SMM - Соціальні медіа Tik-tok блог

Що робити, якщо заблокували аккаунт в Тік-Ток

Коваленко Марія 

Тік-Ток дає можливість швидко набрати перегляди та стати популярним блогером, але й блокування облікового запису тут отримати досить легко. Причому до жовтня 2020 року соцмережа навіть не пояснювала причини блокувань та урізання переглядів, а звернення на техпідтримку ні до чого не приводили — варто було лише здогадуватися, де ви припустилися помилки, перечитуючи правила спільноти.

У статті розповімо, які дії можна зробити, якщо у вас заблокували відео або обліковий запис у Тік-Ток і чи можливо їх відновити.

Види блокувань у Тік-Ток

Які блокування є в Тік-Тоці:

Користувальницька. Це коли один користувач Тік-Тока блокує іншого, щоб той не міг дивитися його відео та писати повідомлення в особу , а також залишати коментарі під відео. Жодні інші обмеження на такий обліковий запис не накладаються — користувач і далі може викладати відео та спілкуватися з іншими тиктокерами.

Зняти таке блокування можна тільки якщо домовитися з тим, хто вас заблокував, наприклад, написати йому в особу Інстаграм або за іншими контактами. Щоб самому заблокувати чужий обліковий запис (наприклад, через спам), потрібно зайти на сторінку цього користувача, натиснути на 3 точки у правому верхньому кутку та вибрати пункт «Заблокувати». При цьому неважливо, чи є користувач вашим передплатником, чи функція працює однаково для всіх.

Як заблокувати користувача в ТікТок

Блокування від адміністрації Тік-Ток. Це блокування за порушення правил спільноти. Вона може бути тимчасовою (за дрібні порушення) або вічною (за серйозніше порушення правил соцмережі). Ви можете заблокувати відео або весь обліковий запис.

Окремо варто виділити тіньовий бан в Тік-Ток , наявність якого заперечується у всіх соцмережах, проте він існує. Ваші відео перестають отримувати перегляди та не потрапляють у рекомендації. Але передплатники та гості облікового запису можуть їх бачити. Також не забороняється викладати нові відео. Якщо у вас була стабільна кількість переглядів, а потім статистика різко просіла – швидше за все, причина у тіньовому лазні. Що це за блокування і чому її можна отримати (а також як уникнути) читайте в статті про тіньовий бан .

Тіньовий бан в ТікТок

Самостійне блокування. Деякі користувачі самі видаляють обліковий запис у ТікТок, а потім запитують, як його відновити (видалення робиться через налаштування — керування обліковим записом — видалити обліковий запис). На відміну від Інстаграм, у ТікТок не можна тимчасово заморозити обліковий запис, а потім відновити та продовжити наповнювати його контентом. Якщо видаляєте обліковий запис у ТікТок – це назавжди, так що добре подумайте. Повне видалення триває 30 днів, це означає, що протягом цього часу не можна завести новий обліковий запис з тим самим логіном, номером телефону або адресою пошти.

Як видалити свій обліковий запис у ТікТок

Як відновити заблокований аккаунт у Тік-Ток

При блокуванні є 2 варіанти, що робити:

 1. Якщо у вас тіньовий бан або будь-яке тимчасове блокування залишається просто чекати. Тимчасове блокування триває в середньому 2 тижні, у когось трохи більше, у когось трохи менше залежить від серйозності порушення. Можна паралельно знімати новий контент, головне, зрозуміти, за що вас заблокували, щоб у нових роликах не повторювати старих помилок і не отримати повторне блокування.

Важливо: у жодному разі не потрібно заново завантажувати скомпрометовані ролики або в паніці видаляти відео після першого блокування – за перше можна отримати вже вічний бан замість тимчасового, до видалення роликів ТікТок також ставиться негативно. Якщо хочете приховати відео від чужих очей, краще в налаштуваннях відео зробити його приватним, тобто доступним тільки вам.

 1. При вічному блокуванні можна спробувати подати апеляцію, якщо вважаєте, що вас заблокували помилково. Однак, якщо порушення серйозне (наприклад, спам або оголення на відео), то обліковий запис повернути практично неможливо і, швидше за все, техпідтримка навіть не відповість. Отже, залишається змиритися і завести новий акаунт.

Важливо: не заливайте старі відео на новий обліковий запис – вам просто заблокують другий профіль, а за зайву завзятість і багаторазові порушення взагалі можна зловити бан по IP або пристрою. Тож краще не випробовувати долю, а просто знімати нові відео з урахуванням роботи над помилками.

Щоб було не так шкода втратити аудиторію під час блокування, радимо у профілі вказати посилання на свої соцмережі, зокрема, на Інстаграм — у разі блокування можна буде зробити пост анонс і перевести передплатників на новий аккаунт у ТікТоці.

Як подати апеляцію на розблокування облікового запису

Два способи:

 1. Якщо не авторизовані. Відкриваємо Тікток. Натискаємо на знак питання у правому верхньому кутку. Відкривається довідковий розділ. У ньому вибираємо пункт “Акаунт заблокований”.
Як розблокувати ТікТок

Натискаємо на кнопку “Ні” (тут нас запитують, чи вирішена проблема). Далі з’являється кнопка “Проблема не вирішена”, тиснемо на неї.

Як розблокувати ТікТок

Розповідаємо про проблему. Тут потрібно написати, який обліковий запис заблокований (логін із собачкою) і пояснити, чому ви вважаєте, що блокування відбулося помилково. На доказ своєї невинності можна надати скрін. Можна вказати адресу пошти для зворотного зв’язку. Потім тиснемо «Скарга» і чекаємо на відповідь.

Як подати апеляцію до Тіктоку
 1. Якщо авторизовано. Ідемо в налаштування облікового запису (3 точки у правому верхньому кутку). Спускаємося до розділу “Підтримка”, тиснемо на пункт “Повідомити про проблему”. Знаходимо пункт «Акаунт та профіль».
Як подати апеляцію до Тіктоку

Далі “Вхід у систему”. Відкривається додаткове меню, тиснемо “Акаунт заблокований”. Подальші дії, як у першому пункті.

Як розблокувати ТікТок

Скільки чекати – користувачі відзначають, що техпідтримка не дуже товариська + багато залежить від ступеня порушення. Одним відповідають за тиждень, іншим за місяць чи кілька, третім не відповідають взагалі. Якщо відповіді немає більше двох місяців – є сенс заводити новий обліковий запис.

 1. Якщо заблокували відео у Тік-Ток. У такому разі можна подати апеляцію з повідомлення від соцмережі, яку ТТ почав надсилати з кінця 2020 року. Вони вказують, який пункт правил порушує конкретне відео, а також є посилання на правила спільноти. На самому низу буде кнопка «Подати апеляцію».
Як розблокувати відео в ТікТок

Порушення за які блокують у ТікТок

Краще не допустити блокування, ніж намагатися відновити обліковий запис.

Запам’ятайте основні порушення, за які можна отримати бан акаунту в ТікТок:

 • спам;
 • оголення у відео;
 • все, що заборонено законодавством – зброя у відео, наркотики, екстремізм, розпалювання ненависті;
 • відео, що порушує авторське право;
 • дезінформація;
 • явна накрутка (якщо використовувати, то дуже акуратно, щоб неможливо було відрізнити від дій реальної людини — стаття з сервісів масфолловінгу на допомогу).

PS Також є момент, який не прописаний у правилах, але досвідченим шляхом доведено, що за нього можна отримати тіньовий бан. Це, коли у кількох роликах повторюються фрагменти — наприклад, те саме кінцівка із закликом підписатися і контактами, як outro на YouTube. У Canva є цілий розділ шаблонів для створення outro для ТікТок, але краще не користуватися цим.

Висновок

У ТікТок дійсно складно відновити обліковий запис після повного видалення, тому варто дотримуватися трьох простих правил і не доходити до крайнощів. Особливо, якщо для вас Тікток – джерело заробітку.

Уважно вивчіть правила спільноти (пам’ятайте, що навіть іграшковий ніж у ролику може стати причиною бана). Заздалегідь перенаправляйте трафік на інші платформи (Instagram, YouTube, Telegram, особистий блог), щоб у разі блокування швидко створити новий обліковий запис і відправити туди передплатників. Якщо подали апеляцію, поводьтеся ввічливо і не закидайте техпідтримку спамом (інакше не відновлять акаунт з принципу). Також варто морально бути готовими у разі чого починати весь шлях у ТікТок спочатку.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment