Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

ЯК ЗНАЙТИ МАСКУ В ІНСТАГРАМ

Коваленко Марія 

У 2021 році ні в кого не залишиться сумнівів, що AR фільтри в соціальній мережі Instagram укоренилися як основний інструмент цифрової комунікації. Вони надають користувачам можливість налаштовувати свої історії, наповнюючи стрічку унікальним і креативним відео- і фото контентом.

Є безліч популярних фільтрів Instagram, які можна спробувати, і ви, мабуть, бачили їх в історіях своїх друзів чи блогерів. Однак, коли ви вирішите їх використати, знайти їх може бути не так просто. На щастя, є кілька досить простих способів отримати Instagram AR-фільтри.Насамперед переконайтеся, що вашу програму Інстаграм оновлено, інакше ви можете пропустити останні оновлення фільтрів і не побачити їх.

ДЕ ЗНАЙТИ МАСКУ В ІНСТАГРАМ

Пошук інстаграм масок через галерею ефектів: перейдіть до камери Інстаграм і прокрутіть список фільтрів праворуч, до іконки “Перегляд ефектів”. Натисніть кнопку “Перегляд ефектів”, а потім перейдіть у правий верхній кут галереї ефектів, щоб натиснути на збільшувальне скло, яке приведе вас до рядка пошуку. Наприклад, ви можете вбити ім’я нашої маски “Sci-fi comics” і приміряти її. Або перегляньте запропонований список фільтрів у різних категоріях.

Як знайти маску в Інстаграм фото 1 Morphy.vision

ЯК ЗНАЙТИ МАСКУ В ІНСТАГРАМ ЧЕРЕЗ ДРУЗІВ:

Якщо ви хочете протестувати Instagram AR-фільтри, ви завжди можете отримати доступ до них від людей, за якими ви стежите або підписані в Інстаграм. Це простіше зробити, якщо ви бачите stories із фільтром, який хочете спробувати. Побачивши, що хтось використовує фільтр доповненої реальності у своїй історії, ім’я фільтра та ім’я творця будуть вказані вгорі. Натисніть на нього, щоб спробувати самостійно, а також зберегти фільтр у камері Інстаграм через меню в нижній частині екрана. На додаток до цього, якщо друг має фільтр, збережений на його камері, він може відправити його вам, відкривши фільтр у своїй камері Instagram, клацнувши на іконку “Відправити” внизу фільтра.

Як знайти маску в Інстаграм фото 2 Morphy.vision

На додаток до цього, якщо друг має фільтр, збережений на його камері, він може відправити його вам, відкривши фільтр у своїй камері Instagram, клацнувши на іконку “Відправити” внизу фільтра.

Як знайти маску в Інстаграм фото 3 Morphy.vision

ЯК ЗНАЙТИ МАСКУ В ІНСТАГРАМ ЧЕРЕЗ ЇХ ТВОРІВ:

Як знайти маску в Інстаграм фото 4 Morphy.vision

AR-фільтри – це ефективний спосіб просування у Instagram. Це може допомогти збільшити продажі та залучення користувачів, привернути увагу до бренду або особистості блогера.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment