Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Музика, яку можна використовувати в Інстаграм

Коваленко Марія 

Що означає музика з вільною ліцензією та на яких сайтах її можна безкоштовно завантажити, не порушуючи авторських прав. Розберемося в типах ліцензії, яку музику можна використовувати для stories та відео в Інстаграм, а яку в комерційних цілях.

Чому Інстаграм блокує відео та фото з музикою

Для багатьох знайома ситуація: монтуєш відео для Інстаграм, довго підбираєш потрібний трек, витрачаєш на це багато часу та сил, а соцмережа цей контент блокує. Неприємна ситуація, але так Інстаграм дотримується закону про авторське право.

Кожна музична композиція має власний тип ліцензії. Є треки, які можна вільно використати. А є музичні композиції, на поширення яких автор наклав часткову (наприклад, використання у деяких країнах) або повну заборону.

Фонова музика для відео публікації в Інстаграм

Але часто користувачі не приділяють цьому уваги, не вивчають тип ліцензії, а підбирають трек із того, що їм подобається. Але нелегальне використання музичного твору може спричинити відповідальність перед законом і штраф. Особливо якщо трек використовувався у комерційних цілях. Оскільки Інстаграм вибірково блокує публікації з музикою, проблема із законом може бути цілком реальною. А при систематичних порушеннях Інстаграм може ще й повністю заблокувати обліковий запис порушника.

Тому, щоб уникнути неприємностей із законом і не втратити свій обліковий запис, використовуйте в Інстагарм фонову музику без авторських прав, а точніше з вільною ліцензією Creative Commons.

Що таке вільна ліцензія

Всього Creative Commons має 6 типів ліцензій, кожна з яких має свої нюанси. Наприклад, один трек ви можете легально використовувати для рекламного макета , а інший лише в особистих цілях, наприклад, для музичного оформлення stories в Інстаграм. Типи ліцензій розташовані за ієрархією від найвільнішої, до ліцензії з обмеженими умовами використання.

Музика для постів, яку не блокує Інстаграм

Щоб легше орієнтуватися, зібрали в таблицю короткі позначення іконок, які допоможуть вам знайти необхідну музичну композицію.

Музика для фону, яку не блокує Інстаграм

Де брати музику для Інстаграм без авторських прав

Зробили добірку із популярними сайтами, де можна безкоштовно завантажити музику, яку не заблокує Інстаграм. Найпростіший спосіб – звернутися в офіційну фонотеку від Facebook та YouTube. На жаль, ви не знайдете там сучасних треків, зате не потрібно вкотре розбиратися з ліцензією.

Колекція звуків від Facebook

Фонотека від YouTube

Далі представлені 10 майданчиків, де можна знайти більш сучасні композиції. Але перед використанням треку обов’язково перевіряйте тип ліцензії, оскільки автор має право змінювати умови та вводити обмеження. Тип ліцензії зазвичай розміщується в описі кожного окремого треку. На деяких сайтах представлені фільтри ліцензій, що спрощує пошук, якщо ви цілеспрямовано шукайте, наприклад, музику для комерційного проекту.

Важливі доповнення

1Перед використанням треку завжди вивчайте тип ліцензії. Якщо бажаєте максимально убезпечити себе та свій обліковий запис, віддавайте перевагу ліцензії типу CC BY.2Якщо хочете цілеспрямовано купити трек і використовувати його в Інстаграмі, зробити це можна тут: Audiojungle або Audiosocket . Якщо вашу публікацію з купленим треком Інстаграм все ж таки заблокував, перейдіть до подробиць віддаленого поста і виберіть — Оскаржити. Далі, щоб публікацію з треком розблокували, підтвердьте електронним підписом, що ви маєте права на завантаження цього музичного контенту в Інстаграм. Після цього публікацію буде відновлено.

Музика, яку не заблокує Інстаграм

Музику, куплену в iTunes, не можна використовувати в Інстаграмі. Ви купили її для прослуховування, а чи не для поширення. З комерційною метою її тим більше не можна використовувати.4Не намагайтеся застосовувати хитрощі, наприклад, записати трек на диктофон або обробити його, уповільнивши або прискоривши відтворення. Це негарантовані методи, які ставлять вас під загрозу.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment