Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як увійти до Фейсбуку без логіна та пароля

Коваленко Марія 

У соціальних мережах зберігається багато інформації. З цієї причини доступ до облікового запису повинен бути під зашитою. І тому використовуються облікові дані. У цьому огляді ми розповімо про спосіб, який дозволить входити до Фейсбуку без введення логіну та пароля.

Вхід до облікового запису без реєстрації

Деякі послуги дозволяють переглядати дані в обхід процедури реєстрації і навіть без входу в профіль.

Перейти до Фейсбуку можна трьома способами:

 1. Без реєстрації та облікового запису.
 2. Увійшовши до свого профілю, якщо він вже є.
 3. Зареєструвавшись у мережі.

Найпростіший спосіб

Фейсбук хоч і допускає вхід без пароля та логіну, робити це не дуже зручно. Причини наступного:

 1. Перехід можливий лише за прямим посиланням на сторінку (наприклад, https://www.facebook.com/zuck/).
 2. Не буде доступу до всіх функцій.

Неможливо залишатиме коментарі, ставити лайки. Знайти потрібний профіль на ім’я також не вдасться. На екрані постійно спливатиме вікно з пропозицією зареєструватися або увійти до свого облікового запису.

Облікові дані

Інформація, яку користувач вказує під час реєстрації, виконує роль ключа, що надійно охороняє профіль від злому. Зловмисники не зможуть скористатися даними з корисливою метою. Без цього захисту всю особисту інформацію зможе переглядати будь-хто.

Для входу до свого облікового запису необхідно вказати:

 1. На вибір:
 • електронну адресу, прив’язану до облікового запису (якщо їх кілька, то вибрати будь-який);
 • номер телефону (якщо його підтвердили на сайті);
 • ім’я користувача, якщо ви змінили номер ID. Посилання на профіль має виглядати так: https://www.facebook.com/username/ .
Увійти до Фейсбуку без логіна та пароля
 1. Пароль. Фейсбук не допускає відмову від логіну та пароля. Якщо ви щодня відвідуєте десятки різних ресурсів, це може викликати труднощі. Постійне введення пароля забирає час, складно його запам’ятати. Для полегшення роботи варто використовувати автоматичне збереження.

Автозаповнення

Щоб не вводити облікові дані щоразу, але при цьому зберегти їх від попадання в чужі руки, варто скористатися збереженням паролів. Браузер Google Chrome відрізняється високою надійністю.

Користуватися ним зручно як на комп’ютері, так і смартфоні. Можна виконати вхід до свого облікового запису на всіх гаджетах. При цьому поля для логіну та пароля будуть заповнюватися автоматично, незалежно від типу пристрою.

Як налаштувати запам’ятовування у браузері:

 1. Відкрийте браузер Google Chrome.
 2. Натисніть на три точки у верхній правій частині екрана.
 3. Вибрати рядок “Налаштування”.
Увійти до Фейсбуку без логіна та пароля
 1. Перейти до блоку «Автозаповнення».
 2. Натиснути на “Паролі”.
Увійти до Фейсбуку без логіна та пароля
 1. Знайти бігунки «Пропонувати збереження паролів» та «Автоматичний вхід» та перевести їх у активне становище.
Увійти до Фейсбуку без логіна та пароля

Тепер при реєстрації на новому сервісі браузер буде вимагати дозволу на збереження даних. Потрібно натиснути на кнопку «Дозволити». Тоді при вході в обліковий запис на Фейсбуці не потрібно буде вводити облікові дані – Google Chrome зробить це за вас.

Порада : при використанні автозаповнення люди забувають паролі, вигадані раніше. Подивитися їх можна також у «Налаштуваннях». Для цього необхідно натиснути на значок «Око».

Увійти до Фейсбуку без логіна та пароля

Це буде дуже доречним, якщо потрібно увійти в аккаунт через інший браузер або чужий пристрій. Якщо перелік дуже великий, то зверху праворуч є рядок для пошуку. Туди необхідно запровадити назву сайту.

Можливі проблеми

Нерідко користувач запитує: що робити, якщо сторінка не доступна? Як увійти в обліковий запис без пароля, якщо виникли проблеми?

Щоб вирішити це потрібно:

 1. Доступ до електронної пошти або телефонного номера, зазначених у профілі.
 2. Пристрої, з яких вже зроблено вхід раніше.

Важливо : номер телефону слід вводити з кодом країни без пробілів. Якщо втрачено доступ до електронної скриньки, потрібно відновити його через поштову службу. За наявності альтернативної адреси допускається її використання.

Список заходів, які допоможуть відновити доступ до облікового запису навіть без пароля:

 • зміна пароля: при спробі входу натиснути на кнопку «Забули пароль?» і слідувати всім вказівкам системи;
 • скидання пароля: перейти за посиланням , ввести електронну адресу, номер мобільного, ім’я та прізвище. Після цього виконувати всі інструкції, що з’являються на екрані. Не варто скидати пароль надто часто. У разі системного повідомлення про перевищення ліміту спроб необхідно відкласти скидання на добу;
 • якщо ви не впевнені в коректності облікових даних, спробуйте знайти свій профіль за посиланням . У перегляді контактних даних допоможуть друзі;
 • скористатися допомогою довірених осіб, якщо ви їх вказували. Для цього необхідно зайти в налаштування профілю, розділ «Безпека та вхід».
 • переконатись, що профіль не було заблоковано за порушення правил спільноти. При спробі входу з’явиться системне повідомлення. Перевірити свої підозри можна за цим посиланням ;
 • при зламі облікового запису вхід під своїм паролем неможливий. При найменших підозрах потрібно терміново заповнити цю форму і дотримуватися підказок на екрані.

Якщо ви зробили все вищеперелічене, але позитивного результату так і не досягли, варто зв’язатися безпосередньо зі службою підтримки. У зверненні необхідно докладно описати ситуацію, що виникла, і в коректній формі попросити про допомогу.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment