SMM - Соціальні медіа Tik-tok блог

Коли і коли краще викладати відео в Тік-Ток, щоб потрапити в рекомендації

Коваленко Марія 

У будь-якій соцмережі важливо публікувати контент у правильний час. Тік-ток не виняток.

У статті розповімо, які особливості Тік-Тока впливають на час постінгу і дамо кілька рекомендацій щодо вибору найбільш вдалого часу.

Особливості Тік-Ток та його аудиторії з погляду постінгу

Що ж враховувати при виборі часу публікації у Тік-Ток?

Вік аудиторії + тематика – для підлітків рекомендується завантажувати відео з 8 ранку до 17 вечора (пік активності – після 13-14 години дня), для дорослої аудиторії – з 8 вечора і до 2 ночі + увечері у вихідні.

Особливості поведінки користувачів Тік-Ток . При виборі часу важливо пам’ятати, що є моменти, які відрізняють ТТ від інших соціальних мереж:

  1. В основному користувачі Тік-Ток гортають стрічку рекомендацій і рідше дивляться свої передплати. Тож набагато важливіше вчасно потрапити до рекомендацій, а не просто виставити ролик. Радимо почитати наш матеріал ” Як вийти в рекомендації Тік-Ток “.
  2. Раніше ТТ давав перегляди в першу годину і прив’язка до публікації була більш актуальна, ніж зараз. У травні-червні 2020 року Тік-Ток змінив свої алгоритми, тепер перегляди набираються протягом кількох годин – враховуйте це, викладаючи ролик.
  3. Тік-Ток – це соцмережа, куди приходять “позалипати”. Аудиторія найбільш активна в ТТ, коли має багато вільного часу і можна розслабитися — після роботи/навчання і у вихідні дні. Якщо викладати ролики, коли аудиторія збирається на роботу/навчання або під час обідньої перерви, може не бути результату, у цей період у ЦА менше часу на перегляд соцмереж.
  4. Викладаючи контент у «годину пік», пам’ятайте про конкуренцію, тому що не ви самі знаходитеся в пошуку кращого часу для публікації контенту. Потрібно заздалегідь подбати про те, щоб ваш ролик виділявся серед решти. У цій статті ми зібрали 10 програм для обробки та редагування відео, в них можна знайти ефекти, фільтри та переходи, яких немає в редакторі Тік-Ток, це допоможе виділитися.

Коли і в який час краще викладати відео в Тік-Ток, щоб потрапити в рекомендації

Вище ми дали загальні поради щодо вибору найвдалішого часу для постінгу, але вони не дають 100% гарантії успіху, адже багато залежить від специфіки конкретно вашого облікового запису.

Щоб зрозуміти коли краще викладати відео у ТТ — потрібно постійно вивчати поведінку своїх передплатників та аналізувати, який контент у який час вистрілює.

Ділимося рекомендаціями:

1. Вивчайте статистику облікового запису — це найнадійніше джерело інформації. Якщо ви ще не завели Pro-аккаунт – саме час це зробити.

На які метрики звертати увагу при аналізі статистики, коли потрібно вибрати час постінгу:

«Перегляди відео» у вкладці «Залучення» . Тут є шкала переглядів щодня, можна визначити в який день було найбільше переглядів і зіставити це з часом публікації роликів.

Перегляди відео по днях

«Популярні кліпи» у розділі «Контент» . Тут відображаються відео з найбільшою кількістю переглядів. Знову-таки можна зіставити перегляди з часом публікації і заразом зрозуміти, які відео потрапили в рекомендації, а які ні.

Популярні кліпи

Статистика окремого відео (якщо натиснути на ролик у розділі «Контент»). Тут можна детально проаналізувати кожне відео. Якщо кілька роликів потрапили до рекомендацій, подивіться, у який час вони були викладені.

Статистика окремого відео

«Популярні місця» у розділі «Підписувачі» . Показує географію аудиторії, за цією метрикою можна зрозуміти, під який часовий пояс підлаштовуватись при виборі часу публікації. Для США цей час, для Росії інший, для Казахстану — третій.

Популярні місця

«Активність передплатників» у розділі «Підписувачі» . Найголовніша метрика, яка таки показує пік активності вашої ЦА.

Активність передплатників

Аналіз статистики – це те, що потрібно робити регулярно не тільки для обчислення вдалого часу постінгу, але і для планування майбутнього контенту, роботи над помилками, пошуку ідей для відео . 

2. Географічне положення – враховуємо часовий пояс країни, звідки вас найбільше дивляться.

Інформаційний портал з маркетингу Influencer Marketing Hub вивчив 100 000 Тік-Ток облікових записів по всьому світу і з’ясував, у який день контент показує найвищі показники залучення. Результат у таблиці:

Коли краще викладати відео в Тік-Ток

Ви можете використовувати цю інформацію з урахуванням часового поясу вашої аудиторії. Наприклад, якщо переважно вас дивляться з Москви, орієнтуйтеся на московський час. Якщо обліковий запис розрахований на російськомовну аудиторію, краще планувати час на пару часових поясів, оскільки ТТ дає охоплення по всій Росії.

3. Експериментуйте. На початковому етапі це необхідно, щоб обчислити час найбільшої активності ЦА – викладіть кілька перших роликів у різний час і перевірте, який показав найкращий результат. Але не забувайте, що охоплення більше залежить від самого ролика, тож вивчайте контент комплексно, щоб зрозуміти, що саме вплинуло на охоплення — час чи все-таки зміст відео, а може все разом.

4. Щоб не сидіти за телефоном , плануйте час публікації заздалегідь. Зробити це можна за допомогою функції автопостингу в десктопній версії .

Також можна використовувати сервіси, що підтримують відкладену публікацію у ТТ:

  • ToTopTool – багатофункціональний сервіс для розкручування Тік-Ток облікових записів, відкладений постінг – лише одна з його функцій. Крім постінгу доступний редактор профілів, реєстрація акаунтів, а також масові активності – передплати/відписки/лайки.
  • Onlypult – підтримує роботу з 12 сервісами, включаючи Тік-Ток. Крім автопостингу тут є управління декількома обліковими записами, спільна робота (можна дати співробітникам доступ до облікових записів), аналіз конкурентів, конструктор мультипосилань та мікролендингів, моніторинг згадок бренду.

У рунеті поки що не так багато сервісів, що підтримують автопостинг в ТТ, можна скористатися зарубіжними Loomly, Buffer, Socialpilot.

Висновок

Шукайте ідеальний час для публікації контенту, проводіть експерименти, аналізуйте статистику – все це допоможе в просуванні облікового запису в Тік-Ток.

Крім того, для успіху в цій соцмережі потрібен комплексний підхід – крім розміщення роликів у вдалий час, потрібно грамотно оформити свій профіль , вибрати відповідну стратегію просування , проводити прямі ефіри .

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment