SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Телеграм боти для Інстаграм: для тексту, перегляду історій, скачування

Коваленко Марія 

За допомогою телеграмів ботів можна оптимізувати рутинні завдання в інстаграмі — розділити текст на абзаци, скачати сторіс, згенерувати хештеги.

У статті перерахуємо 10 корисних роботів для Інстаграм.

10 корисних Телеграм ботів для Інстаграм

Для тексту

@text4instabot — Телеграм-бот для розділення тексту на абзаци для постів в Інстаграм. За умовчанням в Інстаграм текст зберігається як суцільного полотна, навіть якщо попередньо розділити його на абзаци в текстовому редакторі. Для короткого нотатки зійде, але довгий текст читати незручно.

Телеграм-бот для розділення тексту на абзаци

Можна вийти з положення, розділивши абзаци крапками або емодзі. А можна прогнати текст через робота. Натискаємо “Запустити” або використовуємо команду /start.

Як розділити текст на абзаци для інстаграм

Тепер потрібно надіслати текст роботу.

Важливо : текст має бути з відступами, тобто, розділений на звичайні абзаци.

Текст із відступами для Інстаграм

Візуально обидва варіанти виглядають однаково, але другий (оброблений ботом) відобразиться в Інстаграмі коректно (з відступами), а перший збережеться полотном.

Ще робот вміє відображати текст по центру, виділяти його жирним, робити підкреслення та закреслення.

@voicybot – конвертує аудіо в текст. Можна наговорити текст посту, і він його конвертує для тих, хто любить економити час. Запускаємо бота та вибираємо мову (російська підтримується).

Телеграм бот, який конвертує аудіо в текст

Потім просто надсилаємо голосове повідомлення боту, і він починає розпізнавання. Для кращої якості потрібно вимовляти слова якомога чіткіше.

Як перевести аудіо повідомлення в текст

Мінус : редагувати текст все одно доведеться – бот не ставить розділові знаки і не розпізнає абревіатури або англійські слова в російському тексті. Наприклад, CTR він розпізнав як «сітіарт».

Для аналізу конкурентів (шпигуни)

Instahero – це не бот в телеграм, але дуже корисний для шпигунства софт. Він дозволяє проаналізувати аудиторію свого Інстаграма, конкурента чи блогера, з’ясувати, чи використовує він накрутки ботів, скільки в нього кинутих та іноземних акаунтів, який відсоток чоловіків та жінок серед передплатників. За бажанням можна вивантажити всіх передплатників або певні категорії (наприклад, дівчат) у вигляді таблиці з усіма даними – посиланням на обліковий запис, шапкою, номером телефону та електронною поштою для подальшого використання у своїх цілях.

Щоб отримати дані потрібно:

Крок 1. Зареєструватися на сайті Інстахіро будь- яким доступним способом та додати акаунт конкурента.

Крок 2. Дочекатися закінчення безкоштовного аналізу та проаналізувати результати. При авторизації свого облікового запису всередині системи вам відкриється можливість видалити ботів, підключити моніторинг та захист від спаму.

Дочекатися закінчення безкоштовного аналізу

Ціни на сервісі цілком доступні, а функціонал сподобається і рекламодавцю, і блогеру, і власнику комерційного акаунту. С

@IGSpyBot – Телеграм-бот для анонімного перегляду сторіс в Інстаграм та статистики постів конкурентів. Для початку роботи надсилаємо ім’я користувача або посилання на профіль.

Також можна надіслати посилання:

  • на пост;
  • на добірку історій;
  • на IGTV.
Телеграм-бот для анонімного перегляду сторіс в Інстаграм та статистики постів конкурентів

Вибираємо потрібну дію, наприклад перегляд столиків.

Анонімний перегляд

Бот показує всі історії, додані до облікового запису за останні 24 години. Кожну історію можна переглянути та завантажити.

Як завантажити сторіс в Інстаграм через бота в Телеграмі

Якщо натиснути кнопку «Пости» у переліку команд, можна переглянути статистику постів автора. Відображається тип посту (фото або відео), дата публікації, кількість лайків та коментарів.

Статистика чужих постів в Інстаграм

Можна натиснути на будь-який запис – бот покаже оригінал.

Як подивитися чужу посаду в Інстаграм

@getpapabot – для аналізу статистики та передплатників чужого профілю. Це третій бот від творців ботів @getlikersbot та @getcombot. Для початку роботи потрібно вказати логін облікового запису зі значком собачки, наприклад @dobroe_utro_strana.

Важливо : профіль повинен бути відкритим. Час збору даних залежить від кількості передплатників.

Бот у Телеграмі для аналізу для статистики передплатників чужого профілю

Для того, щоб завантажити повний список передплатників та аналітичні дані, потрібно заплатити.

Бот показує:

  • тип профілів передплатників – відкриті, закриті, бізнес-профілі;
  • передплатники за кількістю передплат та інші дані.
Статистика облікового запису в Інстаграм

Також можна завантажити текстові файли, відсортовані за типом даних, наприклад:

  • лише закриті акаунти;
  • передплатники, які мають менше 500 вихідних передплат.

@InstaPoliceRobot – щоб побачити реальну кількість переглядів поста-каруселі (бот працює тільки з цим типом контенту). При цьому в каруселі має бути хоча б одне відео. Бот знадобиться, якщо потрібно дізнатися, чи накручує конкурент перегляди в Інстаграм. Ще так можна перевірити блогерів перед тим, як замовляти рекламу. І хоча в такий спосіб не можна перевірити всі пости, сам факт використання накруток характеризує власника облікового запису.

Для початку аналізу слід надіслати посилання на пост-карусель, в якому є хоча б одне відео.

Аналіз каруселів в Інстаграм

Як видно з скрин, бот нарахував 19 лайків при 3 переглядах. Це говорить про те, що автор використовує накрутки, або передплатники ставлять лайки, не переглядаючи відео в каруселі.

Для хештегов

@ihash_bot – для підбору хештегів по картинках. Достатньо закинути картинку в бота, і він підбере теги. Запускаємо @ihash_bot, спочатку потрібно вибрати мову, натискаємо “Language”.

Телеграм-бот для підбору хештегів в Інстаграм

У списку вибираємо потрібний, наприклад, російський. Тепер потрібно додати картинку, яку використовуватимемо у пості або схожу.

Підбір хештегів по картинці

Робот розпізнає об’єкти на фото, перевіряє частоту запитів та видає список тегів російською та англійською мовами.

Для конкурсів

@getlikersbot – бот для вибору переможця з лайки. ❌ Мінус – щоб бот працював, потрібно підписатися на Телеграм канал розробників.

Для отримання списку постів, що лайкнули, потрібно ввести посилання на пост в Інстаграм.

Телеграм бот для вибору переможця з лайки в Інстаграм

Бот починає рахувати лайки, на це потрібен час. Результат надходить за посиланням, що веде на сайт розробника.

Посилання на сайт

Відображаються всі користувачі, які поставили лайк, клікабельні логіни – можна перейти і подивитися будь-який профіль.

Хто поставив лайк

Головна перевага робота – у нього є генератор випадкових чисел, тобто можна визначити переможця, не вдаючись по допомогу сторонніх сервісів. На сторінці, відкритій за посиланням, натискаємо кнопку “Визначити переможця”.

Телеграм-бот для визначення переможця у конкурсі

Готово – переможець відомий за кілька секунд. Якщо в конкурсі має бути кілька переможців, натискаємо кнопку «Додати ще переможця».

@getcombot – Телеграм-бот для вибору переможця за коментарями в Інстаграм. Робот від тих самих розробників, що й попередній. Працює за таким же принципом — надсилаємо посилання на пост для аналізу коментарів і чекаємо, доки бот усе прорахує.

Телеграм-бот для вибору переможця за коментарями в Інстаграм

Можна відфільтрувати коментарі щодо кількості зазначених друзів, наприклад, рахувати лише тих, хто відзначив 2 друзів (максимум 3).

Визначення переможця за коментарями в Інстаграм

Тут також можна визначити переможця за допомогою генератора випадкових чисел.

Для скачування контенту

@SaveAsBot – Телеграм-бот, який дозволяє завантажити фото, відео, IGTV та текст з Інстаграм (а також TikTok та Pinterest). Все, що потрібно – надіслати посилання на пост. Ми надіслали посилання на пост-галерею, у результаті бот вивантажив усі фото з каруселі та окремо надіслав текст посту.

Телеграм-бот, який дозволяє завантажити фото, відео, IGTV та текст з Інстаграм

Для відстеження коментарів та згадок бренду

@morecom_bot – бот для відстеження коментарів та згадок в Інстаграм. Працює у зв’язці із платним сервісом MORECOM. Надсилає у Телеграм коментарі та згадки бренду. Можна відповісти на коментар або видалити його прямо в Телеграм. Є можливість надсилати дані до групового чату, якщо роботою з ними займаються кілька співробітників.

Телеграм-бот для відстеження коментарів та згадок в Інстаграм

Мінус : у вас обов’язково має бути бізнес-аккаунт із прив’язкою до Facebook.

Висновок

Використовуйте телеграм боти, коли потрібно скачати контент з інстаграм, зробити «правильні абзаци» для посту, придумати хештеги або проаналізувати конкурентів.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment