Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Ідея для сторіс. Тест на знання

Коваленко Марія 

В чому суть. Перевірте ерудицію передплатників та проведіть тест на знання: загальної тематики, вашої професійної галузі чи певного продукту.

Як зробити. Ви, звичайно, можете придумати велосипед і розробити свій спосіб, але зручніше використовувати готові стікери Інстаграма*: «Опитування» і «Тест».

Перший зручний, якщо ви пропонуєте 2 варіанти відповіді на вибір, другий – 3 або 4. Найбільша перевага наклейки “Тест” – це можливість відразу показати правильну відповідь без зайвих сторіс. Тому краще використовувати цей стікер.

Процес підготовки нескладний. Головне – заздалегідь сформулювати тексти, тому що в полі для питання міститься до 30 символів, а у відповіді – до 35. Фон використовуйте залежно від самого тесту: можна розробити один загальний для всіх або індивідуально під кожен, якщо є потреба у візуалізації.

Далі після завантаження картинки (фону) у розділі “Стікери” вибираєте “Тест”.

А стікер опитування знаходиться одразу перед ним
А стікер опитування знаходиться одразу перед ним

Вписуєте запитання, потім відповіді. Не забудьте відзначити правильний варіант. У редакторі поле з ним забарвлене зеленим. Також можна вибрати колір самого стікера, натиснувши на коло спектр вгорі екрана.

Вікно для нового варіанту з'явиться, коли ви заповните попереднє
Вікно для нового варіанту з’явиться, коли ви заповните попереднє

Обов’язково підсумуйте підсумки вікторини. Зараз популярно використовувати для цього стікер-бігунок. Або можна визначити рівень знань, придумавши невеликі описи кожного користувача – залежно від цього, скільки правильних відповідей він дав.

Застереження . Увага користувача – річ дуже тендітна, і поки ви викладаєте одне питання за іншим, аудиторія вже перейде до наступних сторінок. 

Будьте дуже уважними при виборі правильних відповідей у ​​редакторі – не помилитеся.

Питання краще вибирати однозначні, які не можуть потенційно мати дві відповіді, щоб не засмучувати аудиторію, яка може бути впевнена в одній із версій. Намагайтеся уникнути провокаційних тем.

Якому бізнесу підійде. Придумати хороший тест можна для будь-якої галузі: компаніям – про товари, продукти чи сферу діяльності, блогерам та інфлюєнсерам – про себе чи історію блогу.

Не бійтеся робити складні та вузькоспеціалізовані тести, вони також знайдуть свою цільову аудиторію.

Хороше рішення після тесту запропонувати навчання тим, хто показав незадовільні результати.
Хороше рішення після тесту запропонувати навчання тим, хто показав незадовільні результати.

Просувайте акції за допомогою тестів на тему активностей. Як це робить Стрічка.

І посилання на свій сайт із умовами акції.
І посилання на свій сайт із умовами акції.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment