Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як зробити патріотичну аватарку в Instagram

Коваленко Марія 

Instagram та Facebook переповнений патріотичними фото. Українці масово виставляють арт-аватарки на фоні українського прапора

Також у Instagram з’явилася функція створення аватара для мета-всесвіту. Тепер користувачі можуть створити віртуального чоловічка, який буде їхньою особою в соціальних мережах від Meta.

 Тепер можна створювати персональний аватар, який є аналогом Memoji на пристроях Apple.


За допомогою нової функції користувачі зможуть створити додаток власного аватара.

Щоб активувати цю опцію, необхідно зайти у вкладку профілю, натиснути “Налаштування”, а потім перейти в “Акаунт” і вибрати кнопку “Аватари”. Потім можна модифікувати аватара на основі своєї зовнішності, вибравши колір шкіри, очей, волосся, одяг та аксесуари.

Після завершення налаштування аватара він з’явиться у вигляді наклейки. Після цього його можна буде використовувати у листуванні, публікаціях та сторіс.

Як створити патріотичну аватарку?

Патріотичні аватарки в Інстаграмі покликані об’єднати громадян усієї України у цей непростий час.

Тиім паче створити українську аватарку у Instagram можна за допомогою фоторедактора PhotoLab.

Програму потрібно скачати на телефон, вибрати будь-яку фотографію, потім застосувати фільтр, можна підібрати фон. Більшість користувачів для фону використовують якраз український прапор. Крім того, на фото можна додати напис. Наприклад, Stop the war.

Зробити автарку на сайті

Якщо не хочете качати програму на телефон, можна зробити аватарку прямо на сайті.

Проте виявилось, що розробником програми є росіянин Віктор Сажин. Чоловік підтримує російське вторгнення на територію України і називає це “єднанням народів”. Не виключено, що програма може збирати дані, тому в умовах війни краще обійти його стороною.

Зробити патріотичну аватарку можна в альтернативний спосіб, наприклад, замовити індивідуальний поп-арт в українських художників.

Зазвичай, за створення такої аватарки вони беруть символічну суму і зароблені гроші пересилають на потреби української армії. Деякі роблять аватарки безкоштовно.

Також створити патріотичну аватарку можна вдома самостійно. Наприклад, сфотографуватися з українським прапором, або написати на папері будь-яке патріотичне гасло. Ви можете використати весь свій креатив.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment