Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як відновити інстаграм, якщо забув пароль

Коваленко Марія 

Змінили пароль в Інстаграмі, а він не підходить? Система відмовляється пускати? Можливо, ви неправильно вводите дані. Або вас зламали. Не лякайтесь! Обліковий запис Instagram можна відновити без пароля. Для цього дотримуйтесь наступних інструкцій.

Як зайти в Інстаграм, якщо забув пароль

Щоб потрапити до профілю без введення старого коду, натисніть на вітальній сторінці програми «Допомога з входом до системи». Чи не побачили таку фразу? Тоді скористайтеся “Забули пароль?”.

допомога із входом до системи

Соц.мережа попросить ввести нік у системі, або пошту або телефон, які прив’язані до облікового запису. Далі слідуйте написаним крокам.

Якщо вибрали відновлення Instagram через e-mail, то чекайте у скриньці листа з підтвердженням нещодавньої активності. Перейдіть за вказаним посиланням і повертайте профіль.

Для відновлення через телефонний номер отримайте смс. У ній буде код доступу, який дозволить користуватися Інстаграм.

Що робити, якщо забув старий пароль Інстаграм

У тяжкому випадку, без пошти та номера, допоможе Facebook. Цей спосіб підходить тільки тим, хто зв’язав облікові записи Instagram і Фейсбук .

 1. На першому екрані при вході клацніть на напис “Увійти через Facebook”. Потрібно ввести login та password від профілю останньої соц.мережі.як увійти в інстаграм через фейсбук
  1. Далі заходьте на сторінку та йдете в налаштування.
   відкрити налаштування облікового запису інстаграм
  2. Шукайте “Акаунт”, потім “Пароль”.налаштування облікового запису в інстаграмі
 2. Змініть старий код доступу на новий.

Забув пароль Інстаграм та пошту

Якщо ви не пам’ятаєте пошту, на яку реєстрували обліковий запис, то відновити дані буде трохи складніше. Для початку ви можете скористатися скиданням даних для доступу. Ризикніть ввести адресу поштової скриньки, яку пам’ятаєте. Раптом вам пощастить?

Лист від Instagram може загубитись у папці «Спам».

У випадку, коли немає ніякої можливості зайти в e-mail, можна звернутися в службу підтримки вашого інтернет-листоношу. Якщо успішність операції під сумнівом, просіть допомоги у техпідтримки Інстаграм .

Ваше звернення ставитиметься до зламів. Чекайте на розгляд запиту і дотримуйтесь надісланих вказівок.

Забув пароль Інстаграм на iPhone

Для отримання доступу до облікового запису як з IPhone, так і з Android вбийте в адресний рядок браузера help.instagram.com. Це офіційна сторінка допомоги від соцмережі. Тут ви зможете знайти відповіді на багато питань.

 • Щодо інформації про вхід у профіль, зайдіть у розділ «Усунення несправностей та допомога з входом».
 • Потім відвідайте блок «Я не можу виконати вхід».
 • Вам описано багато ситуації у відділенні «Я забув(-ла) пароль». Вибирайте відповідні та читайте рекомендації.
не можу виконати вхід інстаграм

Для детальних інструкцій щодо смартфонів пройдіть у перше запитання «Що робити, якщо я не пам’ятаю свій пароль від Instagram?». Прочитайте дії зі скидання password для конкретного пристрою.

Як відновити доступ до Інстаграм через комп’ютер

Веб-версія також допоможе з відновленням password. Відкрийте сайт Instagram, виберіть “Забули пароль?”. Якщо є профіль на Facebook – змінюйте дані для доступу через нього.

Не дружите із закордонним сервісом? Тоді вам допоможуть пошта та телефон. Виконайте всі дії, описані в першому розділі статті.

Кроки з повернення облікового запису як через веб-версію, так і через смартфон схожі. З комп’ютера зручніше це робити через сайт, а з телефону за допомогою програми.

Я забув логін та пароль Інстаграм

Чи не пам’ятаєте взагалі жодні дані, які вказували при реєстрації? Велика ймовірність того, що ви втратили профіль Instagram назавжди. Розробники одразу повідомляють, що не зможуть допомогти з поверненням сторінки без певного набору даних.

Якщо у вас є хоча б мінімальне уявлення про інформацію для доступу, то повідомте її технічну підтримку. Можливо, вам доведеться доводити свої права на цю сторінку.

Бажаєте обійти систему та замовити злом своєї ж сторінки на сторонніх ресурсах? Ці дії йдуть урозріз із політикою соц.мережі. Будьте готові до того, що зрештою Instagram може вас сам заблокувати або видалити із системи.

як уникнути злому інстаграм

Щоб не втрачати зв’язок зі світом, записуйте login, password, e-mail, телефон не тільки в гаджеті, а й в інших місцях (наприклад, звичайний паперовий блокнот).

Використовуйте різні вступні дані для різних програм. Застосовуйте способи безпеки облікових записів .

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment