SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Що таке реакції на повідомлення у Telegram

Коваленко Марія 

Telegram запустив реакції на повідомлення у вигляді анімованих емодзі.

Щоб надіслати швидку реакцію на пост у Телеграм (поставити лайк), двічі натисніть повідомлення. Щоб вибрати інші реакції, натисніть на повідомлення один раз (для iOS: затисніть його пальцем). 

Щоб змінити емозі основної реакції (що працює за подвійним натисканням), зайдіть у налаштування програми. Далі оберіть реакцію. Android : “Налаштування чатів – Швидка реакція”. iOS : «Стікери та емодзі – Швидка реакція».

Як змінити реакції в телеграм

Як увімкнути/вимкнути реакції в групі/каналі Телеграм

У особистих чатах реакції завжди включені. У групах та каналах адміністратори можуть вибрати, чи дозволити реакції та які саме емоди будуть доступні в чаті.

Щоб настроїти реакції в групі або каналі Телеграм, відкрийте профіль і натисніть «Змінити». Далі виберіть «Реакції».

Як увімкнути/вимкнути реакції в групі або каналі Телеграм

На сторінці, що відкрилася, ви можете включити і вимкнути реакції під постами, а також налаштувати які реакції будуть доступні передплатникам. Наприклад, можна включити тільки палець вгору/вниз або настроїти реакцію на свій смак.

Налаштування лайків та реакцій у Телеграмі

Готово! Тепер передплатники вашого каналу зможуть залишати реакцію ваших публікацій у ТГ. А це дуже цінний інструмент для збирання зворотного зв’язку, плюс для налаштування лайків не потрібно використовувати сторонні роботи.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment