Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як зробити арт аватарку для інстаграма

Коваленко Марія 

Популярні облікові записи в Instagram часто ставлять на аватарку не стандартне фото, а стилізований портрет для привернення уваги. Арт аватарки в Інстаграмі привертають увагу в стрис і стрічці, тому такі блогери можуть отримати більше охоплення.

Щоб створити арт-аватарку, необов’язково бути профі у фотошопі. Наша інструкція покаже покроково, як зробити це легко та швидко.

Арт аватарки для Інстаграм

Аватар в Інстаграмі може залучити або відштовхнути потенційних передплатників. Також фото профілю побічно показує, про що буде ця сторінка.

Коли вибираєте головне фото, заздалегідь подумайте, щоб ава в Instagram показала суть блогу ще до переходу на сторінку. Ось маленькі підказки для цього:

 • Якщо ви продаєте торти, то поставте на аву фото зі своїх витворів.
 • Для особистого блогу ідеальна фотографія до пояса, або лише обличчя. Великі соковиті кадри привертають увагу.
 • При просуванні в Інстаграмі нового бренду, не потрібно ставити його назву або логотип на головну фотку профілю. Слова нічого не скажуть та не пояснять. Радимо вибрати картинку, яка демонструє товари чи послуги.
 • Вибирайте фото гарної якості, з яскравими кольорами та намагайтеся передбачити його поєднання з колірним рішенням вашого облікового запису.
як створити арт аватарку інстаграм

Як зробити арт аватарку в Інстаграм

Потрібна фотографія у стилі арт для головного фото в Інстаграмі? Декілька варіантів, як це зробити:

 1. Замовити стилізацію портрета цифрового художника. Отримане зображення використовуйте для ава в Інстаграм .
 2. Знайти веб-дизайнера для соцмереж та також замовити арт перетворення. Для цього вибирайте спочатку хороші та якісні фото.
 3. Самостійно вивчити фотошоп для цього та втілити свої фантазії. Але це довго і Photoshop підвладний не кожному.
 4. Взяти вже готовий арт-портрет з фотостоку. Там легко можна підібрати зображення і для чоловіка, і для жінки.
 5. Використовувати наші лайфхаки та поради щодо перетворення арт аватарки для Інсти.

Програми для арт аватарки в Інстаграм

В яких програмах та сервісах можна зробити гарну намальовану аву для Інсти?

 • Canva. Програма для креативної обробки Canva доступна як у мобільній версії, так і веб-форматі. Величезна кількість готових шаблонів використовується для створення нескінченних стрічок. Канва пропонує широкий вибір незвичайних дизайнів.
шаблони в canva
У сервісі Canva є величезний вибір готових шаблонів, які адаптуються під будь-яку вимогу.
 • Art Filter. Сервіс спеціалізується на створенні арт-картинок із будь-яких вихідників. Опцій щодо покращення вихідних знімків багато. Програма інтуїтивно зрозуміла для користувача.
 • PicsArt. Додаток для смартфонів на Андроїд та iOS з цікавим функціоналом. Щоб використати можливості по максимуму, сплатіть недорогу передплату. Піксарт допоможе перетворити ваші відео. Величезний вибір фільтрів, наклейок та доповнень, колажів для Інстаграм , готових дизайнів постів та Stories.
 • Adobe Photoshop. А ви знали, що це не лише програма для десктопу, а й мобільний додаток? Так, воно вимагає часу та терпіння для розуміння можливостей. Але при готовності поринути у тонкощі професійної обробки візуалу, Adobe Photoshop стане незамінним для втілення фантазій.
picsart створити арт аватарку

Фотостоки для арт аватарок в Інстаграм

Для тих, хто не хоче завантажувати нові програми на телефон, пропонуємо список хороших фотостоків. На цих сайтах дуже багато творчості. Знайдеться потрібний стиль, класна композиція, незвичайний формат. При цьому фото будуть чудовою якістю.

Куплені фото можна використовувати для подальшої обробки та створення власних креативів. Врахуйте, що багато стоків з якісним контентом не безкоштовні. Точніше, вони дозволяють лише кілька завантажень безкоштовно.

 • Знаменитий shutterstock.com
 • pexels.com
 • images.google.com. Щоб використати вподобану картинку без побоювань порушення авторського права, додайте фільтри під час пошуку. Під пошуковим рядком натисніть слово «Інструменти».
  У розділі «Права на користування» виберіть один із двох останніх варіантів. Такі фото можна використовувати будь-де.
як зробити арт аву для інсти

Аватарка – це обличчя вашого профілю в Інстаграмі. Тому важливо подбати про те, щоб аватарка приваблювала майбутніх передплатників та клієнтів. Будьте креативні та виділяйтеся!

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment