SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як записати та викласти відео в Телеграм з телефону та комп’ютера

Коваленко Марія 

Відео в Телеграм – не найпоширеніший вид контенту, але все ж таки важливий для бізнесу. Відео – тренд у маркетингу, так як пропонує для клієнтів більш простий для споживання контент.

Блогери використовують телеграми для залучення додаткового трафіку і подальшої монетизації. Вони викладають у свої Telegram-канали ексклюзиви, заборонені правилами платформ, де знаходиться їхній основний блог.

Для бізнесу, відео в телеграмі може бути додатковим інструментом для підвищення продажів: розміщення оглядів, відповіді на запитання.

У цій статті ми розповідаємо про те, як записати та викласти відео у Телеграм, як зробити відео у кружечку. Також розглядаємо онлайн-сервіси для відкладеного постінгу та роботи з відео.

Як записати і викласти відео в кружечку в телеграм

Відео у кружечку – аналог відеоповідомлення з інших месенджерів. Може використовуватися як у приватному листуванні, так і каналах.

Для зйомки якісних відео потрібно:

  • придбати смартфон з гарною камерою (ідеальний варіант – iPhone);
  • придбати штатив («плаваюча» картинка нікому не подобається);
  • заздалегідь готувати монолог, за потреби – до публікації перезаписувати відео кілька разів.

Чим краще «картинка», продуманіший текст відео, тим більше позитивна реакція аудиторії.

Інструкція із запису відео в кружечку для приватних діалогів та каналів :

Крок 1 Переходимо на канал або приватний чат, діалог.

Крок 2 Натискаємо в правому нижньому кутку кнопку з іконкою схожою на Instagram і утримуємо до закінчення запису.

Як записати відео в кружечку в телеграм

Або свайпа від правого краю вгору, щоб продовжити запис без утримання пальця на екрані смартфона. Свайп ліворуч – скасування.

Кругле відео в Телеграм

Крок 3 Відпускаємо палець і відео автоматично починає завантажуватися на канал або вибраний чат.

Як викласти відео в Телеграм-канал

Як звичайне відео зробити круглим

Навіть якщо ви зовсім недавно створили Телеграм-канал , ви розумієте, що формат запису “тут і зараз” не дозволяє підготувати якісне відео. Також можна викладати відео, в Instagram або з раніше знятих заготовок, робити круглі відео.

Інструкція зі створення круглих відео зі звичайних :

Крок 1 У пошуку Telegram шукаємо робота @roundNoteBot. Пишемо в чат команду /start. Вибираємо російську мову.

Бот для створення круглих відео в Телеграм

Крок 2. Скидаємо у наступному повідомленні відео (Прикріпити – Галерея).

Звичайне відео

Чекаємо на завантаження в Telegram та обробки ботом, на виході отримуємо кругле відео.

Крок 3 Натискаємо пальцем і утримуємо на круглому відео, натискаємо на стрілку у правому верхньому кутку для відправлення та вибираємо в чаті потрібний канал.

Крок 4 . Щоб уникнути використання надісланих повідомлень з позначкою, що вони зроблені через робота Roundy, необхідно додати до нього канал і дати права адміністратора:

roundy

Додаємо робота в адміністратори каналу (по ніку @roundNoteBot). Відправляємо роботу посилання у форматі @MoyKanal.

Як зробити кругле відео зі звичайного в телеграм

Готово ! Тепер ви зможете публікувати круглі відео, зроблені зі звичайних, без позначки, що вони надіслані через бота.

Як завантажити відео в Telegram

З телефону

Зніміть відео та збережіть на телефон, як робили це раніше – воно з’явиться у «Галереї». Далі відкриваємо свій канал. Натискаємо кнопку “Прикріпити”.

Як додати відео до Телеграм з телефону

Відзначаємо потрібне відео, після чого воно викладається у форматі та роздільній здатності «як є».

Як завантажити відео в Телеграм з Айфона/Андроїд

Як додати відео в телеграм через комп’ютер

Додавання круглого відео в Telegram-канал через комп’ютер можливе лише через представлений вище робот. Інструкція абсолютно аналогічна – відправляємо звичайне відео, отримуємо відео в кружечку. Тривалість такого відео не може перевищувати більше однієї хвилини.

Щоб опублікувати будь-яке інше відео з ПК, переходимо до каналу. Клацаємо на кнопку із скріпкою «Прикріпити».

Як опублікувати відео в телеграмах через комп'ютер

Вибираємо відео, натискаємо кнопку «Відкрити», після чого чекаємо завантаження та публікації на каналі у звичайному форматі.

Сервіси на допомогу

Для автоматизації постінгу відео в телеграмі використовуйте спеціальні сервіси:

  1. Telepost.me . Дозволяє робити відкладені публікації з відео та звичайними відео, можна автоматично видаляти пости з відео. Безкоштовний.
  2. SMMPlaner . Створення відкладених постів із відео в необмеженій кількості. Початковий тарифний план – 450 рублів, тестовий режим 7 днів. Відсутня редактор відео.
  3. Channely . Дозволяє створювати відкладені пости із відео. Можлива командна робота з різних облікових записів. Оплата щомісячна – по 5$ за кожний підключений канал.
  4. Kuku.io. _ Відкладений постінг відео в обох форматах. 14-денний пробний період та безкоштовний акаунт із підключенням до 3 каналів та відкладеними постами до 30 штук на місяць. Мінімальний тарифний план – від 399 рублів.

Висновок

Використовуйте відео в телеграмах, щоб досягати поставлених маркетингових або бізнес-цілей. Якщо вам потрібний трафік – публікуйте відео із закликом перейти на сайт або сторінку в соцмережі. Якщо потрібні продажі – робіть огляд своїх продуктів або послуг, розповідайте про переваги перед конкурентами.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment