SMM - Соціальні медіа Youtube блог

Скільки заробляють блогери на YouTube у 2022

Коваленко Марія 

Вже ні для кого не секрет, що заробляти на YouTube дуже реально. Правильна подача та якісний контент – запорука успіху на платформі. Головне питання: скільки заробляють блогери на YouTube? І чи варті того грандіозні зусилля щодо створення та просування відеоконтенту?

Однозначної відповіді на ці питання немає, оскільки велику роль відіграють такі фактори, як кількість переглядів та передплатників, джерела доходу, прибуток від реклами, партнерські програми та співробітництво з брендами.

How much do youtubers make?

Ваш дохід на YouTube повністю залежатиме від вашого каналу, розташування і, звичайно, витрачених зусиль і часу. В середньому, монетизація YouTube-каналу складає від 0,5 до 6 доларів за 1000 переглядів (показник Cost Per Mille (CPM), у перекладі з англійської – “ціна за тисячу”) залежно від розташування та цільової аудиторії. Доходи відрізняються, але більшість блогерів у середньому отримують 0,5 долара за 1000 переглядів.

Набрати потрібну кількість передплатників та переглядів, щоби почати непогано заробляти, — непроста справа. Ну що, замислилися над кар’єрою на YouTube і хочете дізнатися більше про заробіток блогерів? Читайте далі, наша стаття якраз про це!

 1. Монетизація на YouTube

Заробляти онлайн – зручний варіант для тих, хто має винахідливість і може почати монетизувати свої навички та таланти.

YouTube, заснований 15 років тому, переглядають 1 млрд годин на день, що робить його ідеальним майданчиком для ведення відеоканалу та монетизації переглядів.


Як ми вже зазначили, заробіток на YouTube залежить від кількості переглядів. Однак слід пам’ятати, що вам платитимуть не за перегляди самого відео, а за кількість переглядів реклами. Середня ціна за тисячу показів – це середня ціна за 1000 переглядів реклами. Отже, щоб максимізувати свій прибуток, вам необхідно залучити постійну аудиторію та регулярно завантажувати нові відео, щоб гарантувати високу залученість.

Створити YouTube-канал можна хоч прямо зараз, але для досягнення успіху важливо з самого початку мати чітке уявлення про те, що ваш канал є і підтримувати високу якість контенту.
Успішні YouTube-блогери зазвичай починають своє відео з інтро заставки , яка згодом стає їх візитною карткою. В Інтернеті можна знайти безліч шаблонів інтро заставок для створення якісної YouTube-заставки та надання професійного вигляду своїм відео. Ознайомтеся з нашою статтею про те, як за кілька хвилин створити відмінну інтро заставку для YouTube, не маючи навичок монтажу.

Хороша інтро заставка повинна включати ваш фірмовий логотип, який виділить вас серед тисяч інших блогерів. Логотип нескладно створити за допомогою різних конструкторів логотипів , доступних в Інтернеті.
Найпростіший спосіб заробити на своєму YouTube-каналі – зв’язати його з обліковим записом AdSense . Однак не все відео можна монетизувати. Перевірте, чи ваш контент відповідає Правилам монетизації контенту на каналі YouTube та форматам реклами на YouTube.

 1. Як блогери на YouTube одержують гонорар?

Як тільки ви наберете мінімальну суму в 100 доларів США, зароблена вами сума буде раз на місяць переказуватися безпосередньо на ваш банківський рахунок. У деяких країнах AdSense видає чеки, але в більшості країн переважно прямі перекази на рахунок.


Секрет успіху на платформі YouTube у тому, щоб створювати відеоролики, які справді цікаві цільовій аудиторії. Кожен перегляд, лайк та коментар дають алгоритмам YouTube знати, що ваше відео класне та цікаве, що в результаті веде до того, що YouTube спрямовує більше трафіку на ваш канал.

Візьмемо, наприклад блогера JennaMarbles , вона одна з найпопулярніших ютуберів. Загальна кількість переглядів її відеороликів становить близько 1,7 мільярда, а її власний капітал — близько 8 мільйонів доларів.

Мотаємо на вус: окрім якісного відеоконтенту, необхідно також із самого початку зайнятися оптимізацією свого каналу, щоб він зайняв високу позицію на YouTube та мав хорошу видимість. За посиланням можна дізнатися, як оптимізувати свій YouTube-канал та опис відеороликів.

Ще один спосіб збільшити кількість переглядів свого ролика і загалом каналу і, отже, доходу – просування в Інтернеті. Безперечно варто поділитися своїми роликами і на своїх сторінках у соціальних мережах, і на своєму сайті або блозі: зусилля не пройдуть даремно, і ви збільшите кількість користувачів, які побачать ваше відео. Не забудьте скласти детальний план своєї відеомаркетингової кампанії . Скільки вам платитимуть на YouTube, повністю залежатиме від ваших зусиль.

Коли ви створите діючий YouTube-канал, ви зможете подати заявку, щоб стати партнером YouTube . Якщо вам буде надано партнерство, ви отримаєте доступ до великої кількості інструментів для створення контенту та отримаєте можливість виграти призи залежно від кількості переглядів вашого каналу.

Заявку можна подати у будь-який час, але для того, щоб потрапити до партнерських програм з найвищим рейтингом, ви повинні нагромадити 15 тисяч годин переглядів за останні три місяці. У такому випадку YouTube надасть вам право на участь у програмі ще до обробки вашої заявки.

make money youtube

Якщо ви вже задумалися, скільки ж передплатників потрібно набрати, щоб почати заробляти, повідомляємо, що тут значення має не кількість передплатників, а кількість переглядів.

Але велика і віддана аудиторія — дуже важливий чинник, оскільки блогер з 10 000 передплатників має більше шансів набрати 1000 переглядів, ніж блогер з 1000 передплатників. Тепер щодо рекламодавців: вони платять тільки тоді, коли користувачі кликають на рекламу, або якщо вони дивляться відео хоча б півхвилини. Що це означає? А те, що якщо ваше відео набирає мільйони переглядів, але ніхто не кликає на рекламу, ви нічого не заробите.

Радимо скористатися службою YouTube Analytics , яка надає різні звіти та метрики для відстеження успішності відео та каналу. Там ви знайдете різні статистичні дані та звіти від YouTube, наприклад джерела трафіку, час перегляду та демографія. Показники можна переглядати як на комп’ютері, так і мобільному пристрої. 

 1. Скільки платить YouTube?

Звіти зі статистики переглядів на YouTube допоможуть вам відслідковувати свій дохід, але важливо знати, що YouTube буде здійснювати виплати тільки в тому випадку, якщо ви повністю дотримуватимете пороги оплати YouTube .

Інший спосіб заробити на платформі YouTube – партнерський або по-іншому афілійований маркетинг. Незважаючи на те, що афілійовані маркетологи не завжди докладають зусиль у цьому напрямі, він є ефективним способом забезпечити собі пристойний дохід.

Більшість афілійованих маркетологів використовують статичні блоги, щоб залучити трафік на партнерські посилання. Перевага YouTube в тому, що платформа дозволяє додати потужний трафік відеоканалу до основного трафіку. Це і є один із популярних способів заробітку ютуберів.

джерело GIPHY


Інший цікавий спосіб заробити на YouTube – суперчат та новинка серед інструментів YouTube – суперстікери. Ці функції платні, вони дають можливість користувачам виділяти свої коментарі кольором під час прямої трансляції на YouTube або прем’єри відео. Так користувачі можуть підтримати своїх улюблених ютуберів, а ті, у свою чергу, збільшити дохід. Дізнатися більше про дані фішки можна тут .

youtube super stickers
Джерело: CNET

Популярні ютубери з великою кількістю передплатників часто починають власний мерч. Якщо ви звернете увагу на відомих блогерів на платформі, ви помітите, що майже всі запускають товари у своїй ніші. Гуру макіяж Джеффрі Стар, наприклад, відкрив свою лінію косметики.

Враховуючи, що відео поступово перетворюється на лідируючу форму контенту в Інтернеті, запуск власного YouTube-каналу допоможе випередити конкурентів.

 1. ТОП-10 найбагатших ютуберів

Отже, основи монетизації YouTube каналу ми покрили. Але скільки заробляють блогери на YouTube? Наводимо список 10 найвищих ютуберів за останній рік, щоб показати, який стан можна заробити на YouTube.

 1. Джеффрі Стар – $15 млн.

Джеффрі Стар починав свій шлях на MySpace, а тепер він власник власного б’юті-бренду Jeffree Star Cosmetics. Він має близько 16,6 мільйонів передплатників, а за минулий рік він заробив 17 мільйонів доларів.

 1. Девід Добрік – $15,5млн.

Девід Добрик – 25-річний ютубер, який уже набрав 18 мілг. передплатників. Його основний контент – забавні та розважальні відео та розіграші.

 1. Blippi (Стівін Джон) – $17 млн.

Стівен знімає розважальні та пізнавальні ролики для дітей, його канал зібрав понад $13 мільйонів передплатників. Стівін має і другий канал під назвою Blippi Toys, у якого понад 7 мільйонів передплатників.

 1. Анастасія Радзинська – $18,5 млн.

7-річна блогер Анастасія Радзинська родом із Росії, при народженні у неї було діагностовано церебральний параліч. Насті спільно з членами сім’ї має п’ять сімейних YouTube-каналів, найпопулярніший з яких — Like Nastya (76 мільйонів передплатників). Там Настя зі своїм татом зазвичай грають у різні ігри. Загальна кількість передплатників усіх каналів сім’ї перевищує 128 мільйонів. Завдяки YouTube, роботі з брендами іграшок та продуктів харчування Настя заробила 18 мільйонів доларів.

 1. Престон Арсемент – $19 млн.

Престон Арсемент створює ігрові відео на YouTube. На початку свого шляху на платформі він запустив ігровий канал із контентом про Minecraft, а тепер у нього під керуванням кілька серверів Minecraft. Так він став одним із найбільш високооплачуваних ютуберів із доходом у $14 млн.

 1. Markiplier – $19,5 млн.

Markiplier — ігровий канал Марка Едварда Фішбаха з 30 мільйонами передплатників, і він ні багато ні мало входить до топ ютуберів із найбільшою кількістю передплатників. Марк почав знімати відео для YouTube у 2012 році, а зараз крім рубрики “Let’s Play”, він також створює комедійні ролики та пологи, які принесли йому 13 мільйонів доларів за рік.

 1. Ретт та Лінк — $20 млн.

Ретт і Лінк – засновники ток-шоу Good Mythical Morning, в якому вони пробують несумісні продукти, наприклад макарони і суші з сиром. Крім того, цей дует веде ще три канали на YouTube, а за даними Forbes, вони придбали Smosh — інший успішний канал.

 1. Dude Perfect – $20 млн.

Dude Perfect – це команда з 5 чоловіків, які вже близько десяти років уміло поєднують спортивний та комедійний жанри. Dude Perfect має понад 55 мільйонів передплатників. За 2020 рік вони заробили 20 мільйонів доларів, стільки ж, скільки у 2018 та 2019 роках.

 1. MrBeast – $24 млн.

Джиммі Дональдсон, відомий своїми ексцентричними роликами, дорогими концепціями та грандіозними розіграшами, став справжньою зіркою на YouTube. На даний момент у нього понад 67 мільйонів передплатників та ще 5 каналів на YouTube.

 1. Райан Каджі – $29,5 млн.

Дитячий YouTube-канал Ryan’s World розпочинав у 2015 році під назвою Ryan ToysReview. Торік автор каналу — 9-річний Райан Каджі — став лідером серед YouTube-блогерів третій рік поспіль, заробивши майже 30 мільйонів доларів.
Станом на березень 2021 року він має понад 41 мільйон передплатників. На додаток до свого каналу, Райан є власником дитячої лінії одягу та іграшок, а також власного шоу на телеканалі Nickelodeon.

Підведемо підсумки

Сподіваємося, цим списком ми вас не відлякали! Не забувайте, що ніхто цих блогерів не став відомим відразу. Їхній успіх і накопичений стан — результат старанної роботи зі створення та просування якісного контенту. І ви можете почати створювати оригінальні відеоролики, які завоюють вам визнання аудиторії та принесуть прибуток. Працюйте старанно, мрійте і успіх обов’язково прийде до вас!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment