SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Автопостинг Телеграм – що це таке та які можливості

Коваленко Марія 

Розповімо, як створити відкладене повідомлення через вбудовані функції в Телеграмі, навіщо потрібні роботи і як продати автопостинг.

Навіщо автопостинг у Телеграмі

Кожному повідомленню – своє місце та час. Автопостинг – це можливість зробити контент зараз, щоб запостити його згодом. У Телеграмі, крім вбудованих функцій, є ще різні роботи від користувачів, які працюють через офіційного робота.

Розберемося, як зробити відкладене повідомлення у різний спосіб.

Як зробити відкладене повідомлення у чаті або групі Телеграма

З телефону

Функція автопостингу повідомлень працює як у особистих чатах, так і на каналах, де у вас призначено роль адміністратора.

Щоб створити відкладене повідомлення, напишіть текст. Після цього натисніть кнопку надсилання повідомлення та виберіть «Надіслати пізніше». Виставте дату та час. Усе.

Як зробити відкладене повідомлення у Телеграмі
Як зробити відкладене повідомлення у Телеграмі

Потрібно відправити файл – метод такий самий. Прикріпіть документ або фотографію, додайте підпис за бажанням і затисніть кнопку надсилання. Клацніть на пункт «Надіслати пізніше» і виставте дату.

Щоб додати текст до зображення або файлу, впишіть (або скопіюйте) текст у полі «Додати підпис»
Щоб додати текст до зображення або файлу, впишіть (або скопіюйте) текст у полі «Додати підпис»

У Телеграмі відкладені повідомлення зберігаються в особистому чаті або групі. Щоб відредагувати щось, натисніть на значок календаря в рядку введення тексту. Відкриється список усіх відкладених постів для цього чату або каналу. Затисніть потрібне повідомлення та у верхньому меню клацніть по значку з олівцем. Редагуйте, редагуйте або видаляйте – головне, встигніть до виставленої дати відправлення. Потім уже доведеться правити відправлене повідомлення (або взагалі видаляти).

Якщо ви зробили відкладене надсилання фотографій, зображення можна відредагувати або замінити весь вміст.
Якщо ви зробили відкладене надсилання фотографій, зображення можна відредагувати або замінити весь вміст.

З комп’ютера

Нічого складного: натисніть правою кнопкою по значку надсилання повідомлення та виберіть «Надіслати пізніше». В іншому функціонал такий самий, як і в мобільному додатку. Редактура, видалення також правою кнопкою в розділі з Календарем.

Натискаємо правою кнопкою по іконці «Надіслати повідомлення»
Натискаємо правою кнопкою по іконці «Надіслати повідомлення»

Вбудована функція автопостингу в телеграмі дозволяє не дратувати колег нічними повідомленнями. Ось хочете ви важливу тему порушити, але писати о другій годині ночі – це якось перебір. Можна запланувати «доброго ранку»: вивалити всі накопичені проблеми на нещасного колегу о 8:00 ранку. Жарт.

Якщо ви дотримуєтеся балансу між особистим часом і роботою і при цьому не хочете забути про повідомлення, автопостинг – ваш друг.

Вам, до речі, прийде повідомлення, що відкладене повідомлення надіслано. Мінус лише в тому, що всі відкладені пости зберігаються не в окремій папці, а в чаті або на каналі. Легко заплутатись, якщо полюбити цю функцію.

Корисні бот для автопостингу в Телеграмі

@ Manybot
Один з найпопулярніших ботів. Через нього можна створювати відкладені пости та ріпостити контент з інших соцмереж. Мінімалістичний, простий, але без наворотів (як наступний).

@re_postBot
Крім автопостингу вміє репостити контент з ВК, Інстаграма* та Твіттера в один або кілька каналів у Телеграмі – як налаштуєте. Бот добре заточений під роботу з ВК: може навіть навіть музику, копіювати пости-опитування, є можливість коментувати і переглядати історію відправлених постів.

@ControllerBot
Вміє створювати відстрочені пости. На цьому все.

Головне

  • Використовуйте вбудовану функцію Телеграма для створення відкладених повідомлень для окремих випадків.
  • Працюйте через офіційний бот @BotFather на телефоні – є автопостінг, репост та інші функції.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment