Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як скачати відео з Facebook: ТОП-5 безкоштовних способів

Коваленко Марія 

Facebook не має вбудованої можливості завантажити відео на телефон або комп’ютер. Для цього завдання потрібно використовувати сторонні послуги та програми.

У статті перерахуємо кілька програм, сервісів, додатків та розширень для завантаження відео з Фейсбуку. А також розповімо про невелику хитрість, яка дозволяє зберігати відео без зовнішніх інструментів.

Як завантажити відео з Facebook на комп’ютер або телефон

Декілька способів завантажити відео з ФБ:

На комп’ютер

1. Ummy Video Downloader

Це програма на ПК, яка дозволяє завантажувати відео з різних сайтів, а не лише з Фейсбуку. Безкоштовна версія працює з обмеженнями за якістю – закачування в роздільній здатності 480 px (рідше в 720 px). Платну можна купити за 39.99 доларів одноразово або за 4.99 доларів на місяць. У преміум версії можна завантажувати відео в форматі HD і в аудіо форматі MP3.

Щоб завантажити відео з ФБ, спочатку потрібно скопіювати посилання на нього. Відкриваємо ролик на окремій сторінці та копіюємо посилання з рядка браузера. Або тиснемо 3 точки праворуч від відео, відкривається меню, вибираємо пункт “Копіювати посилання”.

Завантажити відео з Фейсбуку за посиланням

Далі відкриваємо програму Ummy Video Downloader (попередньо встановлену на ПК). Вставляємо посилання у вікно браузера і тиснемо “Пошук”.

Завантажити відео з Фейсбуку за посиланням

Вибираємо якість та тиснемо «Завантажити». Краще вказати папку завантаження в налаштуваннях, інакше відео завантажиться в дефолтну.

Завантажити відео з Фейсбуку

2. 4K Video Downloader

Аналогічна програма для завантаження відео із різних сайтів. Теж встановлюється на ПК. Безкоштовна версія дозволяє завантажувати до 30 відео на добу з роздільною здатністю 480 px.

Беремо посилання на відео з ФБ, відкриваємо програму і натискаємо кнопку «Вставити посилання».

Завантажити відео з Фейсбуку безкоштовно

Вибираємо формат, місце для збереження та натискаємо кнопку «Завантажити».

Завантажити відео з Фейсбуку безкоштовно

3. Savefrom.net

Найвідоміший сайт для завантаження відео з соцмереж та відеохостингів. Вставляємо посилання в рядок браузера, тиснемо “Завантажити”. Підвантажуємо відео, вибираємо формат і якість і тиснемо вже на іншу кнопку «Завантажити».

Завантажити відео з Фейсбуку онлайн

4. Розширення для браузерів

3 непоганих розширення з магазину Chrome:

 • Video Downloader professional;
 • Video Downloader for Web;
 • Video Downloader для FB.

Перші два найпопулярніші і працюють за однаковим принципом – після встановлення треба відкрити сторінку з відео та клікнути на іконку розширення у браузері. Потім натиснути кнопку «Download».

Завантажити відео з Фейсбуку безкоштовно

Video Downloader For FB ставить кнопки безпосередньо на відео. Можна скачати в SD або HD якості.

Завантажити відео з Фейсбуку онлайн

5. Завантажити через перегляд коду

Цей спосіб дозволяє завантажити відео без використання сторонніх програм. Плюс методу ще й у тому, що так можна зберегти відео із закритих груп, що вміють не всі послуги. Головна умова — ви повинні бути учасником закритої групи, щоб мати змогу відкрити відео окремим посиланням.

Може здатися складним для новачків, але це лише вперше.

Потрібно відкрити сторінку з відео та в адресному рядку замість www написати m. Наприклад, https:// m.facebook.com/watch/?v=2049037965257337 . Відкриється мобільна версія Фейсбук із цим відео.

Завантажити відео з Фейсбуку

Натискаємо правою кнопкою миші у будь-якій частині екрану та вибираємо в меню «Переглянути код».

Завантажити відео з Фейсбуку

У панелі, що відкрилася, натискаємо на пункт «Network», в ньому вибираємо «Media».

Завантажити відео з Фейсбуку онлайн

Включаємо відео, за кілька секунд можна поставити на паузу. У нижній панелі колонки «Name» з’явиться посилання на відео.

Завантажити відео з Фейсбуку онлайн

Тиснемо по ній правою кнопкою миші, вибираємо пункт Copy, потім Copy link address.

Завантажити відео з Фейсбуку

Відкриваємо нову вкладку браузера та в ній вставляємо отримане посилання. Відео відкриється окремо на чорному тлі. Потрібно натиснути на 3 крапки у плеєрі та вибрати в меню пункт «Завантажити».

Завантажити відео з Фейсбуку

На телефон

Програми для Android:

 • Video Downloader для Facebook;
 • Завантажувач відео для Facebook;
 • Pure All Video Downloader;
 • Завантажити відео з Фейсбука, FB;
 • HD Video Downloader для Facebook;
 • FastVid.

Для iOS:

 • Tube Downloader;
 • Video Downloader для Facebook;
 • Cydia Prenesi;
 • FileMaster;
 • My Media;
 • Video Player for Facebook – це програма не для завантаження, а для відтворення відео з ФБ на пристроях з iOS. Плеєр, куди можна зберегти відео з цікавих сторінок і потім переглядати, не заходячи до Фейсбуку.

Всі програми працюють за однаковим принципом – копіюється посилання на відео з програми Фейсбук (через кнопку “Поділитися” – “Копіювати URL”), потім вставляєте посилання в програму для завантаження відео і качаєте.

Висновок

За бажання можна знайти в 2 та 3 рази більше програм та сервісів для скачування відео. Але і цього списку буде достатньо. Нагадуємо, що не варто порушувати авторські права при використанні чужих відео, здобутих через програми та послуги. Можна використовувати їх у особистих або освітніх цілях, а також завантажувати свої ролики для подальшого переливання на інші майданчики.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment