SMM - Соціальні медіа

Що робити, якщо обліковий запис Instagram заблокували?

Коваленко Марія 

З цієї статті ви дізнаєтеся: про можливі причини блокування облікового запису Instagram, а також про те, як з високою ймовірністю його розблокувати.

Для початку вам необхідно дізнатися про причину блокування. Зазвичай Instagram надсилає листа на пошту, яка прикріплена до вашого облікового запису. У поодиноких випадках ця інформація надходить у вигляді SMS.

Зазвичай заблокувати можуть:

  • порушення авторських прав;
  • за скаргами користувачів;
  • за перевищення лімітів;
  • за акаунти-лендинги, спам у коментарях, директ або за масові позначки на фотографіях;
  • з невідомих чи випадкових причин, наприклад, у момент масового оновлення.

Якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис був заблокований помилково, і у вас немає доступу до документа, що засвідчує особу , надішліть заявку на розблокування за посиланням .

Відповідаючи на запитання, Данный аккаунт используется для представления компании, продукта или сервиса?виберіть Нет, навіть якщо у вас комерційний профіль. Інакше Instagram вимагатиме документів, які підтверджують ваше ставлення до компанії або конкретного бізнесу (наприклад, свідоцтво про реєстрацію). 

Після цього заповніть форму нижче:

  • повне ім’я та прізвище – використовуйте трансліт (Іван Іванов -> Ivan Ivanov);
  • ваше ім’я користувача Instagram – логін (дізнатися його можна, перейшовши на вашу сторінку в браузері, в адресному рядку буде відображатися instagram.com/имя_пользователя);
  • електронну адресу, вказану у вашому обліковому записі Instagram;
  • країна, з якої ви пишете, слід вказати країну, де ви частіше буваєте, використовуючи Instagram. Подумайте добре, якщо помилитеся, ймовірність розблокування знизиться, тому що Instagram знає, з якої країни ви найчастіше користувалися програмою.

Якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис був заблокований помилково, і у вас є документ, що підтверджує особу , то перейдіть за посиланням з іншою формою . Інструкції самі. За винятком того, що в кінці вам необхідно прикріпити зображення документа, що засвідчує особу.

Якщо вас заблокували за порушення правил спільноти Instagram , перейдіть за посиланням . Заповніть поля за інструкцією вище. У полі Расскажите нам, почему вы хотите отменить решение навсегда деактивировать этот аккаунтвкажіть наступний текст (продублюйте його англійською мовою):

Доброго дня, я Имя Фамилия.

Я власник облікового запису @аккаунт. Звертаюся до служби підтримки, оскільки сьогодні заблокували мій обліковий запис через системну помилку або після злому.

Я поважаю правила Instagram і не порушував їх, можливо блокування сталося через непорозуміння.

Прошу розблокувати мій обліковий запис.

Я зобов’язуюсь дотримуватися всіх правил спільноти.

Good afternoon, I am First Name Last Name.

I am the account owner @account. I am writing to your support service, because today my account був блокований системою error, або після hack.

I respect the Instagram rules and did not break them, perhaps it happened by mistake.

Please unblock my account.

I am committed to abiding до всіх комунікаційних guidelines.

Через кілька хвилин після відправки на пошту надійде лист із кодом. Далі потрібно буде написати код, ім’я, прізвище та логін на папері та зробити ваше фото з цим листом у руці. Надішліть його у відповідь на лист із кодом і чекайте рішення від технічної підтримки.

Якщо після відправки заявки вам не відповіли або відмовили, не варто засмучуватися. Іноді потрібно відправити заявку кілька разів, переконуючи технічну підтримку Instagram, що вас справді заблокували помилково. Надсилайте форму на розблокування кожні 1-3 дні, поки ваш обліковий запис не активують.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment