Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Ідея для сторіс. Тест на знання

Коваленко Марія 

В чому суть. Перевірте ерудицію передплатників та проведіть тест на знання: загальної тематики, вашої професійної галузі чи певного продукту.

Як зробити. Ви, звичайно, можете придумати велосипед і розробити свій спосіб, але зручніше використовувати готові стікери Інстаграма*: «Опитування» і «Тест».

Перший зручний, якщо ви пропонуєте 2 варіанти відповіді на вибір, другий – 3 або 4. Найбільша перевага наклейки “Тест” – це можливість відразу показати правильну відповідь без зайвих сторіс. Тому краще використовувати цей стікер.

Процес підготовки нескладний. Головне – заздалегідь сформулювати тексти, тому що в полі для питання міститься до 30 символів, а у відповіді – до 35. Фон використовуйте залежно від самого тесту: можна розробити один загальний для всіх або індивідуально під кожен, якщо є потреба у візуалізації.

Далі після завантаження картинки (фону) у розділі “Стікери” вибираєте “Тест”.

А стікер опитування знаходиться одразу перед ним
А стікер опитування знаходиться одразу перед ним

Вписуєте запитання, потім відповіді. Не забудьте відзначити правильний варіант. У редакторі поле з ним забарвлене зеленим. Також можна вибрати колір самого стікера, натиснувши на коло спектр вгорі екрана.

Вікно для нового варіанту з'явиться, коли ви заповните попереднє
Вікно для нового варіанту з’явиться, коли ви заповните попереднє

Обов’язково підсумуйте підсумки вікторини. Зараз популярно використовувати для цього стікер-бігунок. Або можна визначити рівень знань, придумавши невеликі описи кожного користувача – залежно від цього, скільки правильних відповідей він дав.

Застереження . Увага користувача – річ дуже тендітна, і поки ви викладаєте одне питання за іншим, аудиторія вже перейде до наступних сторінок. 

Будьте дуже уважними при виборі правильних відповідей у ​​редакторі – не помилитеся.

Питання краще вибирати однозначні, які не можуть потенційно мати дві відповіді, щоб не засмучувати аудиторію, яка може бути впевнена в одній із версій. Намагайтеся уникнути провокаційних тем.

Якому бізнесу підійде. Придумати хороший тест можна для будь-якої галузі: компаніям – про товари, продукти чи сферу діяльності, блогерам та інфлюєнсерам – про себе чи історію блогу.

Не бійтеся робити складні та вузькоспеціалізовані тести, вони також знайдуть свою цільову аудиторію.

Хороше рішення після тесту запропонувати навчання тим, хто показав незадовільні результати.
Хороше рішення після тесту запропонувати навчання тим, хто показав незадовільні результати.

Просувайте акції за допомогою тестів на тему активностей. Як це робить Стрічка.

І посилання на свій сайт із умовами акції.
І посилання на свій сайт із умовами акції.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Про що вести канал у Телеграмі: приклади та застереження

Треба писати новий пост чи створити канал, але поки що не знаєте, про що? Потрібно придумати тему одного посту чи одразу десятка? Ми вивчили безліч каналів, щоб розповісти вам, на які тематики та що пишуть спільноти. Розібралися, що писати в каналах на різні теми, а про що точно говорити не варто. Користуйтесь 😉 З чого почати Якщо поки що […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Ідея для сторіс. Тест на знання

В чому суть. Перевірте ерудицію передплатників та проведіть тест на знання: загальної тематики, вашої професійної галузі чи певного продукту. Як зробити. Ви, звичайно, можете придумати велосипед і розробити свій спосіб, але зручніше використовувати готові стікери Інстаграма*: «Опитування» і «Тест». Перший зручний, якщо ви пропонуєте 2 варіанти відповіді на вибір, другий – 3 або 4. Найбільша перевага наклейки […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Оптимальні розміри картинок для соцмереж: шпаргалка

Розміри картинок та фото для соцмереж корисно знати SMM-щикам, дизайнерам та маркетологам – ці знання допоможуть розробити макети для постів, сторіс, шапок та обкладинок для груп. Розповідаємо, якого розміру мають бути фото для Інстаграма*, ВКонтакті, Фейсбуку* та Однокласників. Розміри зображень для Інстаграма* Максимальна вага фото – 30 Мб. Розмір аватарки в Інстаграмі * Оптимальний : 320 х […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment