Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися Інстаграм без реєстрації та авторизації

Коваленко Марія 

Безперечно, багато користувачів соціальної мережі Інстаграм стикаються з питанням, чи можна переглянути історію, обліковий запис, публікацію або кількість передплатників, не реєструючись.

Наша відповідь – дивитися профіль без реєстрації можна! Далі, на теренах цієї статті, ми відповімо на Ваші запитання і, можливо, розвіємо сумніви чи здогади про Інстаграму та його можливості.

Як подивитися Інстаграм без реєстрації анонімно

На щастя, є кілька способів перегляду сторіс у соціальній мережі Instagram повністю інкогніто і без реєстрації. Один із нескладних способів — використання спеціальних програм та сервісів.

За їх допомогою немає необхідності в реєстрації, Вам знадобиться лише посилання на профіль або нік, сторіс якого бажаєте переглянути.

Найпростішим і найлегшим способом буде перегляд через Телеграм-бота. Тут @spystoriesbot ви можете просто ввести ім’я облікового запису і отримати всі медіафайли зі Сторіс цієї людини. Просто натисніть на посилання та використовуйте бота в Telegram.

Один із способів – сайт «Storiesig». Він надає можливість як завантажувати, так і анонімно переглядати інстаграм-сторіс.

 • Для цього, перш за все вписуємо назву облікового запису, історії якого Ви хочете побачити. Виконуємо це в рядку, позначеному синім, натискаємо Enter.
  як подивитися інстаграм без авторизації
 • Тепер, нижче з’явилася іконка потрібної сторінки, клацаємо на неї.
 • Листячи вниз, Ви знайдете всі дійсні історії цього користувача в Інстаграм.
 • Також, натиснувши на кнопку «Download», ту чи іншу сторінку можна зберегти на Ваш комп’ютер.
переглянути інстаграм без реєстрації

Наступним можливим сервісом для перегляду stories у додатку Instagram буде російськомовний «Gramotool». Для введення його в дію, так само вводимо нік потрібного аккаунта у зазначений червоний рядок, і топаємо на клавішу Enter.

Тут ми спостерігаємо дві кнопки: історії та хайлайти. Натисніть на одну з них, щоб побачити бажану сторіс. Під час перегляду Instagram-відео, його теж можна завантажити на свій ПК , як і в попередньому варіанті.

переглянути інстаграм без авторизації

Зараз розглянемо докладніше сайт Insta-Stories. Цей сервіс відрізняється від двох інших спрощеним інтерфейсом. Всі необхідні дії аналогічні попереднім: введення в рядок пошуку Інстаграм-нікнейму, потім натискання на клавішу пошуку.

перегляд інстаграма без реєстрації

Тут, як і раніше, видно високісвіти і звичайні, зникаючі stories. Під час перегляду однієї з них зверху буде кнопка «Завантажити».

перегляд інстаграма без авторизації

Зазначаємо, що три вищезгадані сайти призначені виключно для комп’ютера.

Як подивитися Інстаграм без реєстрації з телефону

Нижче буде інструкція до додатків на мобільний пристрій, які дозволять без реєстрації бачити сторис в Instagram.

 • “Story Reposter”. Ця програма призначена для користувачів операційної системи IOs, тобто для iPhone.
  Вищезгаданий додаток англомовно, але, тим не менш, розібратися в ньому не складе великої праці.
  Необхідно лише ввести нікнейм, потім тапнути на кнопку «Search». І після натискання на рядок з назвою Інстаграм-сторінки з’являться ще активні історії, які можна переглянути без реєстрації.
  дивитись інстаграм без реєстрації на телефоні
 • Наступна програма призначена для власників мобільних пристроїв з ОС Android. Її назва – “Story Saver”, і вона, як і попередня, використовується безкоштовно.
  Завантажуємо її у Play Market. Важливо зауважити, що Story Saver дозволяє бачити stories не тільки відкритих, а й приватних інстаграм-профілів повністю інкогніто. У пошуковий рядок пишемо нік бажаної сторінки, і дивимося історії в Instagram, які також можна завантажити.

Як Ви помітили, на просторах Інтернету існує безліч сайтів для анонімного перегляду профілю в Інстаграм без авторизації та реєстрації. Крім того, через деякі сервери їх можна ще й завантажити!

Як подивитися Інстаграм аккаунт без авторизації

Для анонімного огляду сторінок у соціальній мережі теж є низка способів: через комп’ютер, і через телефон.

Перший варіант підходить лише тим, хто знає нік людини, чий профіль Ви хочете побачити. Отже, для здійснення введіть https://www.instagram.com/nickname в адресний рядок браузера.

Це можна зробити як у мобільному пристрої, так і у ПК. “Nickname” тут – це логін користувача в Instagram. Нижче Ви бачите, що виходить без авторизації.

На жаль, є одне “але”. У такий спосіб не можна переглянути публікації закритої сторінки в Інстаграмі.

Другим, а також більш легким варіантом буде введення імені та прізвища людини, яку Ви шукаєте, у пошуковик, наприклад, Google або Яндекс. Приклад нижче, на фотографії, що додається.

Припустимо, ми шукаємо обліковий запис актриси Ніни Добрев. Вбиваємо її ім’я в рядок та додаємо слово інстаграм. Після пошуку буде знайдено її профіль.

інстаграм без авторизації дивитись

Ще можна знайти людину в Instagram через інші соціальні мережі. 

Важливо додати, що анонімний перегляд профілів без реєстрації та авторизації, історій або чогось ще неможливий через програму. Лише за допомогою спеціальних сайтів, призначених для цього.

Якщо ви бажаєте без реєстрації подивитися пости в Instagram по хештегам, наприклад хештег #book https://www.instagram.com/explore/tags/book/

Рядком вище вказано посилання, яке вводимо в рядок браузера для пошуку бажаного тега. Замість «book» вставте будь-яке інше слово або словосполучення, за яким Ви хочете переглянути Інстаграм публікації за певним хештегом.

Як переглянути закритий Інстаграм обліковий запис без реєстрації

Що ж таке – закритий Інстаграм профіль ? Сторінка в додатку такого типу – це коли вона не доступна всім користувачам програми Інстаграм, а тим, кого схвалює власник облікового запису.

На жаль, ніяк не можна переглянути приватний профіль. Можна подивитися лише його stories через додаток «Story Saver», призначений для власників смартфонів системи Андроїд.

Насамкінець додамо, що обійти правила Інстаграма та переглядати його профілі без реєстрації досить важко. І перед тим, як намагатися це зробити, задумайтеся, а це Вам треба?

Словом, усе, що нам відомо, ми виклали. А який із запропонованих способів використовувати, і чи використовувати їх – вирішувати Вам!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment