SMM - Соціальні медіа Youtube блог

Який найкращий час для публікації відео на Youtube

Коваленко Марія 

Не знаєте, коли публікувати відео на своєму каналі , щоб отримати максимальне охоплення аудиторії? Тоді, Вам пощастило — спеціально для Вас, ми підготували цей матеріал, який допоможе визначити найкращий час для публікації відео на Youtube.

Коли краще розміщувати відео на YouTube?

Якщо ви хочете збільшити свою аудиторію, то орієнтуйтесь на прайм-тайм телебачення . За даними численних досліджень, аудиторія збільшується і перебуває на піку своєї активності у будні вечорами.

У зв’язку із цим друга половина буднього дня – найкращий час для розміщення відео на YouTube. Кількість переглядів та передплатників помітно збільшується у цей період дня. Найідеальніший час – це між 14 та 16 годинами вечора у понеділок, вівторок та середу, а також між 12 та 15 годинами у четвер та п’ятницю.

У вихідні, однак, ранній ролик – найкращий вибір. Дослідження 120 мільйонів щомісячних переглядів 1300 каналів показали, що у суботу та неділю оптимальний час для викладання ролика – це проміжок між 9 та 11 ранком.
Що стосується днів тижня, то найприбутковішими вважаються четвер та п’ятниця.

Більшість глядачів YouTube – це школярі та молодь. Ця аудиторія зазвичай починає свою активність у четвер . Пік активності посідає суботу, а до неділі вона зменшується.

Найгіршими місяцями для викладання відео на YouTube вважаються травень та вересень. Ці місяці вважаються перехідними для більшості користувачів. Це закінчення або початок відвідування шкіл, університетів, іспити, початок спортивних сезонів, канікул тощо. Найчастіше людям не до Інтернету у такі періоди.

Однак розмір аудиторії – не єдиний показник, який автор контенту на YouTube повинен враховувати. Також важливе значення мають коливання цін на рекламу протягом календарного року для тих, хто є партнерами YouTube.
За даними дослідження, минулого року ціни досягли свого піку в середині та наприкінці березня, стали середніми з середини травня до кінця червня, піднялися у серпні, дійшли до максимуму у вересні та залишилися високими протягом жовтня, листопада та грудня.

1-2

Враховуйте всі перераховані особливості, а найголовніше не бійтеся експериментів і шукайте найкращий час для публікації відео на Youtube, конкретно для Вашого калана і тоді Ви дуже швидко набудете популярності і зможете заробляти на своєму хобі!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment