Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як зробити патріотичну аватарку в Instagram

Коваленко Марія 

Instagram та Facebook переповнений патріотичними фото. Українці масово виставляють арт-аватарки на фоні українського прапора

Також у Instagram з’явилася функція створення аватара для мета-всесвіту. Тепер користувачі можуть створити віртуального чоловічка, який буде їхньою особою в соціальних мережах від Meta.

 Тепер можна створювати персональний аватар, який є аналогом Memoji на пристроях Apple.


За допомогою нової функції користувачі зможуть створити додаток власного аватара.

Щоб активувати цю опцію, необхідно зайти у вкладку профілю, натиснути “Налаштування”, а потім перейти в “Акаунт” і вибрати кнопку “Аватари”. Потім можна модифікувати аватара на основі своєї зовнішності, вибравши колір шкіри, очей, волосся, одяг та аксесуари.

Після завершення налаштування аватара він з’явиться у вигляді наклейки. Після цього його можна буде використовувати у листуванні, публікаціях та сторіс.

Як створити патріотичну аватарку?

Патріотичні аватарки в Інстаграмі покликані об’єднати громадян усієї України у цей непростий час.

Тиім паче створити українську аватарку у Instagram можна за допомогою фоторедактора PhotoLab.

Програму потрібно скачати на телефон, вибрати будь-яку фотографію, потім застосувати фільтр, можна підібрати фон. Більшість користувачів для фону використовують якраз український прапор. Крім того, на фото можна додати напис. Наприклад, Stop the war.

Зробити автарку на сайті

Якщо не хочете качати програму на телефон, можна зробити аватарку прямо на сайті.

Проте виявилось, що розробником програми є росіянин Віктор Сажин. Чоловік підтримує російське вторгнення на територію України і називає це “єднанням народів”. Не виключено, що програма може збирати дані, тому в умовах війни краще обійти його стороною.

Зробити патріотичну аватарку можна в альтернативний спосіб, наприклад, замовити індивідуальний поп-арт в українських художників.

Зазвичай, за створення такої аватарки вони беруть символічну суму і зароблені гроші пересилають на потреби української армії. Деякі роблять аватарки безкоштовно.

Також створити патріотичну аватарку можна вдома самостійно. Наприклад, сфотографуватися з українським прапором, або написати на папері будь-яке патріотичне гасло. Ви можете використати весь свій креатив.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа

Що таке контент-план і які завдання він виконує

Контент-план — це список конкретних тем для сайту, блогу, групи у соціальних мережах із зазначенням дати їх публікацій. Він включає інформаційні, розважальні та рекламні пости. У рамках рекламної кампанії до контент-плану можуть також входити тексти для email-розсилок. При цьому під контентом розуміються не лише текстові статті, а й картинки та відеоролики. Навіщо потрібний контент-план Точний план розміщення тематичних […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа

Як відкрити успішний інтернет-магазин.

Сьогодні ми розглянемо які помилки найчастіше роблять підприємці, які хочуть відкрити свій інтернет магазин і як потрібно робити, щоб підвищити свої шанси на успіх. Запуск інтернет-магазину з нуля – це марафон, а не спринт. Тут у вас не вдасться швидко розбагатіти. Якщо ви робите все правильно, то приплив вільних грошей ви отримаєте лише за кілька років […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

ЯК ЗНАЙТИ МАСКУ В ІНСТАГРАМ

У 2021 році ні в кого не залишиться сумнівів, що AR фільтри в соціальній мережі Instagram укоренилися як основний інструмент цифрової комунікації. Вони надають користувачам можливість налаштовувати свої історії, наповнюючи стрічку унікальним і креативним відео- і фото контентом. Є безліч популярних фільтрів Instagram, які можна спробувати, і ви, мабуть, бачили їх в історіях своїх друзів чи […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment