SMM - Соціальні медіа Youtube блог

Який найкращий час для публікації відео на Youtube

Коваленко Марія 

Не знаєте, коли публікувати відео на своєму каналі , щоб отримати максимальне охоплення аудиторії? Тоді, Вам пощастило — спеціально для Вас, ми підготували цей матеріал, який допоможе визначити найкращий час для публікації відео на Youtube.

Коли краще розміщувати відео на YouTube?

Якщо ви хочете збільшити свою аудиторію, то орієнтуйтесь на прайм-тайм телебачення . За даними численних досліджень, аудиторія збільшується і перебуває на піку своєї активності у будні вечорами.

У зв’язку із цим друга половина буднього дня – найкращий час для розміщення відео на YouTube. Кількість переглядів та передплатників помітно збільшується у цей період дня. Найідеальніший час – це між 14 та 16 годинами вечора у понеділок, вівторок та середу, а також між 12 та 15 годинами у четвер та п’ятницю.

У вихідні, однак, ранній ролик – найкращий вибір. Дослідження 120 мільйонів щомісячних переглядів 1300 каналів показали, що у суботу та неділю оптимальний час для викладання ролика – це проміжок між 9 та 11 ранком.
Що стосується днів тижня, то найприбутковішими вважаються четвер та п’ятниця.

Більшість глядачів YouTube – це школярі та молодь. Ця аудиторія зазвичай починає свою активність у четвер . Пік активності посідає суботу, а до неділі вона зменшується.

Найгіршими місяцями для викладання відео на YouTube вважаються травень та вересень. Ці місяці вважаються перехідними для більшості користувачів. Це закінчення або початок відвідування шкіл, університетів, іспити, початок спортивних сезонів, канікул тощо. Найчастіше людям не до Інтернету у такі періоди.

Однак розмір аудиторії – не єдиний показник, який автор контенту на YouTube повинен враховувати. Також важливе значення мають коливання цін на рекламу протягом календарного року для тих, хто є партнерами YouTube.
За даними дослідження, минулого року ціни досягли свого піку в середині та наприкінці березня, стали середніми з середини травня до кінця червня, піднялися у серпні, дійшли до максимуму у вересні та залишилися високими протягом жовтня, листопада та грудня.

1-2

Враховуйте всі перераховані особливості, а найголовніше не бійтеся експериментів і шукайте найкращий час для публікації відео на Youtube, конкретно для Вашого калана і тоді Ви дуже швидко набудете популярності і зможете заробляти на своєму хобі!

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment