Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як дізнатися, хто відписався від вашої сторінки в Інстаграмі

Коваленко Марія 

Взагалі, дізнатися, хто відписався в Інстаграмі*, неможливо — соціальна мережа не надсилає повідомлень, коли хтось перестає бути вашим фолловером. І навіть у статистиці бізнес-акаунтів та профілів автора не можна подивитися, хто саме пішов. Там є лише загальні відомості про кількість нових підписок та відписок.

Якщо у вас всього 100–200 фоловерів і ви підписані на них у відповідь, звичайно, можна перевірити список вручну. Але якщо передплатників тисячі або ви не підписуєтеся взаємно на всіх, хто додається, це нереально.

Єдине рішення в цьому випадку – використовувати сторонні програми. Але це небезпечно. Будь-які подібні програми вимагають авторизації з логіном та паролем від Instagram* і можуть потім використовувати ваш обліковий запис у своїх цілях: підписатися на когось або просто зламати. Ми розповімо про програми для перегляду тих, хто відписався, але не рекомендуємо їх використовувати.

⚠️Увага! Подивитися записаних можна буде лише за період роботи додатків. Дізнатися, хто перестав бути фолловером кілька днів тому, неможливо.

Програми на Android

Усі програми на Android, в яких можна дізнатися, хто відписався в Instagram*, доступні у Play Market. Їх багато, і ми розповімо про найцікавіші:

Unfollower for Instagram* (4,5 ⭐️). Сервіс створений для відписок від тих, хто не підписаний на вас. Він не повідомляє про те, що хтось перестав бути вашим фоловером, але показує таких людей у ​​загальному списку.

Через програму можна відписуватися від 10 людей одночасно. Безкоштовно – лише 5 разів, за перегляд реклами. Платний доступ коштує 4,99$.

FollowMeter (3,9 ⭐️). Програма створена для комплексної аналітики облікового запису. Воно показує, хто від вас відписався, а також тих, хто:

 • не підписався на вас взаємно;
 • заблокував вас;
 • переглядав ваші історії;
 • дивиться ваші історії найбільше;
 • заходить у ваш профіль, але ніяк не проявляє себе.

Базові функції, у тому числі перегляд тих, хто відписався, безкоштовні. За решту доведеться заплатити – 1,99 $ до 23,88 $ за товар.

“Reports+ для Instagram*” (3,0 ⭐️). Аналізує передплатників, зокрема показує, хто відписався. Також дозволяє дивитися, хто:

 • відвідує профіль;
 • не підписується на вас у відповідь;
 • найчастіше цікавиться вами.

Також доступна розширена аналітика з постів та активностей. Більшість звітів обмежені — наприклад, можна переглядати п’ять останніх відвідувань профілю. Щоб отримати більше інформації, потрібно переглянути рекламу або оплатити преміум доступ. Він коштує від 2,99$ на тиждень.

Користувачі скаржаться на спроби зламування облікових записів після авторизації. Друга за популярністю скарга — те, що гроші списуються, але функції преміум доступу залишаються закритими.

Програми на iOS

В App Store теж є кілька додатків. Ось два найпопулярніші:

“Підписувачі Інстаграм* Аналітика” (4,8 ⭐️). Повідомляє про відписки та показує список усіх, хто перестав бути вашим фоловером, заблокував або не підписався у відповідь. Також:

 • допомагає аналізувати аккаунт та залученість;
 • публікує останні новини соціальних мереж;
 • показує найпопулярніші та нові хештеги;
 • дозволяє заробляти монети.

Монети, отримані в програмі, можна витратити на накрутку передплатників. Більшість користувачів незадоволені функцією – баланс порожніє, але нові фоловери не приходять.

Дивитись відписки можна безкоштовно. 

“Хто відписався в Інстаграм” (3,8 ⭐️). Додаток для комплексної аналітики облікового запису. Усього в ньому понад 30 метрик – крім перегляду тих, хто відписався, можна бачити, хто:

 • підписується та не підписується у відповідь;
 • блокує ваш обліковий запис;
 • видаляє коментарі та лайки під вашими постами.

Також додаток пропонує шаблони для історій, автоматичний генератор тегів до фото, вибірку найкращих тегів та аналітику ефективності публікацій.

За більшість функцій доведеться платити. 

❗️Нагадуємо: користуватись подібними сервісами ризиковано. Instagram може тимчасово заблокувати профіль, якщо помітить на ньому підозрілу активність. Або ви натрапите на шахраїв і ваш аккаунт просто “відведуть”. Особливо це актуально для тих сервісів, які вимагають введення логіну та паролю від вашого Інстаграм-акаунту – будьте обережні!

Краще не відслідковувати дії кожного фоловеру, а працювати з аудиторією загалом: публікувати для неї цікавий та корисний контент – так ви отримаєте лояльних передплатників. Як дізнатися, що писати? Pepper.Ninja допоможе вам дізнатися більше про ваших передплатників: хто вони, де живуть, чим займаються та цікавляться. А DataFan звітує про активність і залученість: які публікації працюють краще, коли отримуєте найбільше лайків, який охоплення у ваших публікацій.

Коли ви почнете працювати з аудиторією, зрозумієте, хто взагалі підписаний на вас і на який контент люди реагують краще. Отже, можете робити більш ефективні пости. І вже не ви будете бігати за кожною людиною, що відписалася, а користувачі будуть заходити у ваш профіль і самі підписуватися на оновлення.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment