SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Телеграм Преміум що це: вартість, функції, фішки

Коваленко Марія 

Можливості преміум-підписки у Телеграмі.

У 2022 році аудиторія стала зростати і досягла понад 700 млн. активних користувачів на місяць. Команда “Телеграма” оголосила про розширення функціоналу за преміум-підпискою, нові функції не будуть доступні в безкоштовній версії.

Можливості преміум-підписки

Що дає передплата Преміум у Телеграмі:

Подвоєння багатьох лімітів. Користувачі преміум-підписки зможуть:

 • Пересилати файли розміром до 4 Гб замість 2 Гб. Завантажувати такі відео можуть і користувачі без преміум-доступу.
 • Підключати до програми 4 профілю – замість 3.
 • Підписуватись відразу на 1000 каналів – замість 500.
 • Створювати 20 папок на 200 чатів – замість 10 та 100 відповідно.
 • Закріплювати до 10 чатів замість 5.
 • Зберігати до 10 вибраних стікерів – замість 5.
 • Додавати до біографії текст обсягом до 140 символів – замість 70.
 • Робити пости з фото та текстом об’ємом до 2048 символів – замість 1024.

Всі ці функції будуть служити адміністраторам телеграм-каналів, користувачам, які проводять багато часу в месенджері і тим, чия робота безпосередньо пов’язана з Телеграмом. А ось звичайний користувач особливої ​​різниці не відчує.

Підписка на Телеграм Преміум знаходиться у розділі «Налаштування»
Підписка на Телеграм Преміум знаходиться у розділі «Налаштування»

Швидке завантаження файлів. Розробники не розкривають інформацію про обмеження швидкості для користувачів із безкоштовними профілями, але заявляють, що при платній підписці швидкість буде обмежена лише якістю з’єднання.

Для експерименту ми залили файл розміром 400 Мб і завантажили його по wi-fi:

 • з преміум-акаунту – на завантаження пішло 40 секунд, а на вивантаження – 14 секунд;
 • з безкоштовного профілю – заливка файлу зайняла 57 секунд, а завантаження – 25 секунд.

У разі скачування – приріст майже вдвічі.

Вимкнення реклами. Рекламні інтеграції обсягом до 160 символів начебто раніше не заважали – відображалися далеко не у всіх, не вели на сторонні ресурси, не містили дратівливих медіафайлів. Реклама була і так непомітна, а з підключенням Преміум і зовсім зникне.

Унікальні реакції. Користувачі з преміум-підпискою мають 18 нових емодзі, щоб реагувати на повідомлення в чатах. У безкоштовній версії Телеграма можна лише приєднатися до нових реакцій, які поставив користувач із преміум-акаунтом.

Нові реакції на повідомлення для користувачів з преміум-підпискою у Телеграмі
Нові реакції на повідомлення для користувачів з преміум-підпискою у Телеграмі

Ексклюзивні анімовані наклейки. Розробники поповнили стандартні стікерпаки стікерами з бурхливою анімацією. Обіцяють доповнювати колекцію щомісяця. Наразі користувачам преміум-акаунтів доступні 10 унікальних наборів, загалом більше 500 емодзі.

Знайти анімовані стікери та емоди можна на панелі, вибравши відповідний символ
Знайти анімовані стікери та емоди можна на панелі, вибравши відповідний символ

Розшифрування голосових повідомлень. Після отримання або надсилання голосового повідомлення Телеграм відобразить спеціальну кнопку розшифровки, яка за кілька секунд надішле вам війс у вигляді тексту. Функція автоматично визначить мову та розшифрує аудіоповідомлення досить точно. Якщо довге голосове, фрази будуть додаватися в міру розшифровки в режимі онлайн.

Раніше для перекладу голосових повідомлень у текст доводилося користуватися сторонніми інструментами – тепер ця функція вбудована в месенджер за замовчуванням.

Є проблеми з пунктуацією, але це не критично, зміст повідомлення передається досить точно
Є проблеми з пунктуацією, але це не критично, зміст повідомлення передається досить точно

Передплатник значок. Навпроти імен користувачів, що підписалися на Преміум, з’являється зірочка, яка символізує внесок у розвиток телеграми.

Кастомні іконки Телеграма Можна змінити стильний, але вже набридлий логотип на щось цікавіше – значок Преміум, нічне небо та реактивний паперовий літачок. Щоправда, змінити іконку можна було раніше як на Андроїді, так і на iOS.

Активні відеоаватари. У Телеграмі і раніше можна було ставити на аватар короткі відеоролики, але в Преміум вони програватимуться скрізь і завжди – у повідомленнях, чатах та списках чатів. Звучить цікаво, доки не задумаєшся про продуктивність. Така функція в додатку значно вплине на автономність, тобто сильніше розряджатиме батарею.

Управління чатами. Можна автоматично архівувати та вимикати повідомлення нових чатів з невідомими людьми, яких немає у ваших контактах. Також можна зробити будь-яку папку за промовчанням. Наприклад, щоб під час входу до Телеграм відкривалася папка «Непрочитане», а не весь список чатів.

Щоб задати нову папку за промовчанням, натисніть назву будь-якої папки у списку чатів → «Змінити порядок» → перемістіть її на перше місце у списку.

Як підключити/вимкнути преміум-підписку у Телеграмі

Оплатити за допомогою рахунку Apple ID. На Айфонах все ще можна поповнити рахунок за номером телефону для покупок App Store. Для цього потрібно перейти в налаштування → натиснути на своє ім’я → «Оплата та доставка» → «Додати спосіб оплати» → ввести номер телефону.

Оплатити за допомогою бота . Одночасно із запуском преміум-підписки з’явився верифікований преміум-бот . Щоб підключити доступ:

 • натисніть /start;
 • ознайомтеся з користувальницькою угодою;
 • натисніть “Заплатити”;
 • введіть дані картки – оплата за російськими картами проходить.
Оплата преміум-підписки через бота
Оплата преміум-підписки через бота

Щоб вимкнути продовження, введіть /stop – скасуйте автоподовження. Після цього бот більше не зможе виставляти рахунки, а дія підписки завершиться після закінчення поточного періоду.

Додатки до преміум-підписки у оновленні Телеграма 8.9

Після оновлення Телеграма до версії 8.9 у Преміум з’явилися нові функції:

Блокування голосових та відеоповідомлень. У налаштуваннях конфіденційності з’явився пункт Голосові повідомлення. У ньому можна виставити, хто може вам надсилати голосові та відеоповідомлення. Також Телеграм дозволяє встановити винятки – можна заборонити окремим користувачам чи групі людей надсилати голосові та відеоповідомлення.

Преміум-підписка на телеграм у подарунок. Тепер можна подарувати преміум-підписку на телеграмі іншому користувачеві. Оформити подарунок можна лише в тому випадку, якщо у вас також придбано преміум-підписку. Якщо вона є, заходьте у профіль людини, натисніть на 3 точки та вибирайте пункт «Подарувати Преміум».

Передплату можна надіслати як презент на 3, 6 або 12 місяців. Після оплати подарунок буде моментально доставлений у чат з одержувачем у вигляді особливого повідомлення з анімованою подарунковою коробкою. Подарувати Телеграм Преміум можна через преміум-бот.

Можливість створювати власні емодзі. Розробники дали можливість випробувати свою креативність самим користувачам програми. З’явилися авторські набори: кольоровий алфавіт, ретро емодзі з «аські» для тих, хто нудьгує по 2007, та багато різних химерних картинок. Політ фантазії великий, а згодом бібліотека лише поповнюватиметься стікерами на будь-який смак.

Алфавіт – один із найпопулярніших наборів емодзи.
Алфавіт – один із найпопулярніших наборів емодзи.

Створити власні емодзі можна через верифікований Stickers Bot , для цього потрібно:

 • Відкрити бот і ввести команду /start .
 • Вибрати потрібну команду, для емодзі – /newemojipack .
 • Вибрати потрібний тип емодзі – статичний, анімований, відеоемодзі.
 • Дати назву набору.
 • Надіслати боту зображення або анімацію. Вимоги до статичних емодзі – PNG або WEBP, квадратні, з прозорим шаром та роздільною здатністю 100 × 100 пікселів. Вимоги до анімованих та відеоемодзі – WEBP або TGS, не більше 3 секунд, без звуку.
 • Задати кожному емодзі аналог зі стандартного набору смайликів.
 • Ввести команду /publish.
 • Задати короткий користувач для набору – він опиниться в назві посилання.

Лайфхак: як протестувати преміальні емодзі без підписки

Оцінити переваги нових анімованих смайлів можна і без преміум-підписки у Телеграмі. Для цього:

 • Перейдіть до Обраного.
 • Відкрийте галерею з емодзі. Ви побачите нові емодзі зі значком блокування.
 • Натисніть на них. Зауважте, залежно від кількості смайлів в одному повідомленні – їх розмір буде змінюватися після відправки.
 • Пробуйте та надихайтеся.

На закінчення

Купувати преміум-підписку або користуватися безкоштовним доступом до Телеграм – особиста справа кожного. Широке коло постійних користувачів, експертів та бізнесменів знайде для себе щось корисне.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment