Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Що таке інстаграм-візитка? Як робити і для чого деталі у статті

Коваленко Марія 

Інстаграм-візитка (або Nametag, іменний тег) – це подоба QR-коду, за допомогою якого користувачі можуть перейти на ваш обліковий запис. Не потрібно диктувати назву профілю. Клієнтам достатньо навести смартфон з функцією читання коду на Nametag, і вони одразу опиняться на вашій сторінці в Інстаграм.

Також можна сканувати код візитки за допомогою функції Explore в Інстаграмі. Для цього вам потрібно зайти в свій обліковий запис і натиснути на іконку «лупи» в нижньому меню, а потім натиснути на іконку «візитки» у верхньому правому кутку екрана.

Що таке інстаграм-візитка?

На екрані з’явиться сканер, яким можна відсканувати інстаграм-візитку:

Що таке інстаграм-візитка?

Чим хороший Nametag для бізнес-акаунтів

Ви можете роздрукувати свій QR-код на папері, що клеїться, і розмістити його де завгодно як рекламне оголошення. Так люди можуть легко знайти ваш профіль в Інстаграмі, а ви зможете отримати нових клієнтів.

Крім цього зручно розміщувати Nametag на власному мерчі, упаковці вашого продукту, в офісі, в громадських просторах, на особистому чи корпоративному автомобілі, а також на своєму сайті та у закріплених сторісах.

Клієнтам більше не потрібно шукати вашу сторінку через пошук, немає ризику потрапити на схожий аккаунт або аккаунт-двійник.

Люди можуть легко ділитися вашим Nametag з іншими за допомогою особистого повідомлення, сторіс або в месенджерах. А це набагато полегшує комунікацію з вашими клієнтами.

Як створити Інстаграм-візитку

Інстаграм-візитку можна створити з комп’ютера за посиланням . Інстаграм автоматично створить візитку вашого облікового запису. На цій же сторінці ви можете її завантажити та роздрукувати.

Або через програму Інстаграма в телефоні.

Для цього:

  1. На сторінці профілю натисніть іконку у верхньому правому кутку (три паралельні рисочки).
Що таке інстаграм-візитка?
  1. З меню, що з’явиться на екрані, виберіть: QR-код
Що таке інстаграм-візитка?
  1. За умовчанням Інстаграм вибере для вас таке оформлення вашої візитки:
Що таке інстаграм-візитка?
  1. За допомогою середньої верхньої кнопки ви можете змінити дизайн оформлення. Наприклад, із смайликами.
Що таке інстаграм-візитка?
  1. Поміняти смайлики можна одним натисканням на екран смартфона.
Що таке інстаграм-візитка?
  1. Або додати селфі.
Що таке інстаграм-візитка?
  1. Оформлення для селфі ви також можете поміняти одним торканням екрану
Що таке інстаграм-візитка?

Як поділитись Nametag

  1. Відсканувати телефоном: наведіть ваш смартфон на візитку і ви потрапите на сторінку потрібного вам облікового запису.
  2. Розсилка своєї візитки: у верхньому правому кутку натискаєте на іконку. З’являються зображення ваших контактів – ви можете надіслати їм свій Nametag.
Що таке інстаграм-візитка?
  1. Також ви можете розмістити зображення вашого Nametag на друкованих візитках, сувенірній продукції, стікерах, листівках та купонах знижок.
Що таке інстаграм-візитка?

Інстаграм-візитка — простий та зручний інструмент для залучення передплатників з офлайну до вашого Інстаграм-акаунту. Використовуйте візитку та знаходьте за її допомогою нових клієнтів для вашого бізнесу.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment