Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Швидкі реакції в Instagram Stories: що це таке, як увімкнути або прибрати

Коваленко Марія 

У цій статті розповімо про таку дію, а точніше, взаємодію з контентом ваших підписок як швидкі реакції в Інстаграм.

Як зробити реакцію і як її відправити, розберемося, чи можна відправлену реакцію видалити. Дізнаємося де дивитися зведення за відповідями на сторіс. Торкнемося теми масових реакцій і як вони допоможуть у просуванні акаунта.

Що означають швидкі реакції в Інстаграм

Для тих, хто не знає, що таке швидкі реакції в Інстаграм – трохи теорії. Реакції в Інстаграм це вид взаємодії користувачів зі сторіз.

Наприклад : в історії є напис , який потрібно оцінити або на відео людина в шикарному вбранні і автор пропонує поставити свою оцінку, для того щоб це зробити, існують «Швидкі реакції» .

Це як поставити “подобається” під постом, тільки більш розширена версія, на відміну від простого “лайка”. Реакцію історію також називають відповіддю.

Варто зауважити, що реакції в історіях значно можуть підняти охоплення та підвищити перегляди сторіз в Інстаграм .

Надіслати відповідь можна лише на сторіс під час її перегляду. Реакція на історію може бути у вигляді картинки на прозорому фоні ( наклейка або GIF ), або у вигляді довільного тексту.

Відповіді на сторіс буваю двох видів:

 • Швидкі реакції – це набір із 8 (восьми) картинок на прозорому фоні.
 • Звичайні відповіді – це будь-який текст чи смайл.
two types reactions m
Два типи відповідей на сторіс

Відмінність швидкої реакції від звичайної в тому, що при натисканні на текстове поле, можна швидко відправити оцінку у вигляді картинки або повільно написати текст.

Такий вид взаємодії зі сторіс дає можливість користувачеві оцінити старання автора, наприклад якщо він записав історію з музикою  або зробив позначку профілю , а автору, за кількістю та якістю оцінок, зрозуміти, чи подобається його твори передплатникам.

Всі оцінки stories приходять в директ , у той момент, коли реакція була відправлена.

Як відправити реакцію на сторіс в Інстаграм

Щоб надіслати відповідь на історію, зробіть таке:

 1. Відкрийте програму Інстаграм;
 2. Перейдіть на головний екран (іконка будиночка в нижньому лівому кутку);
 3. Запустіть перегляд сторінок у верхній частині екрана;
 4. Щоб надіслати реакцію на історію, яку зараз переглядаєте, натисніть на текстове поле в нижній частині екрана;
 5. Виберіть одне з восьми зображень або напишіть текст, щоб оцінити;

Усе. Ви щойно зробили реакцію на сторіс, автор історії отримає повідомлення в директ про те, що ви поставили свою оцінку і дізнається про вашу думку. 

Як видалити реакцію на історію в Інстаграм

Якщо оцінка чужої сторис була зроблена помилково або ви з якоїсь причини передумали відправляти свою відповідь, то реакцію потрібно видалити.

Щоб скасувати відправлення та прибрати реакцію, потрібно слідувати заданому алгоритму:

 1. Згорніть перегляд сторінок;
 2. Перейдіть на головний екран (іконка будиночка в нижньому лівому куті) програми;
 3. На головному екрані у верхньому правому кутку відкрийте діалоги (директ);
 4. Знайдіть діалог з тим профілем, якому була відправлена ​​реакція та відкрийте його;
 5. Натисніть та утримуйте повідомлення з відповіддю, до появи меню;
 6. У меню натисніть «скасувати відправку».

Видалити відповідь
Видалити відповідь

Варто мати на увазі, що відправка відповідей на сторіс, це по суті звичайне повідомлення в директ, тобто автор історії міг уже подивитися повідомлення, ще до його видалення, про що говоритиме відповідний напис «Переглянуто». Тому щоб залишитися непоміченим , потрібно якнайшвидше прибрати позначку.

Переглянута реакція
Переглянута реакція

Відправлені, а потім видалені реакції, до перегляду автором повідомлення з позначкою в директі, ні як не відобразяться у профілі автора історії.

Як змінити швидкі реакції в Інстаграм

Інстаграм надає обмежений набір швидких реакцій на сторіс, що складається з восьми штук і змінити їх склад неможливо.

Але ні що не заважає відправити будь-який інший смайлик, встановлений на пристрої або знайти відповідний у сервісі GIPHY, інтегрований в Інстаграм.

Відповідь на історію смайликом
Відповідь на історію смайликом

Для відправки будь-якої гіфки, як відповідь на сторіс, потрібно під час перегляду історії натиснути на текстове поле, начебто хочете щось написати і переключити клавіатуру для вибору гіф-анімації.

Коли з’являється зведення реакцій в Інстаграм

Переглянути зведення реакцій на історії можна в загальній статистиці акаунта. Зведення з’являється відразу після публікації, а повну картину за відповідями на сторіс краще дивитися після закінчення 24 годин, коли час публікації історії вже закінчиться.

Для цього потрібно:

 1. Перейти до сторінки профілю;
 2. Натиснути на піктограму меню у верхньому правому куті;
 3. Відкрити розділ Статистика;
 4. Знайти розділ “Взаємодія з контентом”.

У розділі статистики «Взаємодія з контентом» адміністратор облікового запису може бачити, скільки відповідей на історії він отримав. Листя сторінку нижче, буде показано найбільш популярні історії та кількість реакцій на них.

Зведення щодо реакцій у статистиці
Зведення щодо реакцій у статистиці

Як говорилося вище, відповідь історію, це ні що інше, як звичайне повідомлення. Тому щоб подивитися хто і що відповів, треба зайти у свій директ та вивчити діалоги. Відповісти тим, хто поставив запитання та заблокувати хейтерів.

Хоч хейтери й пишуть неадекватні повідомлення, але своїми відповідями просувають сторіс, адже розумна стрічка інсти працює за принципом: що більше взаємодій, то вище охоплення.

Нові реакції на сторіс в Інстаграм

Ходять чутки, що Інстаграм тестує нові реакції на сторіс у вигляді смайлів і стікерів, які будуть згруповані в папках, що виражають ту чи іншу емоцію.

Нові реакції на сторіс в Інстаграм
Нові реакції на сторіс в Інстаграм

Також буде додано можливість для бізнес-акаунтів завантажувати, через сервіс GIPHY та відправляти брендовані гіфки. Зараз функція тестується в деяких країнах і, можливо, скоро буде додана в програму при оновленні.

На сьогоднішній день спробувати нові реакції на сторіс, широкому колу людей недоступний.

Щоб спонукати людей ставити вам питання, у тому числі й анонімно , попросіть їх про це. Тоді кількість реакцій на сторіс може зрости кратно. що позитивно позначиться на охопленні.

Як настроїти швидкі реакції в Інстаграм

Для того, щоб увімкнути, вимкнути або обмежити можливість для ваших передплатників та потенційних клієнтів відповідати на ваші історії, потрібно зробити нескладні налаштування в обліковому записі.

 1. Перейдіть на сторінку профілю в програмі та натисніть на три смужки у верхньому правому куті;
 2. Відкрийте «Налаштування», далі «Конфіденційність» та «Історії»;
 3. У розділі «Дозволити відповіді та реакції» виберіть потрібні пункти.

Пояснення для налаштування відповідей на Історії:

 • Пункт «Все» – дозволяє відповідати і виконувати реакції всім, хто переглядає історію.
 • Пункт «Люди, на оновлення яких ви підписані» – додати реакцію зможуть лише люди зі списку підписок. Ця установка не рекомендується тим, хто веде бізнес у соцмережі.
 • Пункт «Викл» – забороняє всім взаємодіяти з вашим контентом.
Налаштування реакцій
Налаштування реакцій

За умовчанням в Істаграм відповіді та реакції на історії включені і адміністрація соцмережі не рекомендує відключати цю можливість без зайвої потреби. Так як, не даючи можливості користувачам реагувати на ваш контент, алгоритм Instagram не зможе «зрозуміти», чи цікавий він їм і відповідно не зможе підняти охоплення, показуючи вашу сторіс людям не з числа ваших передплатників.

Як відповісти на реакцію в історії Інстаграм

Важливою складовою взаємодії зі своїми передплатниками є відповіді реакції. В ідеалі, жодна реакція не повинна залишатися без відповіді, тому що користувач, який надіслав вам свою увагу, бажає отримати відповідь.

Щоб відповідати на реакції у сторіс, автору історії достатньо зазирнути у свій директ, де й будуть всі відповіді повідомлення на сторіс від користувачів.

Відповідати на реакції у сторіс можна по-різному:

 • Надіслати смайлик у відповідь;
 • Надіслати заготовлене повідомлення (швидкі відповіді);
 • Підключити сервіс автовідповідач;
 • Проігнорувати (небажано).

Якщо з першим та останнім пунктами все зрозуміло, то по другому та третьому потрібно зробити пояснення.

Як відправити швидку відповідь на реакцію в історії

Надіслати заготовлене раніше повідомлення залежно від теми питання: у директ є дуже зручна функція – «Швидкі відповіді».

Просто заготуйте відповіді в налаштуваннях профілю та відправляйте їх усім, хто відреагував на вашу сторінку. Таким чином, відповідати на однотипні питання можна в пару дотиків.

У швидкій відповіді можна подякувати користувача за його реакцію або надіслати посилання на корисний матеріал, попросити підписатися і т.д. У будь-якому разі передплатнику буде приємно, а вам корисно.

Швидкі швидкі реакції в сторіс для просування

У попередньому розділі ми розібрали, як просувати бізнес через відповіді на швидкі реакції, ми розглянемо швидкі реакції в протилежний бік. Тобто. коли ваш обліковий запис не отримує, а відправляє реакції на сторінки користувачів в ручному або автоматичному режимі, цим привертаючи увагу до себе.

Масові швидкі реакції у сторіс робляться акаунтом за заздалегідь заготовленим списком користувачів.

Чому не надсилається реакція на історію в Інстаграм

Як і з будь-якою функцією в Інстаграм зі швидкими реакціями, так само можуть виникнути проблеми. Причин може бути кілька, але найпоширеніші дві:

Користувач-автор історій заборонив надсилати відповіді на сторіс у налаштуваннях приватності.

Ваша програма застаріла і давно не оновлювалася – оновіть мобільний додаток або перевстановіть його.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment