SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Що таке реакції на повідомлення у Telegram

Коваленко Марія 

Telegram запустив реакції на повідомлення у вигляді анімованих емодзі.

Щоб надіслати швидку реакцію на пост у Телеграм (поставити лайк), двічі натисніть повідомлення. Щоб вибрати інші реакції, натисніть на повідомлення один раз (для iOS: затисніть його пальцем). 

Щоб змінити емозі основної реакції (що працює за подвійним натисканням), зайдіть у налаштування програми. Далі оберіть реакцію. Android : “Налаштування чатів – Швидка реакція”. iOS : «Стікери та емодзі – Швидка реакція».

Як змінити реакції в телеграм

Як увімкнути/вимкнути реакції в групі/каналі Телеграм

У особистих чатах реакції завжди включені. У групах та каналах адміністратори можуть вибрати, чи дозволити реакції та які саме емоди будуть доступні в чаті.

Щоб настроїти реакції в групі або каналі Телеграм, відкрийте профіль і натисніть «Змінити». Далі виберіть «Реакції».

Як увімкнути/вимкнути реакції в групі або каналі Телеграм

На сторінці, що відкрилася, ви можете включити і вимкнути реакції під постами, а також налаштувати які реакції будуть доступні передплатникам. Наприклад, можна включити тільки палець вгору/вниз або настроїти реакцію на свій смак.

Налаштування лайків та реакцій у Телеграмі

Готово! Тепер передплатники вашого каналу зможуть залишати реакцію ваших публікацій у ТГ. А це дуже цінний інструмент для збирання зворотного зв’язку, плюс для налаштування лайків не потрібно використовувати сторонні роботи.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment