SMM - Соціальні медіа

Як швидко покращити якість фотографії

Коваленко Марія 

Що робити, коли потрібно використовувати конкретну картинку, але вона занадто маленька, погана якість або просто не дуже вдала. У цій статті ми зібрали 16 прийомів та інструментів, які допоможуть покращити якість фотографії онлайн та абсолютно безкоштовно. Використовуйте лише один прийом або комбінуйте кілька інструментів.

Zyro AI Image Upscaler

Цілком безкоштовний сервіс компанії Zyro дозволяє обробляти фотографії за допомогою глибоких згорткових нейромереж. Сайт не дозволяє самому вибрати налаштування покращення зображення та збільшує якість в автоматичному режимі вдвічі.

Zyro AI Image Upscaler

Waifu2x

Безкоштовний онлайн-сервіс для підвищення якості фотографій, а й малюнків. ПЗ на основі глибоких згорткових нейромереж дозволяє прибрати шуми та збільшити розмір зображень у два рази без втрати якості. При обробці знімка пропонується вибрати тип: малюнок або фотографія.

Waifu2x

Let’s Enhance

Онлайн-сервіс покращує якість фотографій до 16 разів за допомогою технологій штучного інтелекту. При обробці зображень Let’s Enhance коригує їх колір і тон, а також видаляє шуми. На сайт можна завантажити відразу кілька зображень та запустити їх одночасну обробку.

Розробники стверджують, що Let’s Enhance працює на основі глибоких згорткових нейромереж. У безкоштовній версії користувачі можуть покращити до чотирьох разів якість п’яти фотографій. Підписка на необмежену обробку 100 зображень коштує $9 на місяць, за обробку 300 фотографій доведеться заплатити $24, а за 500 – $34.

Let’s Enhance

AI Image Enlarger

Сайт надає користувачам шість онлайн-інструментів на основі ІІ:

 • для покращення якості до восьми разів;
 • підвищення різкості;
 • видалення шумів;
 • покращення кольору та контрастності;
 • ретуші осіб;
 • видалення фону.

У безкоштовній версії AI Image Enlarger дозволяє обробити до восьми зображень на місяць. Преміальна передплата коштує $9, корпоративний пакет – $19.

AI Image Enlarger

Deep Image

Онлайн-сервіс, в якому можна опрацювати відразу кілька зображень одночасно. У безкоштовній версії сайт дозволяє покращити якість п’яти знімків до чотирьох разів. Щомісячна підписка на обробку 100 зображень обійдеться користувачеві $9, на 500 і 1000 — $39 і $69 відповідно.

Зображення після обробки доступні у роздільній здатності 6250 x 4000 px, 12020 x 2080 px та 5000 x 5000 px.

Deep Image

Vance AI Image Enlarger

Розробники стверджують, що Image Enlarger може покращити якість зображення за допомогою ІІ до восьми разів без втрати якості. Усі завантажені на сайт фотографії видаляються через 24 години після обробки.

У сервісі можна безкоштовно покращити якість трьох фотографій. Передплата коштує $9,9 за 200 зображень і $19,9 за 500 зображень.

Vance AI Image Enlarger

icons8 AI Image Upscaler

Сайт збільшує фотографії у два-чотири рази та надає доступ до свого API за ціною від $250 за місяць. Сервіс можна безкоштовно використовувати для обробки трьох зображень, далі доведеться платити $0,2 за один знімок. За $9 можна обробити 100 зображень на місяць, за $99 – необмежену кількість фото.

icons8 AI дозволяє збільшувати фотографії до роздільної здатності 3000×3000 px.

icons8 AI Image Upscaler

Crea8tiveAI Photo Refiner

Онлайн-сервіс пропонує покращити якість зображень до 16 разів за рахунок збільшення пікселів у чотири рази по вертикалі та горизонталі за допомогою ІІ. Photo Refiner також очищує фотографії від шуму. На обробку знімків сервісу потрібно 10 секунд.

Покращення якості однієї фотографії Photo Refiner коштує $4,99. Сервіс має кілька варіантів передплати:

 • 200 знімків на місяць за $48;
 • 500 знімків на місяць за $98;
 • 3000 знімків на місяць за $297;
 • 5000 знімків на місяць за $450;
 • 10 тисяч знімків на місяць за $8000.

При підписці користувач отримає доступ до інших засобів обробки зображень Crea8tiveAI.

Crea8tiveAI

Upscale Pics

Цей онлайн-сервіс дозволяє безкоштовно збільшувати знімки до восьми разів, прибирати шум із фотографій та стискати зображення. При оплаті підписки Upscale Pics дозволяє користувачеві завантажувати відразу кілька файлів для обробки та покращувати роздільну здатність до 20000 x 20000 px.
Передплата коштує $10 на місяць або $60 на рік.

Upscale Pics

Topaz Gigapixel AI

Сервіс обробки зображень за допомогою технологій штучного інтелекту, який може працювати як окрема програма або плагін для Adobe Photoshop. В основі сервісу лежать нейронні мережі, навчені на “мільйонах зображень” різних видів – від пейзажів та портретів до архітектури. Gigapixel AI коштує $99,99, на сайті можна ознайомитись з безкоштовною демо-версією перед покупкою.

Topgaz Gigapixel AI

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment