланням Adobe Photoshop Touch for phone на сайті Google Play.

Як зробити краще фото зняте на мобільному телефоні

Як зробити краще фото зняте на мобільному телефоні

Любителі фотозйомки часто обурюються, коли не знаходять фотоапарата під рукою і після знімка, зробленого на телефон, задаються питанням, як покращити фото, зняте на мобільному телефоні.

Хоча технології розвиваються і матриці фотокамер в мобільних телефонах стають все кращими, постійно з’являється необхідність різного редагування і відзнятого матеріалу.

Найоптимальніший і найпоширеніший спосіб – це обробка фотографій у фотошопі.

Як правило, фотографії з мобільних телефонів страждають від поганої передачі кольорів і великої кількості графічного шуму. За допомогою Photoshop’а та різних до нього плагінів можна частково ліквідувати ці недоліки, піднявши якість фото на новий рівень. В інтернеті відео уроки з фотошопу не рідкість, тому людина, яка не особливо володіє навичками роботи в графічних редакторах, легко зможе зайнятися обробкою знімків.

Фотографіям, зробленим на телефон, дуже не вистачає різкості та чіткості. Як варіант, можна використовувати вбудовані в редактор стандартні інструменти коригування цих параметрів. Практично кожна програма обробки фото має функцію зміни значення різкості і чіткості. Варто бути уважним при їх зміні, інакше на знімку може виникнути інша неприємність — різноманітні графічні артефакти.

Робота з каналами та палітрами кольорів дозволить додати нових фарб і яскравості фото. Не треба підходити до цього надто фанатично, тому що. кислотність квітів дуже псує загальний вигляд фотографії.

У вільному доступі багато автоматичних обробників, які здатні працювати з цілою групою фотографій. Тому якщо не хочеться дуже довго возитися вручну, найкращою порадою буде скачати подібний плагін чи програму, один раз її налаштувати — і хай собі працює.

Хоча складно в наш час уявити, що фотографії можуть виходити справді неякісними, та й купити фотоапарат із гідним функціоналом зараз зовсім нескладно та недорого. Але, на жаль, ніхто не скасовував тремтячі руки, брак освітлення в темний
час доби і ще цілу купу нюансів, які можуть зіпсувати зроблений знімок.

ТОП 3 найкращі програми для редагування зображень на iPhone

Вітаю вас, шановний читачу.

У сьогоднішній статті я розповім вам про три найкращі програми фоторедактори для редагування та перетворення знімків та зображень на iPhone. Крім того, що iPhone – це відмінний і зручний телефон, він ще може служити кишеньковим персональним комп’ютером, на якому можна не тільки грати в хороші ігри, але й працювати з програмами та виконувати різні операції, які ви виконуєте на звичайному персональному комп’ютері.

За останні кілька років, технології мобільних телефонів зробили крок далеко вперед. Тепер телефон – це не лише засіб зв’язку, це ще й мобільний персональний комп’ютер із широкими можливостями. Практично всі популярні програми на персональний комп’ютер перекочували на iOS, iOS пристрої (iPhone, iPad) за характеристиками не поступаються деяким настільним персональним комп’ютерам, а деякі взагалі перевершують.

iPhone – це повноцінна платформа для різних програм, на цьому гаджеті ви можете робити практично все, що завгодно. Не виняток і редагування фотографій.

Звичайно, редагувати фотографії на сенсорному екрані, без мишки – не дуже зручно, але якщо пристосуватися, то можна за секунди робити ваші знімки яскравішими, соковитішими та професійнішими, додавати до них різні ефекти.

Так як iPhone оснащений досить потужною фотокамерою, то, цілком логічно припустити, що і редагувати зроблені на ньому знімки можна з легкістю. У наведених нижче програмах ви зможете відкрити знімок відразу після його створення і відразу ж перейти до його редагування, потім можна зберегти зміни і завантажити готові зображення на комп’ютер, або роздрукувати їх на принтері.

Отже, представляємо до вашої уваги добірку з трьох фоторедакторів, які дозволять вам редагувати зображення на вашому iPhone. Поданий нижче список не претендує на істину в останній інстанції, він лише відображає думку автора з цього питання.

iPhoto

Фоторедактор для iPhone iPhoto

Хороша програма для роботи із зображеннями. Ця програма універсально, тобто. працюватиме на більшості iOS пристроїв, у тому числі і на iPhone. Додаток дозволить вам з легкістю, одним торканням пальця, перетворювати ваші зображення та фотографії до невпізнанності.

При поєднанні цієї програми з сервісом iCloud можна створювати гарні фотощоденники. Що, безперечно, є величезним плюсом даної програми.

Також при використанні iCloud вам не доведеться зберігати всі фотографії безпосередньо на iPhone, всі ваші знімки будуть зберігатися в iCloud і не загубляться навіть якщо ви, з якоїсь причини, втратите доступ до свого пристрою.

З основних можливостей слід зазначити такі: коригування фото одним дотиком, покращення фотознімків, додавання різних ефектів, створення художніх ефектів на ваших фото. Це далеко не повний перелік можливостей програми.

Photogene

Фоторедактор для iPhone Photogene

Це одна з перших програм для редагування фотографій, яка з’явилася в AppStore. Ця програма має широкий спектр можливостей, вона може навіть конкурувати з деякими редакторами для PC.

Крім стандартних можливостей: вирізати, копіювати, вставити, програма “уміє” змінювати масштаб зображення, налаштовувати рівень кольору зображення, а також застосовувати різні фільтри до фотографій.

Якщо раптом, з якоїсь причини, ви не змогли завершити редагування фотографії, не біда, програма зберегти прогрес і дозволить продовжити редагування з того місця, де ви його закінчили.

Photoshop Touch

Фоторедактор для iPhone Photoshop Touch

Найпопулярніший редактор зображення на персональному комп’ютері – Adobe Photoshop. Тепер популярний редактор доступний і на iPhone. Додаток увібрало у собі всі основні функції свого старшого брата.

У додатку є такі популярні інструменти як: шари, фільтри, а також інструменти виділення (ласо) та багато інших корисних функцій.

Додаток також “вміє” синхронізувати ваші роботи з Adobe Creative Cloud, що дозволить вам отримувати доступ до ваших робіт з усіх пристроїв: iPhone, iPad, а також з настільного комп’ютера.

На сьогоднішній день це все, тепер ви знаєте про хороші редактори зображень для iOS. Якщо вам сподобалася ця добірка, то не забуваємо залишати коментарі, автору буде приємно. Також, підписуємося на YouTube канал і RSS стрічку .

як зробити фотошоп на телефоні

Користувачі мобільних пристроїв часто потребують редагування фотографій. Це дозволяє надати їм яскравості, додати ефекти або зробити фотомонтаж. Донедавна всі користувалися фоторедакторами з обмеженим функціоналом. Це не дозволяло досягти бажаного ефекту. Якісну обробку можна було зробити лише за допомогою персонального комп’ютера. Але час не стоїть на місці. Спеціально для любителів ідеальних знімків було створено фотошоп на андроїд.

Програма є потужним інструментом для обробки фотографій. З його допомогою можна змінити знімок до невпізнання або усунути наявні дефекти. При цьому, програма не вимагає обов’язкового підключення до інтернету.
Розглянемо докладніше його можливості та особливості використання.

Системні вимоги Photoshop

Розробниками зазначено, що для Фотошопу підійде пристрій під керуванням системи андроїд 3.1 та вище. Крім цього, знадобиться близько п’ятдесяти мегабайт вільної пам’яті. Незважаючи на такі скромні заяви, програма запускається не на всіх гаджетах.
Велику роль грає процесор та обсяг оперативної пам’яті. Для нормального функціонування знадобиться щонайменше один гігабайт оперативної пам’яті. В іншому випадку, програма зависатиме або зовсім відмовиться працювати. Обробка фотографій на невеликому сенсорному екрані – це ювелірна робота. Лаги та вильоти у цій справі не допустимі.
Можливо, Фотошоп запуститься на пристрої з версією андроїд 3.1 і 500 Мб оперативної пам’яті. Але розраховувати на плідну роботу за таких параметрів вашого пристрою точно не варто. За спостереженнями користувачів, для коректної роботи знадобиться:

 • андроїд версії 4.0 та вище;
 • дисплей із діагоналлю від 4-х дюймів;
 • процесор середньої потужності;
 • один гігабайт оперативної пам’яті.

При цьому доведеться закрити решту програм, які можуть споживати ресурси пристрою. Це не дивно, тому що навіть не всі персональні комп’ютери здатні забезпечити гідну роботу цього софту.

Можливості фоторедактора

Ця програма максимально повторює функціонал повноцінної версії для ПК. На даний момент це найпотужніший редактор фотографій, що поєднує в собі низку функцій:

 • випрямлення;
 • видалення ефекту червоних очей;
 • накладання шарів;
 • розмиття фону;
 • додавання різкості;
 • коригування кольору, чіткості, яскравості;
 • застосування фільтрів;
 • додавання текстів та багато іншого.

Незважаючи на всі переваги, програма має один значний недолік. Вона здатна обробляти фотографії, роздільною здатністю не більше 1600*1600 пікселів. Таким чином, Фотошоп на андроїд не зможе коригувати знімки, зроблені професійною камерою. Навіть багато середньостатистичних смартфонів роблять знімки більшого дозволу. Вийти із ситуації можна лише одним способом. Змінити роздільну здатність зображення іншою програмою і лише після цього використовувати Фотошоп.
Це не помилка розробників, а виважене рішення. Справа в тому, що обробка «важких» знімків вимагатиме багато ресурсів. Отже, працювати з програмою змогли б лише власники флагманських девайсів.

Початок роботи у Фотошоп

Програму можна легко знайти на просторах інтернету і завантажити на свій андроїд. Після першого запуску на екрані з’являться дві вкладки: почати урок і почати проект.

Якщо користувач ніколи раніше не стикався з фотошопом, рекомендується пройти урок. Це допомагає розібратися з основними функціями та впевнено користуватися програмою. Кожен урок виконано у вигляді презентації. Користувачеві пропонується поетапно натискати необхідні кнопки та наочно бачити результат. Таким чином, за одну годину можна пройти повне навчання.

Після того, як освоїте ази програми, можна приступати до роботи. Для цього переходимо на вкладці «почати проект». Далі на екрані з’являється повний перелік папок, які містять фотографії та зображення. Переходячи по папках, вибираємо знімок для подальшої обробки. Крім того, є можливість вибрати малюнок з Google акаунту та Facebook. За бажанням можна зробити знімок прямо з Фотошопу і почати роботу над ним. Все виконано гранично лаконічно, тому за інтерфейсом нарікань немає.

Розмиття фону

Для того, щоб розмити заднє тло, потрібно вибрати інструмент «Чарівна паличка». Після цього акуратно обводимо межі об’єкта. Це необхідно для позначення заднього фону.

Потім нам потрібно перетворити виділений простір. Ця функція знаходиться у верхній частині екрана. Коли межі об’єкта будуть чітко позначені, натискаємо клавішу Fx і вибираємо ефект розмиття.

Результат повністю відповідатиме вибраному ефекту. Головне у всій процедурі, це акуратно виділити межі. Зробити це пальцем досить складно, потрібна певна вправність. Також потрібна велика діагональ екрану. З цієї причини, програма в більшості випадків використовується на планшетах.

Розмити заднє тло можна і більш простим способом. Достатньо вибрати в панелі інструментів елемент у вигляді пальця. Далі водимо пальцем по тій частині зображення, яка має бути розмитою. Метод простий, але менш ефективний, тому що не має додаткових ефектів та налаштувань.

Корекція зображення у Фотошоп

Однією з головних та простих функцій Фотошопу є зміна кольору та застосування різних фільтрів. Для цього є спеціальна кнопка у верхній частині екрана у вигляді бігунків. Розкривши меню, користувачеві пропонуються такі варіанти коригування:

 • інверсія;
 • автофіксація;
 • насиченість;
 • заміна кольору;
 • зменшення шумів;
 • температура;
 • яскравість та контрастність;
 • ефект чорно-білого фото.

Кожен із перелічених пунктів має свої налаштування. Наприклад, можна відрегулювати яскравість та контрастність у діапазоні від 0 до 100.

Додавання тексту до зображення

Іноді користувачеві потрібно додати текст до зображення. Наприклад, щоб зробити листівку та надіслати її своїм друзям. Фотошоп на андроїд дозволяє це зробити за лічені хвилини. На панелі інструментів потрібно натиснути кнопку у верхній панелі керування.

Прозору рамку з текстом можна переміщувати по всьому зображенню та розташувати у потрібному місці. В арсеналі користувача кілька десятків шрифтів, будь-який колір тексту та тонка настройка розміру. Перед тим, як натиснути галочку, потрібно все перевіряти ще раз. Надалі змінити текст буде неможливо.

Однією з найпріоритетніших можливостей Фотошопу є накладання шарів. Вони складаються з певних конструкцій і можуть бути накладені одна на одну. Можна об’єднати кілька зображень, накласти зверху текст і створити цікаву композицію.

Ця функція здатна оживити навіть найнуднішу фотографію. Є можливість змінити стиль відблисків і зробити точне налаштування напрямку сонячних променів. Крім цього, редагується масштаб відблисків та їх інтенсивність. Це дозволяє створити ефект сонячної погоди та надати індивідуальності фотографії.

Деформація

Завдяки цій функції можна змінити форму об’єкта, налаштувати зроблений знімок. Багато хто використовують цю можливість для створення смішних карикатур та кумедних зображень. Кожен може використовувати цей функціонал на свій розсуд, для різних цілей.

Поворот та розмір

Повертання зображення здійснюється шляхом натискання двох кнопок. Можна зробити поворот у будь-який бік або зробити дзеркальне відображення. Розмір зображення змінюється як по ширині, так і по висоті. Є можливість встановити розмір з точністю до одного пікселя.

Стандартні функції Фотошоп

Як і більшість сучасних редакторів, Фотошоп на андроїд оснащений пензлем, розпилювачем, гумкою і так далі. Пензель регулюється за розміром та жорсткістю. Розмір коригується до пікселя. Це дозволяє наносити фарбу тонкою лінією, не зачіпаючи зайвих ділянок.

Переваги програми

Фотошоп має низку незаперечних переваг перед конкурентами. Серед позитивних моментів слід зазначити:

 1. Вбудований Creative Cloud. Це хмарне сховище дозволяє зберігати всі свої зображення в одному місці поза пам’яттю свого андроїда. Є можливість швидко обмінюватись своїми роботами. Можна почати коригувати знімок з мобільного пристрою та продовжити роботу над ним на комп’ютері. Це значно заощаджує час користувачів.
 2. Синхронізація із соціальною мережею Facebook та Google акаунтом. Відредаговані зображення можна миттєво розміщувати у соціальній мережі та обмінюватися ними з друзями. Також є можливість зворотного використання (взяти знімок з Facebook та обробити у додатку).
 3. Величезна кількість функцій та фільтрів. Такий функціонал дозволяє усунути будь-які дефекти на знімку та змінити його на власний розсуд.
 4. Можливість скористатися камерою прямо у додатку. Для цього достатньо натиснути одну кнопку.
 5. Добре продумана програма навчання. Після вбудованих уроків не залишається додаткових питань. Це важливий момент для недосвідчених користувачів.

Недоліки

Загалом вийшов функціональний продукт із простим інтерфейсом. Із недоліків можна виділити кілька моментів:

 1. Максимальна роздільна здатність зображень становить 1600×1600 пікселів. Такий формат не дотягує професійного рівня.
 2. Складність роботи на невеликих екранах. На компактному дисплеї провести точний контур або обрізати об’єкт практично неможливо.
 3. Досить високі системні вимоги та некоректна робота на деяких пристроях.

Версія Photoshop Express для андроїд телефонів

Це полегшена версія програми, розроблена спеціально для смартфонів. Усі функції та інструменти у ній автоматизовані. Іншими словами, користувачеві не доведеться виводити тонкі лінії та мучитися з розфарбуванням на маленькому дисплеї. У цій версії Фотошопа закладено безліч фільтрів та готових рішень для редагування.

На головній сторінці спочатку встановлено кілька десятків фільтрів. Кожен із них можна додатково налаштувати. За допомогою бігунка встановлюється інтенсивність вибраного ефекту. Це чудова можливість зробити унікальні та незвичайні фотографії.

У нижній частині екрана знаходиться панель інструментів. Серед основних можливостей варто зазначити:

 • усунення ефекту червоних очей;
 • обрізання зображень;
 • зміна кольору та яскравості.

Багато можливостей програми розкриваються лише після реєстрації. Користувач має завести обліковий запис. До цього моменту доступні лише базові налаштування. Загалом додаток добре оптимізований під операційну систему андроїд. Тішить плавність роботи та простота використання. Тут значно менше можливостей, ніж у повноцінній версії стаціонарного комп’ютера. Не дивлячись на це, додаток оснащений найпопулярнішими та найпопулярнішими інструментами. Можна сміливо стверджувати, що розробники зробили хороший програмний продукт швидкої обробки фотографій.

Photoshop Mix

Ще одна програма від відомої компанії Adobe. Для того, щоб розпочати редагування, необхідно завести спеціальний обліковий запис. Реєстрація досить проста та не займе багато часу. Після її проходження користувач отримує доступ не тільки до Фотошопу, але й до хмарного сховища.

До основних функцій входить:

 • вирізання та видалення окремих ділянок картинки;
 • об’єднання та накладання декількох зображень;
 • синхронізація із соціальними мережами;
 • зміна кольору, яскравості, чіткості та інших параметрів.

Для першого запуску обов’язково знадобиться інтернет, тому що необхідно пройти процедуру реєстрації та авторизації.

Photoshop Fix

Цей фотошоп на андроїд має високий рейтинг та позитивні відгуки. Це пов’язано з оптимальним набором функцій та гарною адаптацією під андроїд пристрою. Основним завданням є ретушування селфі, але можна редагувати будь-які фотографії. Програма може похвалитися такими можливостями:

 • ретушування, що дозволяє усунути видимі недоліки зображення;
 • коригування кольору, яскравості, інтенсивності;
 • виділення основного об’єкта на знімку завдяки розмиттю фону;
 • злиття шарів;
 • наявність кисті та гумка.

Висновок

Всі версії програми заслуговують на увагу користувачів. Між собою вони мають певні відмінності. Це дозволяє вибрати програму відповідно до своїх потреб. Незважаючи на низку недоліків, фотошоп на андроїд має потужний функціонал, який дозволяє справлятися зі складними завданнями.

Фоторедактор завжди необхідний і повинен бути під рукою на вашому пристрої Android. Любителям робити знімки і фотографуватися буде до речі фоторедактор, адже більшість знімків виходять не ідеальними і їх потрібно довести до розуму, надати ефект, видалити частину кадру, обрізати, накласти фільтр, поміняти насиченість та інше. У даному розділі є легкі програми для швидкого ретушування фото, а також є повноцінний фотошоп. Всі програми з функцією фоторедактора можна скачати на Андроїд безкоштовно з нашого сайту.

Pixlr – функціональний фоторедактор на Андроїд, з яким легко та швидко можна виконати обрізання фотографій, накласти текст, додати рамку, змінити розміри, використовувати різні фільтри, а також створювати фото колажі. У програмі понад 600 ефектів, і ви за лічені секунди персоналізуєте будь-яке фото.

Retrica 5.4.2

Retrica – популярний фоторедактор онлайн знімків для Андроїд. Ректрика має велику кількість різних фільтрів і стилів, так що редактор гідно оцінять любителі робити селфі, і користувачі, що обожнюють яскраві, незвичайні знімки.

Deep Art Effects 1.4.7

Deep Art Effects – художній фото редактор для Андроїд, який порадує своїх користувачів великим вибором високої якості фільтрів. З цим редактором фотографій ви зможете перетворити звичайний селфі знімок на красиве зображення. І при цьому все робиться за допомогою штучного інтелекту.

Photo Editor PRO 1.14

Photo Editor PRO – потужний редактор фото для Андроїд, який перетворить ваші знімки за допомогою дивовижних фільтрів, рамок, ефектів та наклейок. Фоторедактор має великий набір інструментів та фільтрів для покращення якості зробленого знімка.

FaceApp 1.0.265

FaceApp — додаток для зміни ваших фотографій завдяки нейронним мережам, які на найвищому рівні змінюють людську міміку. Змінюйте своє обличчя лише в одне натискання, створюйте колаж з оброблених фотографій і викладайте в соцмережі, щоб усі змогли побачити, який з вас вийде дідусь або бабуся, якою б ви були протилежної статі.

Фотоколаж Фоторедактор 1.3.104

Фотоколаж Фоторедактор — програма на Андроїд пристрою для редагування фотографій та створення красивих фотоколажів. Комбінуйте ваші фотографії з емодзі, додавайте текст, ділитесь створеними фотоколажами у соціальних мережах.

YouCam Perfect (селфі-камера) 5.13.3

YouCam Perfect (Селфі-камера) – хороший додаток на Андроїд смартфон або планшет, який дозволяє зробити якісне Селфі. Також утиліта здатна покращити ваші знімки, з нею ви обробите фотографію за пару дотиків. Selfie Cam замінює практично всі редактори фотографій.

PicsArt Фоторедактор 7.5.2

PicsArt Фоторедактор – чудовий редактор фотографій на Андроїд з великими можливостями, який завантажено понад 450 млн разів. У графічному редакторі широкий набір інструментів, велика кількість фільтрів, наклейок, рамок, можна створювати колажі.

YouCam Makeup (мейковер-студія) 5.11.2

YouCam Makeup (мейковер-студія) – віртуальний косметичний набір у вашому Android телефоні допоможе вам створити ідеальний образ, а також дозволити поекспериментувати з макіяжем і спробувати те, на що ви раніше не наважувалися.

LOOKS – додаток на Андроїд, призначений для дівчат. З його допомогою легко обробити фотографії та накласти фільтри, що копіюють ефект від нанесення професійного макіяжу.

Технічні можливості телефонів та планшетів, що працюють на Android, давно дозволяють використовувати їх для обробки фотографії у графічних редакторах. У Play Market можна знайти велику кількість безкоштовних фоторедакторів, які пропонують найрізноманітніший функціонал – від простого обрізання та повороту до професійної обробки зображення.

Adobe Photoshop Express

Компанія Adobe зробила все, щоб Photoshop стало загальним ім’ям для графічного редактора. Найвідоміша програма для роботи із зображеннями доступна на Android безкоштовно і називається Adobe Photoshop Express.

Щоправда, порівняно з версією для ПК функціонал програми значно урізаний:

 • Кадрування, поворот, випрямлення та дзеркальне відображення зображення.
 • Видалення червоних очей та засвічених плям.
 • Налаштування чіткості, контрастності, підсвічування, тіней, експозиції, відтінків та інших параметрів за допомогою повзунків.
 • Два десятки ефектів з можливістю управління інтенсивністю фільтрів.
 • Більше 15 рамок та обведень.

Photoshop Express вміє працювати з форматом RAW та дозволяє швидко розміщувати оброблені фотографії у соцмережах. Однак це все одно програма для простої обробки фотографій. Якщо ви хочете скористатися всіма можливостями графічного редактора від Adobe, зверніть увагу на Photoshop Lightroom.

Тут ви знайдете всі функції Adobe Photoshop, які дозволяють професійно обробляти фотографії та ділитися ними з іншими користувачами у соцмережах.

 • Готові стилі та інструменти для виконання складної корекції.
 • Збереження історії змін із можливістю повернутися до оригінального зображення одним торканням екрана.
 • Камера Adobe має 5 стилів, які можна застосувати під час зйомки.

Photoshop Lightroom доступний безкоштовно протягом 30 днів у вигляді пробної версії. Після закінчення пробного періоду для продовження роботи з програмою необхідно оформити передплату на план Creative Cloud.

Додаток ще від одного майстра створення графічних редакторів – компанії Autodesk. Досвід та можливості розробників сприяли тому, що до Pixlr додано велику кількість професійних інструментів, загорнутих у зручний інтерфейс. У додатку є як прості функції на кшталт відбілювання зубів та видалення червоних очей, так і інструменти для глибокого редагування зображення.

Основні можливості Pixlr:

 • Кадрування, обрізання, виправлення спотворень.
 • Робота з контрастом та кольором.
 • Накладення фільтрів.
 • Створення колажів.
 • Накладення фотографій для об’єднання в один знімок.
 • Видалення дефектів на селфі.
 • Стилізація під використання інструментів малювання.

Доступ до відредагованих фотографій можна надати друзям через Facebook, Instagram, Twitter або електронною поштою.

Програма Snapseed розроблена компанією Nik Software, яка у 2012 році була куплена корпорацією Google. Студія Nik Software спеціалізувалася на створенні графічних редакторів, а той факт, що Google звернув увагу на продукт і продовжує його розвивати, явно говорить про те, що додаток заслуговує як мінімум на вивчення.

Snapseed – універсальна програма, яка підходить для користувачів, які віддають перевагу тонкому ручному редагуванню. Як і Photoshop, Snapseed зберігає список змін, за допомогою якого можна швидко відкотитись до попереднього стану зображення. Серед основних можливостей фоторедактора можна відзначити:

 • Кадрування, поворот, корекція спотворень.
 • Підтримка формату RAW: збереження без втрати якості або імпортування до JPG.
 • Налаштування експозиції та кольору автоматично або вручну з високою точністю.
 • Зміна фокусування на зображенні без спеціальної камери.
 • 29 фільтрів та інструментів для редагування фото.

Якщо вам не подобається детально опрацьовувати зображення вручну, використовуйте інструменти редагування, які працюють за заданим алгоритмом. Можна вибрати вибіркове редагування, позначаючи потрібне місце крапками, прибирати небажані об’єкти та додавати різні стилі ефектів.

Photo Editor Pro

Незважаючи на слово «Pro» у назві, програма поширюється безкоштовно. Photo Editor Pro пропонує інструменти для повного редагування зображення та ефекти, які працюють одним дотиком.

Серед основних функцій програми:

 • Зміна балансу, робота із кольором.
 • Регулювання контрастності, різкості та яскравості.
 • Кадрування, корекція спотворень, обрізування.
 • Зміна температури кольору.
 • Фокусування на окремих об’єктах зображення.
 • Додавання наклейок, фільтрів, тексту.
 • Малювання на фотографії, створення мемов.

Photo Editor Pro пропонує прості інструменти швидкого редагування фотографій. Не потрібно чекати від нього глибокої обробки знімка – для цього є потужніші редактори.

AirBrush: Easy Photo Editor

Програма робить все, щоб виправдати в назві поєднання Easy Photo Editor. Це справді простий редактор, який дозволяє вдосконалювати фотографії в кілька дотиків із застосуванням цілого ряду розумних інструментів. AirBrush дозволяє “відфотошопити” селфі, прибравши невелике огріхи.

Серед доступних інструментів:

 • Усунення прищів та плям натисканням пальця.
 • Відбілювання зубів та підкреслення очей.
 • Редагування кольору шкіри, додавання засмаги.
 • Автоматичне та ручне ретушування фотографій.
 • Додавання глибини та фокусування на окремих об’єктах.
 • Інструменти для накладання макіяжу на готове фото.

Програма вміє робити фотографії тільки з передньої камери. Якщо ви хочете відредагувати фото іншої людини, зроблене на основну камеру, доведеться додавати знімок у додаток з галереї. Дещо незручно, але функціональність редактора згладжує неприємне враження від зайвої дії. Після редагування фотографію можна швидко розмістити у профілі у соцмережі. AirBrush працює з Facebook, Instagram, Twitter та Snapchat.

Напевно, кожен із вас знає, що таке Фотошоп, і, напевно, хтось не раз ним користувався. Однак, іноді буває так, що потрібно терміново прогнати через Фотошоп якусь фотографію, а доступу до ПК немає. Перший варіант – використовувати Facetune або Снапсид. Але добре, що Adobe активно розвиває свої програми ще й на мобільному ринку (щодо нової такої програми — це Adobe AIR). Таким чином, є ще й мобільний фотошоп, називається він — PS Express (стара назва – Photoshop Touch). Ми розглянемо плюси та мінуси цієї програми, як щодо інших програм, так і щодо комп’ютерної версії Фотошопу. Наприкінці, як завжди підіб’ємо підсумки, чи потрібно його все-таки завантажувати, або краще використовувати якийсь інший варіант.

Плюси і мінуси

Давайте розглянемо плюси та мінуси Фотошоп для Андроїд, щоб зрозуміти, які програма має переваги та недоліки, виходячи зі своєї повної версії.

 • скачати Фотошоп на Андроїд можна абсолютно безкоштовно, програма не містить жодного платного контенту або реклами. Це підвищить зручність роботи, адже все те, що є в програмі, доступно відразу і безкоштовно;
 • програма доступна на Android російською мовою. Тобто інтерфейс стане ще більш інтуїтивно зрозумілим, а у тих, хто взагалі не знає англійської, не виникне жодних труднощів;
 • Програма має безліч фільтрів для фотографій (як в Інстаграмі). Плюсом ще є те, що можна налаштувати вплив того чи іншого ефекту та фільтра на фотографію;
 • Фотошоп для Андроїд доступний на планшет, на телефон, головне, щоб вистачило оперативної пам’яті. Адже фільтри мають десь зберігатися;
 • Adobe Photoshop Express на Андроїд має функції тексту, обрізки та інших основних параметрів Фотошопа;
 • коли ви наважитеся скачати Adobe Photoshop Touch, то вас звичайно порадує те, що додаток на Android важить лише 30 МБ. Тобто програма не займе багато місця;
 • скачати програму можна майже на будь-який Андроїд. Широка підтримка пристроїв тішить.

Ми розібралися з плюсами, це звичайно не весь список, а лише основний, але навіть він значний.

 • якщо завантажити програму від Adobe на Андроїд, ви повинні увійти до облікового запису Adobe ID, щоб продовжити повноцінну роботу;
 • функцій, звичайно, може не вистачати. Якщо подивитися на сторінку в Play Market, то багато хто занижує оцінку саме через брак функціоналу програми. Якщо це так – зверніть увагу на інші редактори – ту ж Призму або PicsArt.
 • для телефону програма може бути не дуже зручним. Користувач може попадати по сусідніх кнопках інтерфейсу. Однак зручність використання Фотошопу для планшета є незаперечною.
 • розробник програми – відома компанія Адоб, яка також випустила PDF Reader, і з її подачі у браузерах з’явився флеш.

Ми розібралися з плюсами та мінусами програми, а також опосередковано розглянули функціонал. Якщо ви захотіли використовувати програму, то Adobe Photoshop Touch скачати на Андроїд можна безкоштовно, зробити це пропонуємо з нашого сайту, адже у нас завжди є актуальна версія програми, яку можна скачати безкоштовно. Нагадуємо, що завантажувати додатки з нашого сайту можна, натиснувши на відповідну кнопку у верхній частині статті, в блоці інформації. Можливо, ви захочете висловити своє враження від цієї програми, поставити по ній питання, або ж навпаки, дати відповідь на вже існуюче. У такому разі ви можете скористатися коментарями до статті.

Останнім часом намітилася тенденція зближення стаціонарних платформ та мобільних. Розробники ігор та всілякого софту починають робити мобільні версії своїх проектів, що не може не тішити любителів усіляких гаджетів. Така велика компанія як Adobe не могла пройти повз такі віяння. Поява їх найголовнішого продукту — програми «Фотошоп» на андроїд була лише ділом часу. І цей час настав! Тепер кожен власник смартфона або планшета зможе завантажити андроїд версію фотошопу. Але що вміє новий мобільний Photoshop?

Звичайно ж, порівняно з повною версією, андроїд фотошоп не може похвалитися таким величезним функціоналом. По суті новий фотошоп — це дві програми: одна для смартфонів, а інша для планшетів.

Фотошоп Експрес для смартфонів андроїд – це ідеальна програма для швидкого редагування ваших фотографій. Дуже багато (і в основному дівчата) використовують свої смартфони як фотоапарати. Зрозуміло, не всі знімки виходять такими, якими ви бажаєте їх бачити. І тут на допомогу приходить «Фотошоп Експрес», який допоможе вам за лічені хвилини перетворити досить посереднє фото на маленький витвір мистецтва. Виріжте непотрібні частини, відрегулюйте перенесення кольорів, накладіть парочку красивих ефектів. Завдяки нехитрим інструментам, ви зможете суттєво покращити своє фото.

Adobe Photoshop Touch для андроїд планшетів – це вже дещо цікавіше. Цей додаток призначений виключно для планшетів і він куди ближче за функціоналом саме до комп’ютерної версії. Ця програма є набором інструментів для малювання та редагування растрових зображень. Тут є шари (у тому числі і стилі шарів), ефекти, всілякі кисті та інші речі, які допоможуть вам намалювати будь-яку картину пальцем.

Порадувало: Широкий функціонал, реальна можливість намалювати картину в Touch, швидка та плавна робота (особливо «експрес» версії).

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment