Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Усе про Facebook API: як його отримати та використовувати

Коваленко Марія 

Ви хочете знати, як отримати та інтегрувати вміст Facebook у свій веб-сайт або програму? Ми провели дослідження та склали детальний підручник щодо Facebook API, щоб дати відповіді на запитання, які ставили багато людей.Зміст

Що таке Facebook API?

API Facebook — це набір рішень, які використовуються як основний спосіб отримання даних на платформі та з неї. Це дозволяє розробникам і користувачам додатків отримувати доступ до функцій цієї мережі: інформації про користувача, фотографій і відео, повідомлень тощо.

Як отримати ключ Facebook API.

Якщо ви хочете отримати доступ до ключа API Facebook, вам слід зареєструватися або зареєструватися за допомогою наявного облікового запису Facebook на порталі розробників і підтвердити свою особу. Для цього потрібно виконати кілька простих кроків:

  • Крок 1. Увійдіть або створіть обліковий записПерейдіть на портал Facebook для розробників і натисніть «Увійти». Ви можете увійти за допомогою наявного облікового запису Facebook або створити новийЗареєструйтеся на Facebook Developer API
  • Крок 2. Почніть роботуКоли ви опинитесь усередині сервісу, натисніть «Почати» у правому верхньому куті головної сторінкиПочніть роботу з Facebook Developer API
  • Крок 3. Підтвердьте свій обліковий записЩоб розпочати роботу з інструментами розробника, вам необхідно затвердити свій обліковий запис. Натисніть «Далі» у спливаючому вікні, яке з’явитьсяФорма розробника FacebookВи можете підтвердити свій обліковий запис за допомогою номера телефону або кредитної картки. Щоб зробити це за номером телефону, виберіть свою країну в спадному меню, введіть свій телефон із кодом країни та натисніть «Надіслати як SMS». Введіть отриманий код в поле і натисніть «Підтвердити»Підтвердьте обліковий запис Facebook Developer
  • Крок 4. Створіть свою програмуПотім сервіс запропонує вам створити свій перший додаток. Усі статистичні дані про API та програми Facebook відстежуються на інформаційній панелі розробників, і до неї неможливо отримати доступ без створення програми.Створіть свою програму Facebook Developer
  • Крок 5. Додайте програми або згенеруйте маркери доступу для власних потребНайпростіший і найзручніший спосіб використання API Facebook – це додати програми прямо на інформаційній панелі. Просто виберіть той, який відповідає вашим потребам.додатки FacebookПерейдіть до Інструменти – Graph API Explorer, щоб створити маркери доступу для різних видів API, які ви хотіли б використовувати у своїй програмі. Виберіть потрібну програму та тип токена в спадних меню в лівій частині екрана. Потім натисніть «Створити маркер доступу». Вам потрібно буде схвалити доступ програми до вашої сторінки.Facebook Graph API

Приклади використання API Facebook

Основним продуктом є Graph API, який служить основою для всіх інших видів Facebook API. Вони, по суті, є розширеннями Graph API, і всі продукти Facebook певним чином з ним взаємодіють.

Як ви можете використовувати консоль розробника Facebook і продукти, які там надаються? Є багато способів оновити свій веб-сайт або додаток за допомогою вмісту та деяких функцій цієї соціальної платформи. 

Ви можете відображати різні види вмісту соціальних медіа – дописи, зображення, відео – на своєму веб-сайті чи в додатку, щоб залучити та розважити користувачів. 

Але майте на увазі, що коли Graph API буде реалізовано для використання іншими користувачами, вони також повинні будуть спочатку схвалити у спливаючому вікні. Лише після авторизації користувача програма отримає маркер доступу від цього користувача та зможе використовувати його або її інформацію з профілю Facebook. 

Обмеження Facebook API

Пам’ятайте, що кожен тип API завжди має обмеження. Запити Graph API, зроблені в межах маркера доступу програми, зараховуються до цього ліміту кількості програм. Кількість викликів кожної програми – це кількість запитів, які вона може зробити протягом годинного вікна, і обчислюється таким чином:

Calls within one hour = 200 * Number of App Users

Інтеграція Facebook API

Платформа надає кілька готових рішень для нерозробників на основі API Graph. Усі програми та API Facebook, по суті, є набором або колекцією вузлів Graph API. Це означає, що вам все одно потрібно виконати кроки 1-3, описані вище, щоб створити обліковий запис і отримати доступ до інформаційної панелі. Нижче ми описуємо найпоширеніші стандартні програми Facebook API.

Типи API каналів Facebook

API сторінки FacebookЦей тип API надає доступ до налаштувань, вмісту та показників сторінки. Він дає змогу створювати та відображати публікації, коментарі зі сторінки, вміст сторінки тощо. 
Повну інформацію можна знайти в  документації Pages API . Не забувайте, що вам потрібен токен від користувача програми, який володіє або може виконати необхідне завдання на сторінці.
Facebook API відеоFacebook пропонує два типи – Video API та Live Video API . 
Обидва вони публікують відео на сторінці, у групі чи на події, якою керує користувач програми. 
Video API призначений для публікації коротких і довгих відео на одній або кількох сторінках і групах. 
Live Video API, у свою чергу, використовується для планування прямого ефіру, трансляції відео в профілі користувача, групі чи події, а також для взаємодії з аудиторією, яка дивиться. 
І, звісно, ​​вам потрібні маркери доступу до сторінок, груп або подій або їх поєднання залежно від того, де ви хочете розмістити своє відео чи пряму трансляцію.
Події Facebook APIЦей тип API також представлений як функція Graph API, але доступний лише для маркетингових партнерів Facebook. Для цього також потрібен маркер доступу від адміністратора події або групи, яка створила цю подію.
API стрічки новин FacebookУ вас є два варіанти отримання доступу та використання стрічки новин Facebook. Описаний API Graph дає можливість отримати доступ до окремої стрічки оновлень статусу користувача та отримати API публікацій і посилань, опублікованих користувачем або іншою особою в профілі. Існує також API загальнодоступної стрічки, який дає змогу відображати вміст, позначений як «Загальнодоступний», на сторонньому сервісі чи веб-сайті. Але цей вид ключа API надається лише схваленим медіа-видавцям, тому вам потрібно спочатку подати заявку.

API спільноти Facebook

Facebook API коментарівДоступ до коментарів у Facebook можна отримати через Graph API. Оскільки коментарі можна залишати під різними типами контенту, вам необхідно отримати доступ до об’єкта, щоб працювати з коментарями до нього.
API оглядів FacebookЦя частина Graph API представляє об’єкти, які містять рекомендацію. Поля за замовчуванням включають дату, рейтинг, текст відгуку, інформацію про користувача та позначку «позитивний» або «негативний».

API інструментів Facebook

API входу в FacebookПриклад входу через API Facebook можна побачити на багатьох веб-сервісах, які потребують реєстрації. Це надає користувачам швидкий і безпечний спосіб входу на веб-сайт або в програму. Цей API збирає маркери доступу користувачів, щоб отримати інформацію про їхній профіль, що можливо лише після схвалення користувача. Якщо ви хочете використовувати такий API, адміністрація Facebook має перевірити та схвалити вашу програму.
Facebook Places APIPlaces Graph — це окреме рішення Facebook, доступне лише для платформ Android та iOS. З його допомогою ваша програма може отримувати інформацію про поточне місцезнаходження користувачів. Він також дозволяє шукати та відкривати місця, ділитися місцем розташування та додавати геотеги. Places API також вимагає отримання маркерів доступу від користувачів. Щоб інтегрувати API Places і почати працювати з ним, спершу потрібно отримати Facebook SDK для своєї програми.
API платежів FacebookПлатіжний API включає деталі платежу, здійсненого в певній програмі. Ці платежі створюються в платіжних системах Facebook і здійснюються на основі платформи. Для цього типу API також потрібен маркер доступу для програми, яка створює платіж.
API Facebook MessengerMessenger API – це програма, яка дозволяє організувати канал розмови на вашому веб-сайті за допомогою Facebook Messenger. 
Рішення Messenger API також дозволяє розробнику будувати керовану розмову з користувачами. 
Таким чином месенджер може автоматично відповідати користувачеві за допомогою Send API (також називається Facebook Bot API), який надсилає веб-хуки на URL-адресу сервера, на якому розміщено месенджер.

Останні зміни API

Зміни API Facebook включають версійні зміни – ті, які вводяться з випуском нової версії API. Існують також неверсійні зміни, які вводяться поза звичайними випусками. Для оновлення до вищої версії Facebook API є спеціальний інструмент оновлення API .

Остання версія – v8.0, щойно випущена в серпні 2020 року. Тепер вона містить: 

  • типи додатків – Business, Gaming і None
  • отримання лайків для живих відео
  • Шаблон продукту в Messenger для магазинів для надсилання продуктів у вигляді повідомлень

Попередня версія v7.0, випущена в травні 2020 року, буде доступна до серпня 2022 року.

Статус і помилки Facebook API

Поточна статуя платформи є здоровою з 1 жовтня 2020 року. Але зроблені запити іноді призводять до різних відповідей Facebook API про помилки з відповідними кодами помилок. Наприклад, помилка Facebook API 400 – Поганий запит – означає, що запит більше не підтримується, і вам потрібно створити новий маркер доступу. Ось деякі інші:

КодІм’я
102Сесія API
1API невідомий
2Сервіс API
3Метод API
4Забагато викликів API
17Забагато викликів користувача API
10У дозволі API відмовлено
190Термін дії маркера доступу закінчився
200-299Дозвіл API (кілька значень залежно від дозволу)
341Досягнуто ліміту заявок
368Тимчасово заблоковано за порушення політики
506Дубльований пост
1609005Помилка публікації посилання

Документація Facebook API

Документацію щодо всіх типів API розробників Facebook можна знайти в розділі «Документи» на порталі розробників Facebook. Повний список кореневих вузлів Graph API можна знайти в розділі Facebook API Reference . Кожна документація API містить коротку інструкцію щодо необхідних дозволів, а також способів їх використання та впровадження. Його можна знайти в розділах «Початок роботи» та «Посібники» кожної окремої документації.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment