SMM - Соціальні медіа

Сторітелінг: геніальний приклад + 8 секретів

Коваленко Марія 

Сторітелінг – це повідомлення інформації через історії, оповідання, байки, притчі, анекдоти. У дослівному перекладі – розповідь історій.

На кожний приклад наводилася історія, яка осідала у пам’яті. І такий вид донесення інформації називається сторітелінгом.

Принцип сторітелінгу

Отримана інформація забувається протягом 72 годин, окрім тієї, що є для Вас критично важливою та тієї, що доноситься через історію.

Саме тому в наш час так сильно почав розвиватися напрямок сторітелінгу. Незалежно від того, онлайн вебінар це, Ваш сайт або реклама на телебаченні.

Можна назвати цей напрямок частиною копірайтингу. У ньому також використовуються хитрі хитрощі, тільки вони спрямовані на створення певної розповіді, з інтригою та захоплюючим фіналом. Те, чого так не вистачає багатьом текстам.

Основне завдання цього підходу – зробити так, щоб співрозмовник з перших секунд почав брати участь/співпереживати у ситуації головного героя, яка фінально підводить до необхідної мети. І в рамках маркетингу є дві глобальні цілі:

  1. Навчити;
  2. Продати (ідею/вигоди/продукт).

Решта буде підкатегоріями і підрозділами розділів. Наприклад, історія на виступі про Ваші невдачі, через які Ви вирішили змінити все в житті, і як результат знайшли рішення, ідеально підійде для підведення до продажу.

Коли історія про те, як один співробітник зробив перевиконання особистого плану в 2 рази, вже буде чудовою підводкою до того, що потрібно прагнути працювати краще.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment