Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Накрутка передплатників в Інстаграм: програми та послуги

Коваленко Марія 

Що таке накрутка передплатників в Інстаграм? Це дії, спрямовані на збільшення кількості передплатників облікового запису. Накрутити передплатників можна за допомогою спеціальних програм та сайтів, а також зробити це безкоштовно або за гроші.

У цій статті ми розповімо, які засоби накрутки існують. Чи варто накручувати передплатників. І які програми та сервіси для цього використати у 2022 році.

Як працює накрутка передплатників в Інстаграм: методи та способи

Є кілька основних способів накрутки:

 • автоматична накрутка – ви вказуєте обліковий запис, а сервіс і програма самі накручують передплатників;
 • закупівля ботів (закупівля ведеться через сайти) – у цьому випадку ви підбираєте аудиторію самі і купуєте її оптом;
 • накрутка з допомогою масфолловинга (через програми) — якщо приділити час збору цільової аудиторії , можна отримати як збільшення кількості передплатників, а й реальних клієнтів;
 • гіви (конкурси giveaway) — аудиторія залучається за допомогою конкурсу з цінними призами, зазвичай це любителі халяви, які також навряд чи щось у вас куплять;
 • виконання завдання на сайтах – потрібно виконати завдання (поставити лайк, зробити репост), за що даються бали, які можна витрачати на запуск своїх завдань, де інші учасники системи вже підписуються на вас.

Найкращі сервіси та програми для накрутки передплатників в Інстаграм: безкоштовно та платно

Отже, саме час перейти до огляду кращих платних програм і сервісів для накрутки передплатників в Інстаграм. В огляді будуть представлені як безкоштовні рішення, так і платні. Наша думка суб’єктивна і може не співпадати з Вашою, у цьому нічого страшного немає.

PROMO.apibossa.pw

Онлайн сервіс, через який можна залучати як живу цільову аудиторію на профілі, так і живих передплатників із різними інтересами.

Можливості:

 1. Вам доступна можливість залучення живої аудиторії; передплатники додаються швидко, а їх якість залежить від вибраної категорії – Накрутка живих передплатників Instagram .
 2. Автоматизація залучення лайків на публікації, які ви зробите в майбутньому – Автолайки на фотографії в Instagram .
 3. Коментарі від живих користувачів на майбутні публікації (не від роботів) — Живі коментарі в Інстаграм .

SMMTouch

Популярний сайт, що надає послуги з накрутки в Інстаграм – передплатників, лайків та переглядів. Зручний інтерфейс, наявність швидкої покупки передплатників у 2 кліки за посиланням. З SMMTouch.com  ви можете накрутити передплатників у Instagram без завдань та реєстрації. Накрутка починається протягом 5 хвилин після оплати. Усі акаунти з аватарками та публікаціями. Сервіс працює 4 роки та 7 різними мовами по всьому світу. Доступний особистий кабінет та реферальна програма для користувачів.

накрутка в Інстаграм

На сайті можна замовити такі основні послуги:

 • накрутка передплатників;
 • накрутка лайків;
 • накрутка переглядів;
 • накрутка автопереглядів та автолайків;
 • накрутка сторис.

Bosslike

Дозволяє накрутити передплатників в Інстаграм безкоштовно та платно.

Безкоштовно : можна заробляти бали за виконання завдань, а потім за зароблені бали купувати собі передплатників.

накрутка в Інстаграм

Платно : Якщо не хочеться витрачати на цей час, то поповніть баланс і приблизно за 100 рублів можна отримати 1000 передплатників.

Працювати можна як з комп’ютера, так і з телефону. Підтримує авторизацію через соціальні мережі, але потребує підтвердження електронної пошти. Також є функції з накрутки передплатників у ВК та накрутки переглядів та передплатників на YouTube.

SMMPRIME

Це особистий SMM-помічник з розкручування соцмереж. Сервіс пропонує накрутку якісних передплатників, живих коментарів та інших активностей із гарантіями за найпривабливішими цінами.

Щоб замовити накрутку, достатньо вибрати потрібний вид активності, пройти нескладну процедуру реєстрації на сайті та оформити замовлення.

Крім накрутки для Instagram сервіс дозволяє замовити активності та в інших соцмережах: ТікТок, ВКонтакте, YouTube та Telegram.

Doctorsmm.com

накрутка для Instagram

Онлайн сервіс, де купити передплатників Інстаграм можна не тільки дешево (наприклад, 1000 за 35 рублів!), але й безпечно для свого акаунта. Не важко замовити, як недорогих ботів або офферів, так і 100% Живих і активних фоловерів. Для покупки потрібно лише посилання акаунта, жодних завдань, паролів та введення особистих даних. Реєстрація на сайті не потрібна.Переваги :

 • справді низькі ціни;
 • швидкий запуск;
 • послуги із гарантіями;
 • можливість замовити — 100, 500, 1000 та більше передплатників у Instagram;
 • природна швидкість накрутки;
 • зручна навігація з телефону та ПК;
 • тих. підтримка онлайн режимі;
 • безпечні та перевірені способи оплати.

Lowcostsmm.com

Міжнародний сервіс, де купити живих та активних передплатників в Інстаграмі можна не тільки швидко, але й недорого. 100 фоловерів коштують лише 8 рублів! Сайт працює в автоматичному режимі. За бажанням можна зареєструватись на майданчику, а можна скористатися функцією «купити без реєстрації».

накрутка Інстаграм

Можливості :

 • доступні різні категорії аудиторії: це можуть бути реальні облікові записи, оффери або боти;
 • широкий вибір націлення: Росія, США, Туреччина, Бразилія та ін. країни;
 • зручність навігації як із телефону, так і з комп’ютера;
 • можливість самостійно варіювати своїми витратами, виходячи з кількості та якості обраної послуги;
 • велика база акаунтів для накрутки: 35000;
 • можна замовити мінімальну кількість – 50 передплатників для тесту та оцінки обраної позиції;
 • оплатити замовлення можна швидко будь-яким доступним способом.

You to Subs

Цей сервіс пропонує не просто накрутку, а реальну аудиторію. У You to Subs немає роботів, тільки живі люди з особистими сторінками. Тому сервіс абсолютно безпечний, а його використання не загрожує тіньовим баном чи блокуванням. Це щось подібне до чату активності, тільки все автоматизовано і не вимагає дій від вас.

Інстаграм накрутка підписників

Окрім передплатників, тут можна замовити активність. Всі завдання, в які входить перегляд сторіс, коментарі, лайки та інше, виконуються користувачами, які підписані на вас. Що цілком природно, з погляду алгоритмів інстаграм.

Щоб перевірити роботу сервісу, у вас є 5 днів тестового періоду . По кожному передплатнику у вас буде детальна статистика, а також загальна оцінка, виходячи з якої ви зможете вирішувати, продовжувати з ним співпрацю чи ні.

Докладніше про роботу сервісу:

Як правильно накручувати передплатників у Instagram?

Як ми вже й казали вище, цей спосіб (накрутка ботів за бали) ми не рекомендуємо, але його можна використовувати в кількох випадках :

 • відразу після реєстрації, щоб у вас не було нуля у графі «Підписувачі»;
 • щоб вийти в ТОП пошуку Інстаграм за тим чи іншим ключовим словом, хештегом або геолокацією;
 • щоб зробити обліковий запис більш привабливим для нових передплатників;
 • щоб створити мережу ботів, яка створюватиме активність на потрібному акаунті.

Потрібно усвідомлювати те, що просто накручені боти не принесуть вам ні клієнтів, ні замовлення. Це просто жвавий старт.

А якщо ви хочете залучити дійсно цільову аудиторію, то варто вдатися до офіційних способів розкручування профілю – реклами, що таргетують. Щоб вичавити максимум з реклами, варто давати якийсь приз за передплату на вас, тільки він має бути справді корисним саме вашою ЦА.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment