SMM - Соціальні медіа Youtube блог

Ідеї для відео на YouTube

Коваленко Марія 

В огляді ми розповімо про ідеї для відео на ютуб блогерам-початківцям. Досвідчені ютубери знайдуть шляхи розвитку каналу у списку із 63 тем для нових роликів.

Будь-хто може створити канал на ютубі. Але регулярний запис відео для YouTube може припинитися, коли висохне потік ідей. Навіть найталановитіші блогери стикаються з проблемою творчої кризи та шукають варіанти розвитку каналу з новими темами.

Ось чому ми склали цей список креативних ідей, які можна спробувати реалізувати на ютубі або тик струмі.

Якщо ви шукаєте натхнення, продовжуйте читати. Тут ви знайдете 2 -3 ідеї для ютуб каналу, які зможете використовувати у роботі.

Ідеї ​​для першого відео

Якщо ви починаєте вести блог на YouTube, стартуйте правильно. Ми підкажемо що знімати на ютуб блогерам-початківцям.

Перше що спадає на думку летсплейщикам – записати проходження улюбленої гри. Це помилка, почніть знімати ролики, які набирають більше переглядів на старті молодого каналу, а ігрові огляди записуйте пізніше.

Спочатку список ідей для відео на ютуб для власного щоденника в персональні блоги.

Привіт ютуб

Стартова ідея для відео в ютуб для блогерів-початківців – знайомство. Розкажіть глядачам, хто ви, що робите в житті і про що буде канал.

Рекомендуємо записувати уявлення авторам особистих блогів. Введення, яке виставляє особистість автора на загальний огляд, може залучити передплатників із першої публікації.

Трейлер каналу

Перший ролик – трейлер починає відтворюватися автоматично, коли люди знаходять на головну сторінку вашого каналу YouTube, і це може бути чудовим способом переконати нових відвідувачів передплатити.

Якщо у вас ігровий канал – використовуйте трейлер як перший ролик. Розкажіть глядачам зміст та план публікацій на півроку. Якщо публікації вже почалися, відкладіть заплановані пости і займіться записом трейлера. Чим швидше ви завантажите свій трейлер, тим краще!

Історія автора

Якщо ви вже створили вступ на YouTube, розширте знайомство, заглибившись у особисте життя. Наприклад, розкажіть про події, що вплинули на вибір кар’єрного шляху. Або розкажіть про те, як прийшла ідея знімати відео на ютуб.

Відео тур

Допоможіть новим глядачам познайомитись з автором, провівши для них вступну екскурсію. Зніміть екскурсію по будинку, району або навіть містом.
Ідеї ​​для відео на ютуб у форматі екскурсій підходять не лише для особистих блогів, а й для комерційних компаній. Ідеї ​​для корпоративного відео не повинні обмежуватись записами свят на Новий рік та день народження фірми.

Уявіть бізнес

Якщо блог створено для комерційних цілей та автор робить огляди для роботи, зніміть кліп, який знайомить глядачів із бізнесом. Розкажіть про цінності бізнесу та цілі на майбутнє.
Це таке саме знайомство, як вітання в особистому блозі, тільки уявити потрібно бізнес замість людини.

Познайомтеся із командою

Наступна ідея для початківців зняти на ютуб співробітників компанії. Якщо, крім власника в бізнесі, зайняті співробітники або родичі, то зробіть ролик, який знайомить глядачів з вашою командою.

Або придумайте кумедні варіанти ідеї для відео, які представлятимуть команду з несподіваного боку. Розкажіть про таланти та звички співробітників за межами офісу.

Розповідь про співробітника

Зробіть серію відеороликів за участю лише однієї людини з команди за один раз. Проведіть коротке інтерв’ю з людиною, яку ви представляєте, та виділіть її досвід, навички та внесок у команду.

Відгуки клієнтів

Живі відгуки – це ідея для відео, щоб завоювати нових покупців. Зв’яжіться з клієнтами та запитайте, чи не погодяться вони допомогти, знявши вам короткий відгук.

Творчі ідеї для YouTube

Відео матеріали – це середовище, яке добре піддається творчому самовираженню. Тому сотні та тисячі талановитих людей намагаються реалізувати ідеї для ютуб каналу. З достатньою уявою, терпінням та навичками редагування, блогер реалізує найскладнішу думку.

Подивіться, чи може одна із цих тем запалити ваш творчий потенціал.

Випадкові факти

Обмін смішними чи дивними фактами про автора може зробити кумедне відео. Пам’ять працює вибірково і ви можете не пам’ятати цікаві події.

Запросіть друзів або співробітників розповісти цікаві факти про вас або вашу команду.

Співпраця з колегами

Якщо у вас є друг або колега, який також робить ролики, це є привід співпрацювати. Спільний проект дасть нові ідеї для ютуб каналу та поштовх на розвиток обох блогів.

Співпраця з колегами – це спосіб вирватися із творчого глухого кута.

Зроби сам

Якщо майстер уміє робити подарунки ручної роботи або переробляє звичні побутові предмети в унікальні вироби, то йому пряма дорога в ютубери.

Подумайте, напевно, у вас є навичка або талант, якого немає у знайомих: поділіться лайфхаками, створивши навчальні ролики.

Приклад ідеї для відео на ютуб із виготовленням подарунків.

Що знімати на ютуб

Репортаж із заходів

Якщо у вашому бізнесі або місті відбувається подія, не забудьте взяти з собою телефон. Висвітлення великих подій часто набагато цікавіше дивитися не в ЗМІ, а у суб’єктивного блогера.

Коли немає думок, що можна зняти на YouTube – перегляньте стрічку з анонсами заходів, беріть телефон і записуйте особистий репортаж з місця подій. Це може бути добрим способом збільшити кількість переглядів.

Сповільнена зйомка

Зробіть запис у повільному русі з повсякденного життя, приходів та доглядів у вашому офісі або з домашніх справ. Якщо встановіть камеру на один об’єкт і зніматимете протягом — отримайте заготовку для матеріалу в стилі Time-Lapse.

Коли не знаєте, що знімати на ютуб — записуйте таймлапс кліпи природи та міста.
Прискоріть рух у два чи три рази і побачите, як день пролетить за кілька хвилин, як розквітне і закриється на ніч квітка на підвіконні.

Короткий документальний фільм

Якщо автору не терпиться взятися за великий творчий проект, то короткий документальний фільм може стати ідеальним випробуванням.

Яка історія чекає на черги, щоб бути розказаною у вашій області? Запишіть теми для відео в блокнот.

Документальний формат роблять за сценарієм, складайте план епізодів для монтажу заздалегідь.

Публічні зобов’язання

Немає нічого кращого для мотивації, ніж взяти на себе відповідальність перед передплатниками. Спробуйте зробити публікацію про особисті чи професійні цілі. Запропонуйте передплатникам взяти участь в експерименті: досягти мети до терміну.

Спільне досягнення запропонованих автором цілей може надихнути глядачів у їхньому власному житті, і зробить їх відданими шанувальниками вашого каналу.

Це спосіб спланувати про що знімати відео на ютубі протягом найближчих 1 – 3 місяців: подальше матеріали можна робити зі звітами про етапи досягнення мети.

Зміна місця зйомки

Перемкніть фокус уваги, зробивши запис у зовсім іншому місці. Наприклад, якщо зазвичай знімаєте на своїй кухні, спробуйте натомість вивести глядачів на вулицю.

Змінюйте місця зйомки та дивіться статистику переглядів. Цифри з аналітики підкажуть, яке місце подобається глядачам більше.

Популярні теми

На ютубі застосовують способи, що багаторазово перевірені топ – блогерами. Це методи підвищують кількість переглядів і подобаються аудиторії.

Почнемо з персональних блогів та способів залучити передплатників до активного коментування публікацій.

Що там у мене?

Вміст рюкзака, сумочки, письмового столу і навіть холодильника людини може багато розповісти про особистість автора.
Покажіть глядачам, що ви тримаєте поблизу або носите із собою щодня.

Що у мене на телефоні

Покажіть аудиторії, які програми встановлені на вашому телефоні і як ви тримаєте все організовано. Це ще одна популярна тема, що знімати на ютуб.

Топ – рейтинги

Веселі та популярні рейтинги топ-10 можуть бути адаптовані до будь-якої теми. Виберіть об’єкт для ранжування. Наприклад, фільми, книги або ігри, і поговоріть, чому вам подобається кожен з варіантів.

Один день життя

Покажіть передплатникам, як це — прожити один день разом із автором, розповівши про найяскравіші моменти повсякденного життя. Записи формату “П’ятниця на мої очі” або “Один день з життя” стають лідерами переглядів.

Ролики один день очима Мармока та п’ятниця очима Мармока набрали понад 10 мільйонів переглядів кожен.

Картинка ідеї для ютуб каналу

Повсякденні справи

Для урізаної версії розповіді про один день із життя спробуйте зосередитись лише на одному моменті вашого дня.
Наприклад, покажіть глядачам, як ви проводите ранок чи як їдете працювати.

Ігрові відео

Якщо автор любить грати в комп’ютерні ігри та опанував навички, зробіть запис з екрану та покажіть крутий геймплей.
Зробіть нарізку динамічних моментів улюбленої гри. Покажіть аудиторії, як знайти пасхальне яйце, або зніміть туторіал, як пройти складний рівень.

Далі перевірені часом способи збільшити кількість переглядів у комерційних облікових записах.

Покажіть продукт чи послугу

Якщо ваш бізнес продаж товарів у магазині – зробіть серію оглядів із товарами. Продемонструйте, як виглядають продукти, що можуть робити з якого матеріалу виготовлені. Якщо продаєте послугу, докладно розкажіть, яку послугу
принесе.

Питання та відповіді

Складіть список питань, які ставлять найчастіше. Це можуть бути питання у коментарях на ютубі, особисті повідомлення у соціальних мережах або на форумах в інтернеті. Створіть розділ запитань та відповідей, щоб відповісти на все в одному місці.

За лаштунками

Дайте аудиторії подивитися, як ви працюєте за лаштунками. Наприклад, проведіть екскурсію виробничим цехом або покажіть, як монтуєте та редагуєте кліпи.

Спростування шаблонів

Заперечуйте загальні міфи або помилки про вашу область або нішу. Зробіть ролик, щоб розказати правдиву інформацію.

Випадок на роботі

Тематичні дослідження – це “розбір польотів” щодо конкретної ситуації. Виберіть одну історію успішного вирішення проблеми та розкажіть як допомогли своєму клієнту.

Пряма трансляція

Якщо у компанії заплановано захід або запуск нового проекту, спробуйте транслювати подію у прямому ефірі.
Багато глядачів люблять отримувати можливість налаштуватися на улюблений канал YouTube у режимі прямої трансляції.

За статистикою YouTube стрими набирають популярності.

Поради як усе встигнути

Коли блогер захоплений думкою, щоб зробити більше робіт за менший час, це може стати матеріалом для публікації.
Надихайте аудиторію, поділяючись з порадами як все встигати.

Святковий репортаж

Наступного разу, коли настане велике чи мале свято, спробуйте зробити святкове відео.

Репортажі з корпоративних свят це щорічний сплеск трафіку. Огляди з корпоративів репостять та коментують учасники подій, та переглядають десятки разів.

Залучення аудиторії

Змініть формат роликів і змусіть глядачів більше коментувати та гавкати. Головні ідеї для відео в лайку на YouTube – це провести конкурси або роздачу подарунків.

Або кинути виклик глядачам, щоб вони створювали та надсилали власні записи для обговорення.

Відео за п’ять хвилин

Ці прості в реалізації ідеї реалізують, щоб не вибиватися з графіка публікацій. Коли блогеру не вистачає часу, натхнення чи того й іншого — беріть легкі для втілення ідеї для ютуб каналу.

Пропозиції передплатників

У глядачів напевно припасовані корисні поради, то слухайте їх! Зверніть увагу на коментарі та збережіть найкращі побажання та пропозиції для майбутніх роликів.

Рімейк старих роликів

Якщо блогер знімає регулярні відео 3-4 місяці, його навички покращуються. Використовуйте насилу зароблені навички, щоб переробити деякі з ваших ранніх робіт, щоб отримати вигоду з оновленої якості.

Виберіть 2-3 ролики з максимальними переглядами, але з поганою якістю і зробіть рімейк.

Лайфхакі та гайди

Подумайте про корисну навичку, яку ви опанували за час ведення каналу. Наприклад, зробіть запис як ви використовуєте лайфхакі для монтажу відео.

Не потрібно вибирати серйозний навичок, що вимагає часу на зйомку – маленькі лайфхаки ідеально підходять для цього типу публікацій.

Короткі поради

Для запису ще одного швидкого типу роликів складіть список корисних порад на тему, в якій добре знаєтеся.

Короткі поради відрізняються від лайфхаків, тим що поради розповідають, а лайфхаки показують глядачам.

Розповідь про гуру

Розкажіть своїй аудиторії про тих людей або персонажів, ким ви захоплюєтеся особисто чи професійно. Підкресліть, чому вони справили на вас враження.

Відео колекції

Люди часто збирають колекції. Це нагода записати відео з особистою колекцією. Глядачі люблять слухати захоплених людей і розглядати чужі скарбниці, чи то старовинні іграшки, чи то модні технічні гаджети.

Таємний покупець

Якщо ви недавно спробували новий продукт, переглянули новий фільм або відвідали ресторан, поділіться своїми думками про це в огляді. Суб’єктивні думки глядачі цінують і самі шукають відгуки покупців.

Історія та байки

Реалізовані на екрані ідеї для розмовних відео на Ютубі ніколи не залишаються без переглядів. Розповідь про випадок на риболовлі чи історія “Пішов я одного разу вночі погуляти на цвинтарі” заходить глядачам на “Ура”.

Якщо знаєте цікаві історії, то розповідь про це готовий сценарій, щоб створити цікаве відео.

Усуньте непорозуміння

У кожній галузі чи бізнесі є 5 – 6 термінів чи понять, які люди завжди неправильно розуміють. Зробіть спростування, щоб виправити найпоширеніші непорозуміння, з якими ви зіткнулися.

Поточні новини

Стрічки новин можуть бути постійним та легким постачальником тем для вашого каналу. Десятки ютуберів кожне друге відео публікують із коментарями про головні новини минулого тижня.

Залишайтеся в курсі нових розробок у своїй галузі або ніші та розкажіть аудиторії свою думку про те, що відбувається.
Якщо ЗМІ публікують новини на професійному жаргоні, як люблять робити фінансисти, юристи та особливо чиновники, блогер може використати випадок. Розповідайте новини простою та зрозумілою глядачам мовою.

Наприклад, Артемій Лебедєв 90% публікацій присвячує добірці та коментуванню новин.

Зображення про що знімати відео для youtube

Свята та ювілеї

Зробіть кліп, щоб відзначити особливу дату. Зробіть запис для відео на день народження автора або річницю того, як запустили канал на ютубі, започаткували бізнес або розпочали новий проект.

Подяка глядачам

Витратьте час, щоб аудиторія знала, наскільки автор цінує їхню увагу. Поділіться статистичними даними про канал, наприклад, наскільки блог виріс за ці місяці чи роки.

Розважальні відео

Гумор – універсальний спосіб завоювати нових друзів та передплатників. Навіть серйозні канали YouTube можуть отримати вигоду з того, що іноді розважаю глядачів. Спробуйте розважальні ідеї для ютуб каналу, щоб змусити глядачів сміятися.

Смішні чи незручні історії

Покажіть аудиторії, що ви не сприймаєте себе надто серйозно. Діліться смішними чи незручними історіями з минулого.
Відверніть увагу від себе, додаючи в сюжет друзів або членів команди.

Кіно ляпи

Як тільки автор заллє першу сотню роликів на YouTube, у нього з’явиться колекція фейлів, які не потрапили в остаточні відео. Збережіть знятий матеріал і відредагуйте, щоб зробити огляд ляпів та багів.

Випробування на міцність

Поставте над собою експеримент. Виберіть самостійно або проведіть голосування серед глядачів, який експеримент записати. Наприклад, 7 днів оббиватися крижаною водою.

Не робіть небезпечних трюків.

Бурхлива реакція

Запис із реакцією блогера може бути кумедним. Зробіть ролик, де записано реакцію автора на публікації інших блогерів.
Або на коментарі до ваших відео або інший емоційний подразник.

З іншого боку, ютубер можна знімати, емоції дитини, кішки або собаки на незнайомий предмет.

Гіфка ідеї для відео на ютуб

Анекдоти та жарти

Якщо автор майстер з жартів та анекдотів – запишіть ролик де ви жартуєте з другом або колегою і знімайте те, що відбувається на камеру.

Анекдоти – це ідеї для коротких відео, де не потрібно розповідати все за один раз. Записуйте один ролик до одного анектоду і додайте графічних ефектів і мемов.

Пародії та скетчі

Зробіть пародію іншого ютубера, телевізійне шоу, популярну рекламу. Пародії та скетчі на вірусні та злободенні новини принесуть частку від хайпа, а можуть і перевершити оригінал за популярністю.

Настільні ігри

Зберіть членів своєї команди або кількох друзів та пограйте у настільну гру перед камерою. Виберіть щось цікаве для глядачів, наприклад Twister.

Некорисні навички

Є ютубер має кумедний і марний досвід – це ідея для вірусного ролика. Обіцяйте бонус або приз, якщо передплатники покажуть свої смішні чи непотрібні навички.

Здоров’я та краса

На YouTube існує величезний попит на матеріали про здоров’я, красу та правильне харчування. Почніть записувати ЗОЖ – публікації в цій популярній ніші зі списку ідей для ютуб каналу.

Огляд нових продуктів

Чи пробували ви останнім часом новий продукт для здоров’я, лінію догляду за шкірою чи бренд косметики? Поділіться своїми думками у публікації.

YouTube – це майданчик, куди тисячі людей йдуть за відгуками про здоров’я та красу.

Макіяж до та після

Покажіть своїм глядачам, які продукти для макіяжу використовуєте і як ви домагаєтеся свого улюбленого зовнішнього образу.
Публікації у форматі “До і Після” ніколи не виходять із моди.

Як зробити зачіску

Зробіть огляд як ви доглядаєте своє волосся і укладаєте оригінальні зачіски. Реалізуйте ідеї для відео разом із подругою та записуйте забавні репліки у кадрі.

Картинка теми для роликів на ютуб

Процедура догляду за шкірою

Незалежно від того, чи складається процедура догляду за шкірою з двох кроків або десяти, покроково покажіть аудиторії, що робите та які продукти використовуєте для досягнення результату.

Шопінг та ціни

Наступного разу, коли ви повернетеся з магазину з одягом або косметикою, зробіть огляд свого улову. Шопінг ідеї для відео на ютуб для дівчаток актуальні в інтернеті.

Поради щодо оздоровлення

Складіть список порад. Це ідеї для відеоблогу, які допоможуть вашим глядачам підвищити якість життя і залишатися здоровими.

Лайфхакі для краси

Існує сотні лайфхаків для здоров’я та краси – це тема для відео на ютуб. Якщо знаєте, як зробити власні маски для обличчя, бальзам для губ або сухий шампунь, створіть покрокове керівництво, яке навчить глядачів робити те ж саме.

Домашній засіб

Чи знаєте ви якісь хороші домашні засоби для зміцнення здоров’я? Покажіть аудиторії, як застосовуєте бабусині рецепти.

Вправи та тренування

Покажіть глядачам, як виконувати ваші улюблені вправи. Записуйте тренування у спортивному залі, вдома чи на вулиці.
Пробіжка в парку виглядає динамічніше, ніж присідання будинку.

Акцентуйте увагу на правильну техніку!

Жіночі колекції

Покажіть колекцію косметики, прикрас та шарфів, засобів для догляду за шкірою та здоров’ям.

Образ дня

Якщо ви любите міняти зовнішній образ, YouTube може стати відмінним джерелом для творчості. Створіть серію коротких роликів про ваше вбрання або макіяж на сьогодні.

Приклади вдалих ідей

Цікаві ідеї для відео реалізовані на YouTube для прикладу, як робити правильно.

Кулінарна школа

Канал Kraft просуває свій бренд, розповідаючи корисні та актуальні поради передплатникам – це виграшна комбінація.
Вони роблять навчальні ролики простими та зрозумілими, а більшість відео записують менш ніж на хвилину. Ютуб дає унікальну можливість для кулінарних блогів показати рецепт швидко та апетитно, що й робить школа Крафт.

Блог про ЛЕГО

YouTube канал ALF про LEGO працює на дитячу аудиторію та дорослу, де глядачі каналу спостерігають за збиранням конструкторів.

Автор трансляцій не знає проблеми, що знімати на ютуб. Нові набори Лего виходять регулярно. Тому ідеї для відео на ютуб генерувати не потрібно.

Блогер знімає покрокове складання в режимі таймлапс. Огляди виходять динамічними та захоплюють навіть дорослих глядачів.

Що знімати на ютубі

Канал Blendtec

Англомовний блог на тему цікавих фактів. Автори Blendtec’S проводять експерименти на тему, що можна подрібнити в блендері.

Цей серіал на YouTube є першокласним прикладом того, як привернути увагу людей за допомогою гумору. Вони демонструють силу своїх блендерів, подрібнюючи в них різні їстівні та неїстівні предмети, включаючи супер клей, пейнтбольні кулі та телефони.

Розважальні кліпи записують, щоб просувати торгову марку побутової техніки.

Тут вони подрібнюють у блендері iPhone X.

Що знімати для ютуба

YouTube – генератор ідей для відео, де не бракує тем. Варіанти з цього списку — лише відправна точка. Спробуйте вибрати відповідні або поєднати теми, щоб придумати ще більше!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment