Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Що таке інстаграм-візитка? Як робити і для чого деталі у статті

Коваленко Марія 

Інстаграм-візитка (або Nametag, іменний тег) – це подоба QR-коду, за допомогою якого користувачі можуть перейти на ваш обліковий запис. Не потрібно диктувати назву профілю. Клієнтам достатньо навести смартфон з функцією читання коду на Nametag, і вони одразу опиняться на вашій сторінці в Інстаграм.

Також можна сканувати код візитки за допомогою функції Explore в Інстаграмі. Для цього вам потрібно зайти в свій обліковий запис і натиснути на іконку «лупи» в нижньому меню, а потім натиснути на іконку «візитки» у верхньому правому кутку екрана.

На екрані з’явиться сканер, яким можна відсканувати інстаграм-візитку:

Чим хороший Nametag для бізнес-акаунтів

Ви можете роздрукувати свій QR-код на папері, що клеїться, і розмістити його де завгодно як рекламне оголошення. Так люди можуть легко знайти ваш профіль в Інстаграмі, а ви зможете отримати нових клієнтів.

Крім цього зручно розміщувати Nametag на власному мерчі, упаковці вашого продукту, в офісі, в громадських просторах, на особистому чи корпоративному автомобілі, а також на своєму сайті та у закріплених сторісах.

Клієнтам більше не потрібно шукати вашу сторінку через пошук, немає ризику потрапити на схожий аккаунт або аккаунт-двійник.

Люди можуть легко ділитися вашим Nametag з іншими за допомогою особистого повідомлення, сторіс або в месенджерах. А це набагато полегшує комунікацію з вашими клієнтами.

Як створити Інстаграм-візитку

Інстаграм-візитку можна створити з комп’ютера за посиланням . Інстаграм автоматично створить візитку вашого облікового запису. На цій же сторінці ви можете її завантажити та роздрукувати.

Або через програму Інстаграма в телефоні.

Для цього:

  1. На сторінці профілю натисніть іконку у верхньому правому кутку (три паралельні рисочки).
  1. З меню, що з’явиться на екрані, виберіть: QR-код
  1. За умовчанням Інстаграм вибере для вас таке оформлення вашої візитки:
  1. За допомогою середньої верхньої кнопки ви можете змінити дизайн оформлення. Наприклад, із смайликами.

  1. Поміняти смайлики можна одним натисканням на екран смартфона.
  1. Або додати селфі.
  1. Оформлення для селфі ви також можете поміняти одним торканням екрану

Як поділитись Nametag

  1. Відсканувати телефоном: наведіть ваш смартфон на візитку і ви потрапите на сторінку потрібного вам облікового запису.
  2. Розсилка своєї візитки: у верхньому правому кутку натискаєте на іконку. З’являються зображення ваших контактів – ви можете надіслати їм свій Nametag.
  1. Також ви можете розмістити зображення вашого Nametag на друкованих візитках, сувенірній продукції, стікерах, листівках та купонах знижок.

Інстаграм-візитка — простий та зручний інструмент для залучення передплатників з офлайну до вашого Інстаграм-акаунту. Використовуйте візитку та знаходьте за її допомогою нових клієнтів для вашого бізнесу.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment