SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Що таке архів Telegram та як ним користуватися?

Коваленко Марія 

Архів Telegram — спеціальна папка, до якої можна надіслати чати, які не потрібні на головному екрані. Це допомагає очистити загальний список, залишивши в ньому тільки найнеобхідніше. Заархівувати можна будь-який особистий чат, канал чи групу.

Як це працює:

  • ви переміщаєте чат в архів – на головному екрані залишаються тільки найкорисніші листування та канали;
  • всі архівовані чати зберігаються в окремій папці, в яку можна увійти в будь-який момент;
  • нові повідомлення продовжують приходити до чатів, які ви додали до архіву, ви завжди можете їх прочитати.

Розповім, як працює архів Telegram у мобільній та десктопній версіях месенджера.

Як користуватись архівом Telegram на смартфоні

Додати чат до архіву

У загальному списку натисніть чат і утримуйте палець, поки зверху не з’явиться меню доступних команд. Потім натисніть на іконку архіву – чат заархівується.

додати чат до архіву

Переглянути заархівовані чати та канали

Якщо раніше ви не користувалися функцією архівування, папка з архівом буде доступна за замовчуванням у загальному списку чатів. Також залежно від ваших індивідуальних налаштувань у месенджері папка «Архів» може бути прихована. Щоб її побачити, зайдіть в Telegram і потягніть пальцем вниз список чатів.

переглянути папку архів

Папка з архівом з’явиться зверху над іншими чатами. Тепер до неї можна зайти та переглянути всі заархівовані листування, канали та групи.

Що таке архів Telegram та як ним користуватися?  3

Якщо в якомусь із архівованих чатів є непрочитані повідомлення, праворуч буде відображатися їх кількість

Папку з архівом можна закріпити у списку. Для цього натисніть і утримуйте палець. Коли внизу з’явиться меню, виберіть пункт «Закріпити у списку чатів». Тепер папка з архівованими каналами та листуваннями відображатиметься над списком інших чатів.

закріпити папку на мобільному

Сховати папку з архівом

Закріплений зверху архів будь-якої миті можна приховати. Для цього натисніть папку і утримуйте палець. Коли внизу з’явиться меню, натисніть кнопку «Приховати над списком чатів».

приховати папку з архівом

Папка з архівом зникне.

Як повернути чат з архіву

У будь-який момент заархівоване листування або канал можна повернути до загального списку. Для цього зайдіть до папки «Архів». Виберіть чат, який потрібно розархівувати, і натисніть на нього, утримуючи палець. Зверху з’явиться меню. Натисніть на розширений список команд – це іконка з трьома точками праворуч. Виберіть “Повернути”.

повернути чат із архіву

Як зробити папки в Telegram?

Після цього чат знову з’явиться у загальному списку та зникне з папки «Архів».

Як користуватись архівом Telegram на десктопній версії

Архівувати чат

Виберіть чат, який потрібно додати до архіву, і натисніть правою кнопкою миші. У меню натисніть «Архівувати».

архівувати чат на робочому столі

Переглянути архів

На десктопі архів показується у згорнутому чи розгорнутому вигляді.

У згорнутому вигляді папка виглядає компактно – це просто слово “Архів” над загальним списком чатів. Тут же відображається кількість непрочитаних повідомлень усередині папки.

переглянути архів на робочому столі

Щоб розгорнути папку, натисніть правою кнопкою миші на слово «Архів» і виберіть «Показати».

розгорнути архів на робочому столі

У розгорнутому вигляді папка архіву виглядає так само, як і будь-який з чатів.

архів на робочому столі розгорнутий

У будь-який момент ви можете згорнути папку, якщо компактний вигляд подобається більше. Для цього натисніть на папку правою кнопкою миші і в меню виберіть «Згорнути».

згорнути архів на робочому столі

Щоб переглянути заархівовані листування, групи та канали, просто зайдіть до папки.

дивитися архів на робочому столі

Також у десктопній версії Telegram «Архів» можна винести в головне меню облікового запису. Для цього натисніть правою кнопкою миші на папку і виберіть «Перенести в головне меню».

перенести архів у меню профілю

Тепер архів буде доступний не в списку чатів, а меню вашого профілю. Щоб до нього зайти, натисніть на іконку меню три смужки в лівому верхньому кутку. Коли меню відкриється, виберіть “Архів”.

архів у головному меню

Щоб повернути папку з головного меню до загального списку чатів, натисніть правою кнопкою миші на «Архів» і виберіть пункт «Перенести до списку чатів».

прибрати архів з меню профілю

Розархівувати чат

Щоб перемістити чат до загального списку, зайдіть до папки «Архів» і натисніть правою кнопкою миші на потрібний чат. У меню виберіть «Повернути з архіву».

розархівувати чат на робочому столі

Відповіді на часті запитання

Чат повернувся з архіву. Чому?

Якщо ви надіслали до архіву чату, який містить оповіщення, такий чат знову з’явиться в загальному списку, коли в ньому з’являться нові повідомлення.

Чати, у яких вимкнено повідомлення, зберігатимуться в папці «Архів», доки ви не повернете їх звідти вручну.

Чат сам заархівувався. Як це відбулося?

Можливо, ви самі додали чат до архіву і не помітили. Таке буває, якщо випадково змахнути чат ліворуч замість просто натиснути на нього. У налаштуваннях Telegram дія «Змахнути вліво» може прирівнюватися до «Додати до архіву».

Ось як це виправити.

У мобільній версії Telegram зайдіть у головне меню – три смужки у лівому верхньому кутку. Коли ви опинитеся в профілі, перейдіть до «Параметри» — «Параметри чатів».

налаштування чатів та архіву телеграм

Промотайте вниз до блоку «Змішування вліво у списку чатів». Тут ви можете вибрати, яка дія відбувається, коли ви скидаєте чат пальцем вліво.

скидання вліво налаштування

Як додати реакції до Telegram?

Доступно кілька варіантів:

  • прочитати;
  • архівувати;
  • вимкнути звук;
  • вилучити;
  • змінити папку;
  • закріпити.

Якщо за промовчанням ви залишаєте «Архівувати», просто час від часу перевіряйте папку «Архів» — можливо, випадковим скиданням ви відправили туди якийсь важливий чат.

Чат в архіві, а у списку папок відображаються нові повідомлення. Це нормально?

Та це нормально. Додавання чату до архіву автоматично не видаляє його з папки. Листування, канал або група зникає лише з основного списку чатів. У папках чату продовжуються покази, а лічильник нових повідомлень відображається в лівому меню папок.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment