Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Синя галочка Інстаграм що означає

Коваленко Марія 

Синя галочка в Instagram – це позначка біля імені профілю, що підтверджує реальність облікового запису. Про неї мріють блогери-початківці, комерційні сторінки і навіть прості користувачі. Блогерам та комерційним сторінкам така галочка значно спрощує роботу.

У серпні 2018 року у всіх користувачів Instagram з’явилася можливість запросити верифікацію, але далеко не всім вдається її пройти та отримати заповітну галочку.

Безперечно, це привілей будь-якого облікового запису. Видається галочка безкоштовно, але заслужити її все ж таки потрібно. Як? Забудьте про накрутки та рекламу, а також про купівлю галочки. Все це неможливо. Єдиний варіант – стати популярним та затребуваним у Instagram.

Навіщо потрібна синя галочка?

Синя галочка відображається біля імені профілю у Instagram. Головною її метою є верифікація облікового запису, тобто захист від обману. Нерідко в соціальних мережах шахраї від імені відомих особистостей збирають кошти, оголошують про розіграші та наживаються на людях.

Бачачи синю галочку біля імені профілю, можна бути повністю впевненим, що це справжня людина, а не шахрай.

Вимоги

Перша та найголовніша вимога – відповідність усім правилам Instagram. На отримання синьої галочки може розраховувати реальна людина чи зареєстрований бренд. Крім того, він має бути унікальним, виняток – бренди, представлені у кількох країнах.

Обліковий запис повинен бути відкритим і мати заповнену інформацію, фото профілю та публікації. І останній пункт – популярність. Отримують галочки переважно відомі блогери, зірки естради, актори, політики, спортсмени, волонтерські організації та бренди. Популярним особам пройти верифікацію найпростіше.

Що потрібно зробити?

Щоб подати запит на верифікацію облікового запису людини, необхідно надати офіційний документ, що засвідчує особу: паспорт або права водія. Якщо ж це профіль організації, то необхідно подати свідоцтво про реєстрацію та податкові документи. Нерідко отримати заповітну галочку допомагають публікації про обліковий запис у великих ЗМІ.

Щоб надіслати запит, необхідно пройти наступний шлях: заходимо до «Налаштування», потім до «акаунту», а потім вибираємо «Запитати підтвердження». Після цього вводимо ім’я облікового запису в Instagram, реальні прізвище та ім’я, а також з наданого списку вибираємо категорію облікового запису. Останній крок – необхідно додати фото чи скани посвідчення особи.

Після цього потрібно лише чекати, коли ухвалять рішення про надання синього значка. І позитивна, і негативна відповідь користувач отримає за допомогою повідомлення в Instagram.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment