Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Синя галочка Інстаграм що означає

Коваленко Марія 

Синя галочка в Instagram – це позначка біля імені профілю, що підтверджує реальність облікового запису. Про неї мріють блогери-початківці, комерційні сторінки і навіть прості користувачі. Блогерам та комерційним сторінкам така галочка значно спрощує роботу.

У серпні 2018 року у всіх користувачів Instagram з’явилася можливість запросити верифікацію, але далеко не всім вдається її пройти та отримати заповітну галочку.

Безперечно, це привілей будь-якого облікового запису. Видається галочка безкоштовно, але заслужити її все ж таки потрібно. Як? Забудьте про накрутки та рекламу, а також про купівлю галочки. Все це неможливо. Єдиний варіант – стати популярним та затребуваним у Instagram.

Навіщо потрібна синя галочка?

Синя галочка відображається біля імені профілю у Instagram. Головною її метою є верифікація облікового запису, тобто захист від обману. Нерідко в соціальних мережах шахраї від імені відомих особистостей збирають кошти, оголошують про розіграші та наживаються на людях.

Бачачи синю галочку біля імені профілю, можна бути повністю впевненим, що це справжня людина, а не шахрай.

Вимоги

Перша та найголовніша вимога – відповідність усім правилам Instagram. На отримання синьої галочки може розраховувати реальна людина чи зареєстрований бренд. Крім того, він має бути унікальним, виняток – бренди, представлені у кількох країнах.

Обліковий запис повинен бути відкритим і мати заповнену інформацію, фото профілю та публікації. І останній пункт – популярність. Отримують галочки переважно відомі блогери, зірки естради, актори, політики, спортсмени, волонтерські організації та бренди. Популярним особам пройти верифікацію найпростіше.

Що потрібно зробити?

Щоб подати запит на верифікацію облікового запису людини, необхідно надати офіційний документ, що засвідчує особу: паспорт або права водія. Якщо ж це профіль організації, то необхідно подати свідоцтво про реєстрацію та податкові документи. Нерідко отримати заповітну галочку допомагають публікації про обліковий запис у великих ЗМІ.

Щоб надіслати запит, необхідно пройти наступний шлях: заходимо до «Налаштування», потім до «акаунту», а потім вибираємо «Запитати підтвердження». Після цього вводимо ім’я облікового запису в Instagram, реальні прізвище та ім’я, а також з наданого списку вибираємо категорію облікового запису. Останній крок – необхідно додати фото чи скани посвідчення особи.

Після цього потрібно лише чекати, коли ухвалять рішення про надання синього значка. І позитивна, і негативна відповідь користувач отримає за допомогою повідомлення в Instagram.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа

Що таке контент-план і які завдання він виконує

Контент-план — це список конкретних тем для сайту, блогу, групи у соціальних мережах із зазначенням дати їх публікацій. Він включає інформаційні, розважальні та рекламні пости. У рамках рекламної кампанії до контент-плану можуть також входити тексти для email-розсилок. При цьому під контентом розуміються не лише текстові статті, а й картинки та відеоролики. Навіщо потрібний контент-план Точний план розміщення тематичних […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа

Як відкрити успішний інтернет-магазин.

Сьогодні ми розглянемо які помилки найчастіше роблять підприємці, які хочуть відкрити свій інтернет магазин і як потрібно робити, щоб підвищити свої шанси на успіх. Запуск інтернет-магазину з нуля – це марафон, а не спринт. Тут у вас не вдасться швидко розбагатіти. Якщо ви робите все правильно, то приплив вільних грошей ви отримаєте лише за кілька років […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

ЯК ЗНАЙТИ МАСКУ В ІНСТАГРАМ

У 2021 році ні в кого не залишиться сумнівів, що AR фільтри в соціальній мережі Instagram укоренилися як основний інструмент цифрової комунікації. Вони надають користувачам можливість налаштовувати свої історії, наповнюючи стрічку унікальним і креативним відео- і фото контентом. Є безліч популярних фільтрів Instagram, які можна спробувати, і ви, мабуть, бачили їх в історіях своїх друзів чи […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment