SMM - Соціальні медіа Youtube блог

Який найкращий час для публікації відео на Youtube

Коваленко Марія 

Не знаєте, коли публікувати відео на своєму каналі , щоб отримати максимальне охоплення аудиторії? Тоді, Вам пощастило — спеціально для Вас, ми підготували цей матеріал, який допоможе визначити найкращий час для публікації відео на Youtube.

Коли краще розміщувати відео на YouTube?

Якщо ви хочете збільшити свою аудиторію, то орієнтуйтесь на прайм-тайм телебачення . За даними численних досліджень, аудиторія збільшується і перебуває на піку своєї активності у будні вечорами.

У зв’язку із цим друга половина буднього дня – найкращий час для розміщення відео на YouTube. Кількість переглядів та передплатників помітно збільшується у цей період дня. Найідеальніший час – це між 14 та 16 годинами вечора у понеділок, вівторок та середу, а також між 12 та 15 годинами у четвер та п’ятницю.

У вихідні, однак, ранній ролик – найкращий вибір. Дослідження 120 мільйонів щомісячних переглядів 1300 каналів показали, що у суботу та неділю оптимальний час для викладання ролика – це проміжок між 9 та 11 ранком.
Що стосується днів тижня, то найприбутковішими вважаються четвер та п’ятниця.

Більшість глядачів YouTube – це школярі та молодь. Ця аудиторія зазвичай починає свою активність у четвер . Пік активності посідає суботу, а до неділі вона зменшується.

Найгіршими місяцями для викладання відео на YouTube вважаються травень та вересень. Ці місяці вважаються перехідними для більшості користувачів. Це закінчення або початок відвідування шкіл, університетів, іспити, початок спортивних сезонів, канікул тощо. Найчастіше людям не до Інтернету у такі періоди.

Однак розмір аудиторії – не єдиний показник, який автор контенту на YouTube повинен враховувати. Також важливе значення мають коливання цін на рекламу протягом календарного року для тих, хто є партнерами YouTube.
За даними дослідження, минулого року ціни досягли свого піку в середині та наприкінці березня, стали середніми з середини травня до кінця червня, піднялися у серпні, дійшли до максимуму у вересні та залишилися високими протягом жовтня, листопада та грудня.

1-2

Враховуйте всі перераховані особливості, а найголовніше не бійтеся експериментів і шукайте найкращий час для публікації відео на Youtube, конкретно для Вашого калана і тоді Ви дуже швидко набудете популярності і зможете заробляти на своєму хобі!

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа

Що таке контент-план і які завдання він виконує

Контент-план — це список конкретних тем для сайту, блогу, групи у соціальних мережах із зазначенням дати їх публікацій. Він включає інформаційні, розважальні та рекламні пости. У рамках рекламної кампанії до контент-плану можуть також входити тексти для email-розсилок. При цьому під контентом розуміються не лише текстові статті, а й картинки та відеоролики. Навіщо потрібний контент-план Точний план розміщення тематичних […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа

Як відкрити успішний інтернет-магазин.

Сьогодні ми розглянемо які помилки найчастіше роблять підприємці, які хочуть відкрити свій інтернет магазин і як потрібно робити, щоб підвищити свої шанси на успіх. Запуск інтернет-магазину з нуля – це марафон, а не спринт. Тут у вас не вдасться швидко розбагатіти. Якщо ви робите все правильно, то приплив вільних грошей ви отримаєте лише за кілька років […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

ЯК ЗНАЙТИ МАСКУ В ІНСТАГРАМ

У 2021 році ні в кого не залишиться сумнівів, що AR фільтри в соціальній мережі Instagram укоренилися як основний інструмент цифрової комунікації. Вони надають користувачам можливість налаштовувати свої історії, наповнюючи стрічку унікальним і креативним відео- і фото контентом. Є безліч популярних фільтрів Instagram, які можна спробувати, і ви, мабуть, бачили їх в історіях своїх друзів чи […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment