Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Не показується та не оновлюється стрічка у Фейсбуці

Коваленко Марія 

Стрічка новин – та складова будь-якої соціальної мережі, яка цікавить користувача в першу чергу. Саме перегляд стрічки новин – заняття, за яким люди проводять не одну годину, особливо – якщо відбувається щось гучне або екстраординарне. Тому збої в роботі стрічки новин – найбільш чутливі для користувачів проблеми соціальної мережі.

Не показується та не оновлюється стрічка у Фейсбуці

Тому розповімо, як бути, якщо стрічка новин у Фейсбуці не завантажується або працює з проблемами.

Стрічка новин не працює

Ви заходите на Фейсбук, а на головній сторінці або нічого немає, або невелика кількість публікацій. Проблема виникає через безліч факторів, але в переважній більшості випадків вона цілком можна розв’язати. Ось кілька способів вирішити цю проблему:

 1. Часто просто перезапустити сторінку в браузері або програму на мобільному пристрої.
 2. Виключіть такий варіант, як технічний збій. Перевірити наявність збою дозволяє сайт https://downdetector.ru/ne-rabotaet/facebook/ .
Не показується та не оновлюється стрічка у Фейсбуці
 1. Причина іноді криється у недостатній швидкості підключення до Інтернету. Там, де немає впевненого доступу, найкраще використовувати на мобільних пристроях Facebook Lite. Програма FacebookLite також дуже добре підходить для смартфонів зі скромними технічними характеристиками.
 2. Іноді допомагають оновлення або переустановка програми. Особливо ефективний цей метод на смартфонах, що працюють на Андроїді. Якщо проблема виникла на «яблучному» пристрої, використовуйте програму Tenorshare ReiBoot.
 3. Працюючи з комп’ютера чи ноутбука проблему варто шукати у переповненому кеші.
 4. При проблемах у роботі мобільного додатка натисніть “три рисочки”, потім “Ще” – “Спочатку нові”. І тоді першими будуть доступні найсвіжіші публікації від френдів або облікових записів, на які ви підписані.

Якщо всі ці способи виявилися неефективними, зверніться до служби підтримки:

 • За допомогою форми звернення, яка заповнюється за посиланням https://www.facebook.com/help/contact/?id=377211842296337 .
 • За допомогою опції на сайті «Довідка та підтримка» вона знаходиться в основних опціях профілю.

Виберіть «Повідомити про проблему», потім натисніть «Щось не працює» та виберіть зі списку «Лента новостей». Потім коротко опишіть вашу проблему, за наявності можливостей прикладіть скріншоти: це допоможе фахівцям краще розібратися в ситуації і знайти оптимальний спосіб вирішення проблеми.

 • Якщо ви працюєте у програмі для мобільних пристроїв, розділ «Довідка та підтримка» знаходиться в меню, для входу до якого потрібно натиснути «Три рисочки».

Чимало користувачів Фейсбука, яких не влаштовує офіційна програма соцмережі, переходять на програми від інших розробників, на зразок Friendly або Swipe. Зважаючи на відгуки, міграція автоматично вирішує чимало проблем.

Проте технічні збої у стрічці новин Фейсбуку – це лише одна складова роботи з нею користувача. Велика кількість людей наповнення їхньої стрічки новин або взагалі не влаштовує, або влаштовує частково.

Налаштувати стрічку новин

З недавніх пір Фейсбук кардинально змінив принцип роботи стрічки новин. Зараз користувач бачить в першу чергу публікації не найчастіше відвідуваних ним сторінок, а публікації своїх найближчих (за версією соціальної мережі) друзів, а також родичів. І вже за ними перебувають публікації від спільнот. Крім того, користувачеві волею чи неволею доводиться переглядати чимало рекламного контенту. А якщо людина цікавиться матеріалами, що розміщуються на бізнес-сторінках, то їй доведеться скролити та скролити. Тому і був вигаданий спосіб переналаштувати Фейсбук.

В результаті налаштування можна досягти наступного:

 • Першочерговий показ новин та іншого контенту від сторінок, які користувач позначить як пріоритетні.
 • Не відволікатися на нецікаві облікові записи та спільноти.
 • Оперативно відстежувати нові публікації від сторінок, що цікавлять.

Налаштувати це можна таким чином:

 1. У десктоп-версії натисніть “перевернутий трикутник”, а потім відкрийте “Налаштування конфіденційності” – “Налаштування стрічки новин”. У мобільному додатку натисніть на “Три рисочки” і зайдіть через розділ “Налаштування” в підрозділ з такою самою назвою.

Не показується та не оновлюється стрічка у ФейсбуціКрок 1Не показується та не оновлюється стрічка у ФейсбуціКрок 2

 1. Доступні такі параметри:
 • визначення пріоритету перегляду з переліку всіх підписок;
 • можливість відписатися від людей, контент яких ви не хотіли б бачити у себе;
 • можливість знову підписатися на контент від користувачів, яких ви раніше відписувалися;
 • можливість переглянути раніше приховані програми.
Не показується та не оновлюється стрічка у Фейсбуці

Тут же соцмережа дозволяє вибрати рекламні уподобання. Для цього відкрийте в налаштуваннях розділ «Реклама» та позначте теми, які вам цікаві.

Порада. Якщо виникли проблеми в роботі Фейсбуку – це привід добре проревізувати свої підписки, а також відповісти для себе на питання про те, наскільки вам цікаві, цінні та значущі фейсбучні френди. Під час такої ревізії легко знайти групи та сторінки, контент яких дублюється, а також на свій подив ви зрозумієте, що контент безлічі фейсбучних груп та спільнот дублює один одного, що часто публікується просто так званий «сміттєвий контент», тобто щось зовсім нецікаве. Тому постачальників такого вмісту видаляйте без жалю

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment