SMM - Соціальні медіа Tik-tok блог

Хто створив Tik Tok?

Коваленко Марія 

Відеохостинг “ТікТок” на даний момент користується величезною популярністю серед підлітків. Сервіс дозволяє створювати короткі відео, накладати на них хітову музику, проводити прямі ефіри та обмінюватися повідомленнями. Багато молодих хлопців вже стали тут зірками . То чиє ж це дітище?

Історія програми

засновник Tik Tok

Мало хто знає, що TikTok це копія китайської програми Douyin . У вересні 2016 року соціальна мережа Douyin була запущена китайською компанією ByteDance і лише потім з’явилася версія для міжнародного ринку Тік Ток.

9 листопада 2017 року ByteDance придбала соціальну мережу musical.ly за $1 млрд, а 2 серпня 2018 року об’єднала її з Тік Ток.

Нині це один із головних майданчиків, де тусуються підлітки. 

Хто створив Tik Tok?

творець Тік Ток

Компанія ByteDance заснована у 2012 році. Її створив 36-річний Чжан Імінг ( Zhang Yiming ) . Статки Чжана оцінюються приблизно в $13 млрд. Він входить до десятки найбагатших людей Китаю.

Також компанії ByteDance належать агрегатор новин Toutiao, його міжнародний варіант TopBuzz, а також проекти Xigua Video та News Republic.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment